Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2015.02.21. 14:01:14
Köszi.
Dátum: 2015.02.21. 13:38:45
Mi is kell ahhoz, hogy egyszerre több állatot gyógyíthassak??
Dátum: 2015.02.21. 13:07:39
, Legyen több lélekkufáros akció, ne csak a szülinapos 20%-os árcsökkentés.
3, A pénzért tulajdonság vásárlása legyen limitálva. Pl: csatlóskristály 3*10 őskőért. Vegyék ki!


2. Nem tartom kiemelt fontosságúnak. Jó lenne, de ebben döntsenek ők, és fogadjuk el.
3. Ezzel az a gond, hogy már bekerült.Ha kikerül, jogosan reklamálna, aki valamiért lemaradt. Legyen inkább egy olyan változtatás, hogy CSAK AZ AKTÍV csatlós adta tulajdonságpontok számítanak.Ezzel megszűnne a "fétiskényszer" is. Legyen lehetőség, hosszú idő alatt, sok melóval (és forintért még közvetve sem elérhetően)szerezni olyan tárgyat, ami megengedi, hogy egy másodiké is számítson.
A csatlósok legyenek ott a harcban, számítsanak bele a max. vihető létszámba, és ha beájulnak ne adják a bónuszokat,plusz tulokat, amíg magukhoz nem térnek.
Jelen pillanatban, ha van elég pénze valakinek, a rengeteg fétis miatt,4-5-6 csatlóssal az egekbe száll tulajdonságokkal, nagyon nagy hiba volt ennyi fétist bedobni a játékba, a javaslatommal ez a folyamat megfékezhető.

4.Törvény előtti egyenlőséget. Egy adott probléma esetén, egységes elbírálást.

5. Felelős minisztériumot Pesten. ( ) Az ügyfélszolgálatról kapott válaszokért tartsa a hátát a vezetőség.Tisztességes, átgondolt válaszokat szeretnénk, nem találgatásokat, a szabályokkal, kiírt információkkal ellentétes dolgokat.A küldött válaszokért vállaljanak teljes körű felelősséget.

6. Normális, világos, egyértelmű tájékoztatást MINDEN változásról, még a bevezetése ELŐTT.
Dátum: 2015.02.21. 10:18:38
Igen...15 évvel ezelőtt regisztráltam vele, most 14. szintű

A fiam játszott vele, abszolút kezdőként, a tanácsaim nélkül, 11. szintig, elunta,otthagyta.Cirka két évig be sem lépett vele senki. Landi előtt pár nappal elkezdtem foglalkozni vele, lépett három szintet, és megnyert két bajnokit zsinórban. Nem kisnyugdíjas, nem pók, csak ésszel játszottam vele egy hónapot kb. Ennyi.
Dátum: 2015.02.21. 09:23:22
Arachnophobiás barátom, van egy karakterem, aki soha egy percet sem volt katában,nincs csatlósa, egyetlen kicsi szintű állata van, talán egyszer vettem neki 30 kavicsot, és van két bajnoki medálja. Szóval ő a tagadhatatlan bizonyiték arra, hogy az elméleted nem helytálló.
Dátum: 2015.02.21. 00:50:02
Azért azzal mindenki legyen tisztában, hogy ez nem a játékvezetők által létrehozott, hivatalos reklamáló topic. Egy játékos nyitotta, hogy legyen hol kiengedni a gőzt. Ne várjátok el, hogy Miklósék olvassák, és reagáljanak rá, itt.

A megfelelő mód és hely az ügyfélszolgálatra írt levél. Akár mindennap újra ugyanazt, amíg nincs érdemi válasz. Persze ez is csak konkrét esetekkel kapcsolatban.A játék általános irányvonalát, idő és pénzigényét, fejlődését(visszafejlődését)érintő dolgokat, nem biztos, hogy meg akarják vitatni velünk, játékosokkal.Hogy ez nekem, vagy másnak mennyire tetszik, az kb. lényegtelen, ez van. Egyébként szerintem más hasonló játékoknál nagyságrendileg többet foglalkoznak a játékosok igényeivel.Nyilván jó lenne még ennél is több, és szerintem is sokat kellene javulni a kommunikációnak, a problémák kezelésének, illetve a hibák beismerésének, és javitásának, mindkét oldalon.Nehéz a dolguk, mert ugyan természetesen senki nem tenne ilyet, de mégis akadnak gátlástalan játékosok, akik egy-egy esetet precedensként felhasználva,mondvacsinált indokokkal próbálnak/próbálnának trükközni.

