Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Annyira felzaklatott a téma, hogy rákerestem...nincs egységes álláspont, 10 és 15 közötti a legtöbb találat...valaki tud "hivatalos" értéket?
Dátum: 2014.07.07. 23:11:00
Találj neki valami egyszótagos mértékegység nevet, és fejet hajtok előtted
Legalább megmondtad volna most, hogy én, alulművelt tuskó, most felülművelődjek egy hajszálnyit...de nem.
Szerintem, aki ilyet tesz, az egy ....őőő..mi is ?

De egyébként jó kérdés, a hozzám hasonló tuskók majd gugliznak, nem kellett volna visszadobni szerintem, olyan érdekesféle, amivel lehet villogni, ha nagyon leült a házibuli....
Dátum: 2014.07.07. 22:14:44
Nem szokásom Hans véleményét osztani, de most igaza van. Pocahontasnak is igaza van. Vagy én puhulok el lassan, vagy ők fejlődnek...

Viszont azt továbbra sem értem, hogy ha valaki nem tud olvasni, vagy nem tudja értelmezni amit olvas, miért játszik egy alapvetően szöveges játékkal?

Esetleg arról van szó, hogy ha nem tudom a választ, és képtelen/ lusta vagyok guglizni, vagy esetleg mellétoltam az egeret, akkor miért a kérdést kell hibáztatni?

Fényévezred?


MOD

Én meg írni nem tudok.
Dátum: 2014.07.01. 12:33:55
Akkor meg az lenne a baj, hogy túl könnyű....
(Ha tudod mindegy, ha meg guglizod akkor is mindegy mennyire közeliek)
Dátum: 2014.07.01. 11:02:24
http://www.youtube.com/watch?v=exvtMxsZp6k

3:03-tól a lényeg
Dátum: 2014.07.01. 09:18:35
Alapvetően jogos a morgás, de vegyük figyelembe, hogy ez egy eléggé sajátos érdeklődésű társaság, így bizonyos témák kapcsán feltételezhető a relatíve mélyebb ismeret.
Persze kivételek mindig vannak, és ésszerű határok is, a " hány tagú a Cantina band?" jellegű kérdésen alighanem a hardcore SW fanok is fennakadnának
Dátum: 2014.07.01. 09:10:07
" Jó, Stockholmot kizárhatjuk, mert az apja ott halt meg, és annyira nem lehetett gonosz, hogy alapít egy várost, hogy meghalassza az apját benne..."

Kész Ezért a mondatért adtam egy tizest...
Dátum: 2014.06.30. 21:27:04
Dátum: 2014.06.29. 21:51:35
Azt hiszem megegyezhetünk, hogy szubkultúrától függetlenül, a fehér galamb a Béke jelképe.

A digitális szlenget nem kommentálnám, csak gratulálnék a kérdés alkotójának, és a "beengedőjének".
Dátum: 2014.06.29. 20:04:18
Az majd nem vesz platinát belőle.Nekem spec. az állateledelre van szükségem, ezért én abból nem veszek.
Ha a lehetőség adott, mindenki el tudja dönteni saját hatáskörében.
Dátum: 2014.06.27. 20:28:05
Nézegettem a tárgylistámat, nem találtam mégegy olyan szinten felesleges(számomra), és "ingyen jövő" dolgot, mint a kiégett kő, talán csak a fehér kristályital.
Semmi gondom azzal hogy nem költhetem platinára, ha helyette, az említett italt viszont igen. Amennyiben a cél a kiégettek rendszerben tartása, a szegény kis tolvajoknak.(mert ugye, aki nem lop, annak hót mindegy, hogy én eltapsolom platinára, vagy mozaikpadlót építek belőle, az enyém sosem kerül hozzá, nem lesz több...).
Persze, ha a cél az ingyenélők megfenyítése, akkor kussolok, nyelem a békát szárazon, csak legalább tessék nyíltan arculcsapni a ténnyel...
Dátum: 2014.06.27. 17:45:28
Nem hasznátam semmiféle formázást, nem idéztem, csak simán írtam...nem tudom javítani....talán majd otthonról, gépen....
Sorry
Dátum: 2014.06.27. 17:38:44
Nem veszek ôskövet. Amióta válthattam platinára, volt értelmes felhasználási módja a kiégett köveimnek.
Most az egyetlen funkciója az lenne majd, hogy fogja a port a sarokban, és várja, hogy ellophassa, akinek kell....

Mivel lázadó típus vagyok, azért sem adom oda bárkinek, inkámm építem a kristályosítót, és így a szövim fizetõs tagjait segítem a duplázásban, nem az elsõ jöttment tolvajt...szóval én azért is kivonom a rendszerbõl....

A helyettesítõ lehetõségeket köszönöm, hozzácsaphatnánk még a fehér kristályitalt is.
Dátum: 2014.06.26. 21:49:53
"Néhány nappal a fenti AF képességek bekerülése után megszűnik a kiégett őskő átváltása platinára, viszont bekerül a platina gyakori nyereményként a szerencsekerékbe és a Végzet templomába."

Ez igazán kedves ötlet, köszönöm szépen.Nem lehetne esetleg mégjobban szivatni? Mondjuk csak őskőért lehessen platinát szerezni...ha már lúd, legyen kövér.

Azért én valahogy érzek némi nehezítést a dologban, oké hogy szegény tolvajoknak hú de rossz így, rendben...de talán lehetett volna valami hasonló gyakorisággal, és mennyiségben beszerezhető dolgot találni átváltásra....
Dátum: 2014.06.26. 14:41:26
Illetve inkább literben.
Dátum: 2014.06.26. 07:11:00

Rendben, feladom....a kígyóuborkával nem tudok harcolni....

(Egyébként a guglis találatokat kb. átlagolva a " több mint 2 liter" a helyes )

Másik lehetőség : petefészkek száma plusz vesék száma mínusz elfogyasztott kígyóuborkák száma(adott napon) szorozva az y kromoszómák számával, az eredmény mililiterben értendő
Dátum: 2014.06.25. 22:09:00
Én átlagember vagyok, de egy darab petefészkem sincs...vagy mégis átlagon aluli vagyok? Egyébként ez hogy függ össze a folyadékbevitellel? Ami ugye, nem a megivott sört jelenti( csak hogy a szimpatikusabb verziót említsem), hanem a bevitt folyadékot, tehát a levest, és az alma levét is...

Mielőtt megkérdeznétek, nem, nem én írtam a kérdést, csak megint a kákán is csomót keresés...
Dátum: 2014.06.24. 20:06:20
MOD. : Ezt inkább mégsem....
Dátum: 2014.06.24. 00:35:59
Teljesen korrekt válasz, kénytelen vagyok elfogadni, és köszönöm.

Ellenben, ha van valaki, akinek a nõvére beszélt már olyannal, aki csinált már ilyesmit, ( más játékban természetesen ), és ezért tudja a választ a miértre, az legyen kedves megosztani ezt a tudást.