Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2014.12.13. 21:28:48
Na, off vége, agy bekapcsol.

Szóval, bármiféle játékkal kapcsolatos probléma jelzésének hivatalos helye az ügyfélszolgálat. A játékba belépve, az oldal jobb felső részén látható sárga " segítség " feliratú gomb használható erre a célra, itt a fórumon csak a hozzám hasonló, időnként enyhén rosszindulatú, játékosok fognak válaszolni, meg néhány normális is esetleg, de valós megoldásokkal ők sem, legfeljebb tanácsokkal tudnak szolgálni.
Dátum: 2014.12.13. 20:52:04
Nem férek hozzá..ebolás a gépem, vagy madárinfluenzás, vagy leprás, vagy mittomén milyen vírus...majd megkérdezem az informatikusomat.
Bpetya azért jól van ? Állítólag durvák a NAV kazamatái...hallottam valami 101-s szobáról....Tuti, hogy tégla kellett? Nem ez a gombaházakban laknak project van most?? Botrányos az infóáramlás a cégnél....
Dátum: 2014.12.13. 20:22:19
A szövetségek létrehozása jelenleg szünetel. A türelmeteket, és megértéseteket kérjük, sajnos a Hszincsüanból rendelt gombák vámkezelése során problémák léptek fel, amint sikerül tisztáznunk a félreértést, és Bpetya megérkezik a szállítmánnyal, azonnal hozzálátunk a szövetségek létrehozásához, kompenzációként minden késve létrejött szövetség választhat 10 épületet, amelyeket 10. szintre építve megkapnak.

További jó játékot kíván, a Végzetmunkások Szakszervezete.
Dátum: 2014.12.12. 23:19:46
Nagyot, és okosat szóltál...de : Ez 2013-s TERVEZET. Nem kőbe vésett...másrészt egyetlen konkrét dátum sem szerepel benne. Tudod, az a helyzet, hogy 2015 januárja, 31 napból áll, és nagyon nem mindegy, elsején, vagy harmincegyedikén indul a Landragór event.
Dátum: 2014.12.12. 22:43:31
Dátum: 2014.12.12. 20:51:07
Mikor alakult a FORD gyár?

1899
1911
1903
1908

Amerikaiautóimádó vagyok, de ez akkor is érdektelen, lexikális.
Dátum: 2014.12.12. 20:00:03
De tápolni nem lehetne az tuti... Egyébként pedig legyen úgy, hogy egyet egyet bárki kaphat, a továbbiakra vonatkozna csak a feltétel.
Dátum: 2014.12.12. 19:24:23
Tegyük helyre a témát, mondjuk csomagot csak az kaphat, aki már küldött, és csak annyit, amennyit eddig küldött..hm?
Dátum: 2014.12.11. 18:59:47
Aki a kákán keresi a csomót, figyeljen oda alaposan...




A Tiltott Város


A Pekingi Tiltott Város a kínai Ming és Qing-dinasztia csácsárainak, egész pontosan 14 Ming és 10 Qing, azaz összesen 24 császárnak volt az otthona. A palota Peking központjában fekszik. A Ming és Qing-dinasztia idején “Tiltott Város”-nak hívták ezt a császári palotaegyüttest, minthogy közönséges halandó nem tehette be a lábát a területére. A történelmi feljegyzések szerint a Ming-dinasztia uralkodója, Yongle császár határozta el a Tiltott Város építését. 1407-ben láttak neki a munkának, és 1420-ban fejeződött be az építkezés, tehát összesen 14 évet vettek igénybe a munkálatok. Ez nem is olyan hosszú idő, ha figyelembe vesszük, hogy munkájuk eredményeképpen a világ legmonumentálisabb császári palotája, a Tiltott Város született meg.

Megmutatom, hogyan kell kötekedni :

Itt az egyik válasz nem jó.
Nincs pekingi Tiltott Város. A Peking volt maga a Tiltott Város.


Az a nagy A betű, nem kell oda Peking elé
Dátum: 2014.12.10. 10:34:10
Én igen...restart browser?
Dátum: 2014.12.10. 09:26:10
Szerintem nem itt, de a qrvakormányban sincs senki, aki tudná, most perpillanat mi a helyzet az ügyben...
Dátum: 2014.12.10. 06:38:52
No...akkor köszönöm hogy teszed/teszitek amit lehet, és hozzon neked a Jézuska ipari porszívót, hogy hatékonyabb lehess
Dátum: 2014.12.10. 00:51:39
Most mit mondhatnék? " Kicsit sárga, kicsit savanyú, de legalább a mienk ". ??

( Én azért mondom itt a magamét, mert ha elegen morgunk, talán a közfelháborodás besegít nektek, és eléri azt, amit néhányatoknak nem sikerült...)
Dátum: 2014.12.09. 23:01:42
Örülök, hogy szerinted jó így,
.Egyébként szerintem sok szempontból most a legjobb a szitu.

de szerintem ezzel a véleménnyel kisebbségben vagy. A leginkább irritáló, legfőbb probléma továbbra is, a nem egységes, mindenki számára egyforma elvárások a kérdések kapcsán, vagy ezek nem következetes alkalmazása. Engem mint felhasználót, nem érdekelnek a technikai okai annak, hogy ez miért van.Csak az érdekel, hogy van, és nagyon nem tetszik, hogy van.Ezen a téren szeretnék változást.
Dátum: 2014.12.09. 09:58:08
Mesike
Dátum: 2014.12.09. 09:21:04
Túl fiatal vagy..

https://www.youtube.com/watch?v=7ubnt4zGuck
Dátum: 2014.12.09. 08:40:51
Mi van az olyan emberekkel, akik érdekes színfoltnak tartják, tetszik nekik( mert például imádnak kötekedni a kötekedőkkel ), de mégis odáig jutottak, hogy inkább nem írnak kérdést, mert így, ahogy most van, már nem annyira tetszik nekik?

Nem lenne érdemes tenni valamit, ahelyett, hogy politikusi pátosszal kijelentitek "...akinek nem tetszik, el lehet menni..." ?
Dátum: 2014.12.08. 08:17:04
Sorry, de némiképp igaza van. Lehet, hogy egyetlen ember húzza le, nem tudom, de tényleg igen gáz lett mára a helyzet...és ha egyetlen valaki taccsra tudja tenni, az is azt jelzi, hogy komoly gond van vele...valóban komoly gatyábarázásra szorul.

Minden tiszteletem, és elismerésem azoké, akik megálmodták, létrehozták, és hosszú-hosszú ideje, időt és energiát nem sajnálva, önként, elismerés helyett csak " fikázást" kapva, a mai napig dolgoznak vele, de....
Sajnos mára túlnőtt rajtatok a dolog, elburjánzott, elvadult a szép kis kert, megérett egy alapos metszegetésre, ha...ha még helyrehozható.
Talán tényleg ott siklott félre a dolog, hogy ennyire " kötelező" részévé vált a játéknak.
Tényleg sajnálom, hogy ezt kell mondanom, mert nem jó érzés azt javasolni valakiknek, hogy essenek neki láncfűrésszel valaminek, ami fontos számukra, amit jószándékból, és örömmel alkottak, gondoztak.....
Dátum: 2014.12.07. 15:30:44
Melyik nem Széchenyi István műve?

Lovakrul
Mind a három az ő műve.
Stadium
Hitel
Dátum: 2014.12.07. 07:51:50
Mit neveznek disznólábnak?

ételt
pisztolyt
kést
pénzt

Kik? Hol?