Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2014.09.29. 21:13:45
Ha másoknak el kell fogadni, hogy a pókoskodás is csak egy játékstílus, a "sok" közül, akkor a pókok is fogadják el, ha utálják őket.

Hat-nyolc szinten keresztül ugyanaz tapos bele a földbe, úgy hogy esélyem sincs védekezni ellene, a portyázást elfelejthetem, mert nem tarthatok magamnál komolyabb lét,bajnokin esélyem sincs, mert ott is ő tarol,73 medállal...és mindezek mellett még nem tetszik neki, hogy rühellem???
Dátum: 2014.09.29. 15:58:09
Totál egyetértek Icemannal.Folyamatosan azért ment a sírás-rívás, amit most megkaptunk.Erre elindul a rinya, hogy jajj, sok ez így....

Aki a belét kilógatva versenyezni akar, az szépen kihagy egy menetet, és lesz ideje pihegni, sebeket nyalogatni, felkészülni a következőre.Ennyi. Nem kell elvenni a lehetőséget attól, aki " csak tápolásra" használná folyamatosan....

Rohadtul unom már, hogy egyesek mindig úgy akarnak jót maguknak, hogy másoknak közben szarabb legyen...
Dátum: 2014.09.29. 14:17:43
Két zseniális kérdés a mai termésből...:


Melyik jégkorongválogatott játékosa Peter Forsberg?

Hogy hívták a Karate kölyök tanító mesterét?
Dátum: 2014.09.29. 12:22:18

Engem valahogy nem idegesít annyira, hogy nulla kockázattal, derekas LÉ/TP aránnyal pörgethetem a portyázós küldiket, híznak az állataim, közben pedig potyog még ezmegaz ráadásképpen, ha esetleg "sima" portyára szánom rá magam, akkor van LÉ a célpontoknál, mert ők is tolják a szövibajnokit.
Dátum: 2014.09.27. 15:12:36
Tipikus példája annak, amikor az Akadémia nagytudású elméi, nem hajlandók engedni az idők szavának, teret adni a nyelv fejlődésének, és a tömegek akarata ellenére, ragaszkodnak idejemúlt szabályokhoz.
Dátum: 2014.09.26. 14:52:53
Valóban félreértettelek...sorry Így rendben van.
Dátum: 2014.09.26. 14:24:40
Azért. hogy akinek a karakterei az eddigi világokon jókora előnyre tettek szert, az az új világon se hagyjon esélyt másnak, és már az induláskor meglegyen az előnye, ráadásul ezúttal úgy, hogy költeni sem kell rá?
Dátum: 2014.09.25. 21:47:03
Meg kell mondanom õszintén, komolyan megtisztelõ a feltételezés, de NEM én voltam PVJ. Kapitány...csupán véletlen a hasonló név..
Dátum: 2014.09.25. 21:23:06
A szerencse tulajdonság, és a nagy Random isten jóval kisebb szerepét a harcokban.
Hatékonyabb harci varázslatokat, a Mágia tulajdonság fontosabbá tételét, lõfegyvereket, lõfegyver kört, a közelharci elé, de csak ésszel, ne szálljon el mint annó az ÕV.-n.
A TF. harcrendszerét nem lehetne "portolni"?Az elég korrekt volt...
Dátum: 2014.09.24. 20:17:55
Értem. Köszönöm a tájékoztatást
Dátum: 2014.09.24. 16:14:02
Ti biztos hogy nem tudjátok kideríteni, a játékvezetés pedig aligha fog ezzel foglalkozni.De írni az ügyfélszolgálatra ingyen van.
Azt honnan tudjátok, hogy vki " félreüt"?
Dátum: 2014.09.24. 07:59:12
434 csata, 78 küldi egy nap....ez, nekem a három karakterrel összesen, egy hét alatt is nagyon tetszene
Dátum: 2014.09.23. 19:43:52
A gugliból, ha már ilyen műveletlen vagy a popzenei mérföldkövek témájában....( akárcsak én)

Talán majd az admin, aki átengedte megmondja.
Szerintem erősen érdektelen statisztika...ha rajtam múlna, visszadobnám.

Sorry
Dátum: 2014.09.23. 10:05:50
Nem bánnám, ha a ma bekerült "Dimenzióharcos" feladatot korlátlanul lehetne átvenni Mekkora buli lenne...gyk végtelen küldizés.....
Dátum: 2014.09.22. 23:18:39
Van igazság abban amit mondasz, de az a helyzet, hogy ha tetszik, ha nem, ez egy pay to win játék. Az életre nevel, mert akinek több pénze van, az érvényesül. Van olyan játék ami nem, de ez pont igen, ráadásul nyíltan, bevallottan.

Ennek ellenére, ha nem versenynek fogod fel, ahol a legjobbnak kell lenned, hanem játéknak, amivel kikapcsolódsz, akkor igenis működik pénz nélkül. Mondták páran, hogy "..oké, de úgy nincs sikerélmény..".Van. Nem tudom pontosan, de minimum három éve biztosan játszom, ez idő alatt összesen egyszer, csak az élmény kedvéért küldtem egy 30 köves sms-t .Mindezek ellenére többször is volt már sikerélményem, előtte is, utána is.(közben is ) Ha nem így lenne, nyilván nem játszanék már.

Mindenki eldöntheti, akar-e ilyen lovat....
Dátum: 2014.09.22. 22:18:33
Én meg azt, ha valaki más zsebében turkál. Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Szerintem ez a fórum nem arra való, hogy valaki a pénzével villogjon, sem arra, hogy valaki ezért morogjon rá, de még arra sem, hogy erről vitatkozzunk.
Dátum: 2014.09.21. 19:52:40
A szövibajnokságban, ma este, többször végeztek ki klónok, mint eddig összesen....megharapta őket egy veszett róka...?
Dátum: 2014.09.21. 07:20:55
Emberek vagyunk, néha hibázunk...

A többit sem kellett volna komolyan venni, legalábbis az enyémeket...
Dátum: 2014.09.20. 20:54:30
A kölöknek alsóban a gyalogosokra vonatkozó részeket okítják, márpedig a gyalogosokat terelgető lámpán sosem láthatsz ilyen kombót...

Most valóban igazad van, mint ahogy Pocahontasnak, és Hansnak is....én csak tartom a görbe tükröt

Egyébként pedig, mi van a jelölt válasz opcióval?