Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2015.01.20. 17:44:06
Igen.
Dátum: 2015.01.20. 13:04:59
Nem az igazi...35 hibátlan válasz után hirtelen végétért...


Sorry...elfogyott az időm...
Dátum: 2015.01.18. 19:11:22
Ez itt egy fórum, itt csak duma van. Probléma megoldás az ügyfélszolgálaton fordul elő inkább.Karakterlap, jobbra fent. " segítség" feliratú, sárga gomb.
Dátum: 2015.01.18. 12:11:23
Bal oldali menü relikjei között, nem a kufárná.
Dátum: 2015.01.17. 21:36:29
Rendes dolog tőled
Dátum: 2015.01.17. 21:35:46
Azt jól nem tudom...

Már tudom:

Az építési energiából történő építés növeli a karakter építési mennyiségedet, de nem növeli a szerencséjét és a lélekkutat. (V5-ön növeli a szövetségi építés átlagot is.)

Megnéztem a wikin. http://vegzetur.wikidot.com/
Dátum: 2015.01.17. 09:09:27
Kicsit olvasgass vissza, mielõtt írsz..
Az volt a bug, hogy istentudja mióta megállt a számláló...ez most a javitás volt...nyugodtan számolj utána...szövetségi tagok összes építése, osztva a tagok számával.
Dátum: 2015.01.16. 22:54:00
Kivégzés szakértelem a rejtély kulcsa.

Ha a csata végén ellenfelednek kevesebb ÉP-je marad, mint (kivegzesszint)∗5, akkor a csatát te nyered, az okozott sebzéstől függetlenül. Ha mindkét játékos tudná használni a kivégzés szakértelmét, az győz, amelyiknek magasabb. Ha kivégzed ellenfeledet, az a szerzett lélekenergiát is növeli, a kivégzés szakértelmek különbségével arányosan.

Az 5. világon szint x 5 x (1+karakterszint/40) életpont kell a sikeres kivégzéshez.(És nem jár plusz LÉ)
A kivégzésből származó plusz Le max 45% lehet.


Itt nézelődj, ha van szabadidőd, nagyon sok okos információt találsz a játékról : http://vegzetur.wikidot.com/
Dátum: 2015.01.16. 21:34:57
Behomatek.

Csoda-e, ha minden józan számítást felborítanak a csaták eredményei néha? Kettő meg kettő egyenlő ahogysikerüllel.
Dátum: 2015.01.16. 21:30:28
Az a baj,hogy csak élesben bukik a dolog....kellene egy háromnapos kvízbuli, tét nélkül,akárhányszor megcsinálhatóan...na az tesztelés lenne.
Dátum: 2015.01.16. 20:09:21
Pont nem...vmi minimális szinten van a manakonstom,( 5 ) épp mert értelmetlen ilyen hatásfokkal...szintén csak szöviküldikor fordul elő.
Dátum: 2015.01.16. 19:33:37
Te mi a fenét csináltatok eddig???

Az én építésem perpill ennyi: 186.508.397, és gyk. csak a szöviküldik, meg a feladatok, templomok miatt építettem évek óta...
Dátum: 2015.01.16. 19:07:09
Ha esélytelen vagy v5-ön a te hibád...nézz be ott hozzánk,( Elfek szövetsége), és nézz meg két karit, Mega Mind, Okeanos. Láthatod, mit lehet elérni közepes szintre új karikkal.
Dátum: 2015.01.16. 19:02:41
Meguntam én is a vu egyetemet...

Az egyetlen, amit továbbra is vitatok, a prevent létjogosultsága.A szivem szakad meg ,szegény, tömött pókért.... Amúgy neki nem voltak " barátai"( a rabszolga, az ugye nincs, mer' szabálytalan ), hogy viszont tömethesse?? Az hogy két pókocska mit szórakozik egymással, a magánügyük.Normális, nem rabszolga karik esetén, nincs aki olyan mazochista, hogy jó ok nélkül( mondjuk, hogy megdorgálja a nyóclábút, aki rendszeresen terített asztalnak nézi) direkt szétüttesse a karakterét naponta sokszor, csak a káröröm kedvéért.
Szerintem nagyon nagy hiba, hogy létezik az a gyűrű.
Dátum: 2015.01.16. 17:56:01
Akkor is győzne a Mikirandom...azzal úgy is nyerhetsz csatát, ha ott se vagy
Dátum: 2015.01.16. 17:46:27
A Véneknél senki nem számolt, mikor kérdezted az átlagot? Egyiküknek sem tűnt fel, hogy hónapok óta ugyanannyi? Kérdezd meg őket, miért nem....

Az, hogy a kicsiknek nincs esélyük, más tészta...szerintem úgy kellene működnie, hogy akinek nincs meg az átlag fele, az mindenképp kapja az építési energiát, ha van fa, ha nincs,Természetesen neki addig a fa nem működne.
Dátum: 2015.01.16. 17:34:46
Nem vitatom az oktatás hasznát. Az tény.

A preventtel semmi gond nincs, a TP-tomes ellen lett kitalalva
Pontosan. Az egyetlen dolog ellen, amivel visszaüthetnél...ez a gond vele.

Hogy póknak, vagy expóknak hívod, tökmindegy, a lényeg hogy ötször akkora mint te, a póktaktikán hízott ekkorára, és ugyanúgy tehetetlen vagy ellene, mint pók korában.

A katakomba/svajci orara azt tudom irni, hogy szamomra elkepzelhetetlen mit lehet elvezni azon, hogyha valaki honapokig csucsul a katakombaban csak azert, hogy az allata magas szintu legyen.


Előbb a munka, azután a szórakozás. Ha kész a csatlós meg a nagy dögök, kijön élvezni, hogy rommá ver mindenkit.
Dátum: 2015.01.16. 16:58:02
Ne is...a pc-s se képes működni egyelőre.....
Dátum: 2015.01.16. 16:55:41
Mondjuk, ha minden világon életbe lépne az építési átlagos szabály, az javítana valamelyest, legalább a szövik adta extra tápok nem segítenék a pókokat..mert így tényleg működik a kata-kennel kombó is. Elég nagy kennel mellett relatíve hamar megvan a csatlósnak való, meg a nagy állat, gyk, csak az elfogásig kell eljutni...a többi csak pénz kérdése..
Dátum: 2015.01.16. 16:40:54
Ezen tul lepve a problema nem a pokokkal van, mert idovel azokat mindenki elhagyja szintben,


Majdnem...az a gond, hogy minden szinten ülnek pókok...ha az egyik " lőtávjából" kikerülsz, belépsz a következőjébe...

Az egyik legnagyobb gond pont a Preventizé. A másik a sztázisbubi, a harmadik, hogy az állatok ellen nem számít a védekezésed, és most bejöttek mellé a csatlósok is. Nincs mivel visszaütnöd, és nem tudsz védekezni.Azt a dumát hagyjuk, hogy költsd el a lét 15% alatt....csak a pókoknak jár a zsíros portya esélye? Üres zsebbel mit viszek? Egyéb módszer a " védekezésre" ?