Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Csak egy fiktív példa.

Általában van 10-20 ezer "szabad" forintom egy hónapban, bármire.Ebben a hónapban vettem belőle 73 uv-zöld kínai műlegyet, mert járt hozzájuk ajándékba a " Katy Perry hálószobatitkai" című limitált példányszámú kifestőkönyv. Persze ha tudtam volna jó előre a befizetős akcióról, akkor inkább arra költöttem volna.
Dátum: 2014.07.19. 23:49:23
Egy adminról biztosan tudom, hogy igen. Ugyanis ő vállalta itt, nyilvánosan, dacolva a keresztrefeszítés lehetőségével, az adminságát, és jelezte, hogy javított egy bizonyos kérdést. Mélységesen tisztelem eme bátor tettéért. stev97c.
Dátum: 2014.07.19. 17:29:38
Még mindig odaátról...

" Ki volt Nicole Kidman mellett a másik női főszereplő az Átkozott boszorkák című filmben? "

Sandra Bullock
Demi Moore
Halle Berry
Katie Holmes

Ezt miért kell tudni alapművelten? Egy filmtörténeti klasszikusról maradtam le?
Dátum: 2014.07.19. 16:21:10
Az nem a pálinka. amit mindenből lehet? Csal legyen elég cukor
Dátum: 2014.07.19. 14:07:29
Ez a téma, már volt itt teritéken, jól kivesézték, gyümölcsös lecsótól kezdve....
Dátum: 2014.07.19. 12:38:19


A Ramones kapcsán ugyanarra gondoltunk, csak én fogalmazásgátló hatása alatt álltam Ami pedig Rossit illeti, hallottam a nevét, de a becenevét tudni....szerintem nincs igazad.
Dátum: 2014.07.19. 08:07:06
Korán reggel kicsit kirándulok a " másik oldalra "




" Melyik évben hunyt el Tommy Ramone (azaz Erdélyi Tamás), a Ramones világhírű zenekar alapítója? "

Az egyik nagy kedvencem a Ramones, de ettől függetlenül határozottan rétegzene, szóval eléggé spec. kérdés.



" Melyik MotoGP versenyzőnek a beceneve a The Doctor? "

Egyrészt aláhúztam, mi a bajom, másrészt a MotoGP fanokon kívül ki a fene tudja? Szintén spec.
Dátum: 2014.07.15. 11:50:29


Persze te is hibásan írtad....a helyes írásmód : lyully!
Dátum: 2014.07.14. 22:08:18
Rendben...ekkora hatalom ellen, amely a kérdezőnél is jobban tudja, miről is szól a kérdés, még én sem hadakozhatom...

Igyatok meg egy pohár győzelmi Bambit Hanssal, én pedig iszom egy sört a volt tanárod egészségére


(De közben tudjátok, hogy jófej voltam, és nem piszkáltam a különböző nyelvű fordítások fordításaiból eredő irásmódok témáját, a feledés folyójának neve kapcsán )
Dátum: 2014.07.14. 21:33:21
"Egyébként meg a kérdésben nem Léthé nevű "alvilági" folyó, hanem egy Lethe nevű tökismeretlen patak van...."

Ez biztos? Ha ezt a kérdés írója mondta neked, akkor egye-fene, legyen igazad.Ha viszont nem, akkor Az Isteni színjáték az érdektelen lexikális tudás része?

(Helyreállt a világ rendje, ma már nyugodtan alszom )


Kieg.

Nem csermely, folyó Alaszkában
Dátum: 2014.07.14. 20:35:29
Jobbkezes vagyok, és vigyorogtam mikor írtam Problémát okoz észrevenni a szmálylit a sárga szine miatt, vagy mert csak egy van ott belőle?

Egyébként pedig a hozzászólásom minden szava ragyogóan fénylő, megcáfolhatatlan, színtiszta igazság
Dátum: 2014.07.14. 20:13:25
Ne legyetek már ilyen negatívak...ez egy olyan fejlesztés, ami, talán csak véletlenül, de nem szivatja még a hozzám hasonló ingyenélőket se, és nem hozza hátrányos helyzetbe sem a vf-s, sem az eh-s játékosakat. Tökéletesen sikerült elsőre kiegyensúlyozni....
Ráadásul, nem növeli a top karik őskőfogyasztását sem.
Dátum: 2014.07.14. 18:58:10
Szükségem van enyhítő körülményekre? Talán, ha hozzáteszem, hogy esetleg némi speciális érdeklődési kört is, az enyhítő körülmény?
Dátum: 2014.07.14. 16:00:22
Ha az összes válasz létező folyó lenne, egyetértenék, mert ki a fene tartja számon Ausztrália folyóit??
Viszont, a Léthé, az ugyebár a feledés folyója, az ógörög alvilágban, szóval, ha nem költözött oda Ausztrália, akkor első ránézésre nyilvánvaló, hogy a nem létező folyó a helyes válasz.Ehhez nem kell tudni a többiről, hogy hol folyik, mert az az egy biztos hogy nem ott.
Nem kiván érdektelen, lexikális tudást, csak alsóközépszintű olvasottságot....
Dátum: 2014.07.14. 15:53:44
Ne legyél paranoiás, nincs ebben semmi politika, egyszerűen csak jó poén, idősebbnek lenni egy országnál...

Egy régebbi ügyre visszatérve:
Nem tartom teljességgel elképzelhetetlennek, hogy adott körülmények között, esetleg, zavarba hozna a te 50 centid, de ebben az esetben inkább az a 15 centi(pont akkora a fél literes poharam magassága) Balatonmelléki Merlot lehetett a ludas, amit megittam fórumozás előtt
Dátum: 2014.07.10. 21:31:11
50???? A köbméter, az ugye 1méter hosszú, 1méter széles, 1méter magas kocka, az pedig, ha jól számolom 12 darab 1 méteres él, tehát 12 x 50, azaz 600 centiméter. Az alulműveltség már megint...

A kg nyilván azért van a válaszok között. mert a kg/köbdeciméter mértékegység alapján, némi matematikai készséggel átszámítható a kg literre...és lehet hogy az a jó válasz, szóval ez alighanem egy jelölt válaszos kérdés
Elég lesz már az alulműveltből, a végén még nekiáll valaki mondatokat építgetni, a nagyképű, beképzelt, majom, és hasonló szavakból....

Egyébként, megemlíthetnéd azt a minden tekintetben elfogadott, és mérvadó forrást, ahonnan a magadba szívtad a magas műveltség eme vitathatatlan bizonyítékát.
Dátum: 2014.07.08. 18:32:11
Érdektelennek nem mondanám, de közel 5 perc keresés után is csak az ukrán rekordot találtam meg, ami egyébként alig több, mint 3 méter, szóval a lehetséges válaszok alapján, jól megmutattuk nekik, milyen az igazi ősmagyar pékvirtus...

Sajnos így tényleg törlendő, de kár érte


Találtam egy a szivemhez közelálló rekordot....: http://rekordok.blog.hu/2009/05/25/a_vilag_legnagyobb_uveg_palinkaja
Dátum: 2014.07.08. 15:30:22
Melyik?
Szóval, a kérdés jó, csak a megfogalmazása nem, és a visszadobás jogos, csak az indoka nem.