Hogy mindez együtt hová vezet, az megint egy más kérdés.Szerintem, és úgy látom, sokak szerint, oda hogy a régi játékosok lassan elfogynak, mert nem szeretnék látni a karaktereik lassú haldoklását, nem tudnak/akarnak több pénzt,időt áldozni, újak pedig, ha jönnek is, nem maradnak, mert végtelenül bonyolultnak látják, ha pedig mégis belevágnának, esélyük sincs az itt maradt, rutinos vén rókák ellenében, akik már a legalsó szinteken is szétverik, szétrabolják őket, vagy üresen kongó szervereket találnak, kismillió ottfelejtett,passzív karakterrel.
Ezért születhetett a hatos világ, és ezért vérható még néhány újabb, hogy "tiszta lappal"indulhassanak, egyenlő esélyekkel. Sajnos hiába az új világ, ha a szabályok, módszerek a régiek,és maradnak a problémák is.
Okoskodhatunk mi itt a fórumon, gyönyörködhetünk a véleményünkben, vitázhatunk, kinek van igaza, de ettől nem változik semmi.
Dátum: 2015.02.20. 18:52:51
A 453, 454-es hozzászólást bemásoltam egy ügyfélszolgálatos levélbe, hogy ugyan nyilatkozzanak már....majd kiteszem ide a választ, ha lesz.
Dátum: 2015.02.20. 18:23:08
Ahha...értem.
Dátum: 2015.02.20. 18:07:40
...és bekerül a gazdaságpolitikával foglalkozó tananyagba, mint tipikus példája a totalitárius rendszerek által alkalmazható hűségjutalomnak.
Dátum: 2015.02.20. 18:04:30
Csak akkor vehetsz cigit, ha tudod a dátumot, mert ott áll egy ellenőr minden trafikban, és megkérdezi? Ugyan....

Az pedig, hogy tele van a játék rossz kérdéssel, pont arra ok, hogy ne kerüljön be egy újabb.
Dátum: 2015.02.20. 17:55:46
Szerinted, kit érdekelt ez annyira, hogy a pontos dátumot megjegyezze? Az hogy a gugliban megkereshető, még nem jelenti azt, hogy jó a kérdés, attól még valóban egy olyan adatra kérdezel rá, ami most már a törvényt kiagyaló zseniket sem érdekli, nemhogy az átlagembert.

Pontos értékelést kaptál rá, érdektelen, lexikális.
Dátum: 2015.02.20. 17:30:28
Na várjatok egy halovány pillanatra. A Beállítások menüben, ott az emilcím megváltoztatása lehetőség. Ingyen. Az 50 kavics az átadás ára.
Rémlett valami ilyesmi, ezért most ránéztem.
Dátum: 2015.02.20. 17:09:55
Nem kellett volna...legalábbis nem ebben a formában. Brutálisan közel vannak egymáshoz a lehetséges időpontok..tipikus "elmész a ...." kérdés

(bocs, de tényleg ez az első reakcióm, az ilyen kérdésekre. )
Basszus.....ez nagyon durva..

Főleg hogy találtam paksi mogyorós süti recept linkjét is..
Mogyoró Oszkár

Van olyan, hogy közönséges mogyoró, meg paksi mogyoró?
Dátum: 2015.02.20. 09:42:28
Az emilcímes probléma kapcsán egyetértek, ezen a téren elég durva káosz van, ez már csak a fétis miatt is méltányolható kérés. Rendet kellene tenni a témában, mondjuk minden játékos válasszon egyet a meglévő emilcímei közül, és az összes karaktere mellé ez a cím kerüljön.
Az ideális az lenne, ha létezne egy, a TF.-es számlaszámhoz hasonló, egyedi azonosító, és ez venné át, az emilcím szerepét ilyen esetekben.

Ami a játék tempóját, idő és forint igényét illeti, ez valóban egyedi döntés függvénye.Csak mert valamit lehet, még nem feltétlenül muszáj is...
Ugyan ez igaz az eventekre is. Való igaz, hogy aki a topban akar lenni, annak kvázi kötelező maxon tolni, de ez eddig is így volt.
Az lehetett a legjobb, aki a legtöbb időt, és pénzt áldozta rá, ez még mindig így van, nem változott.Hogy többet kell?? Voltak sokan, akiknek már az eddigi is sok volt, és csak "simán játszottak", nem versenyként élték meg.Most többen vannak. Megértem, hogy nagyon rossz dolog, lecsúszni a csúcsról, azért mert mások többet tudnak "beletenni", forintban, gép előtt töltött időben...de eddig te voltál ez a "mások", ezért voltál a csúcson.

Ettől függetlenül nekem sem szimpatikus ez a forintért király vagyok irányvonal, aminek egyik durva formája a most őskőért marékszám vehető csatlóskristály például...Lassan tényleg ott tartunk, hogy egyszerűbb lenne kiírni, mennyi forint plusz száz szabadon elosztható tulajdonságpont, vagy szakértelempont, és kész, minek túlbonyolítani....Sajnos ez már a játék legelején nyilvánvaló, és valóban sokakat elriaszt, ha most kezdeném, szerintem be is fejezném igen hamar.
Dátum: 2015.02.16. 15:07:30
Tényleg megszűnt a Koldus, aki az epikes kincseket elhurcolta? A licit idő, az első téttel indul?
Dátum: 2015.02.16. 15:00:42
Egyetértek.

Nem tudom pontosan, el kell-el adnia az anyukáját is annak, aki első akar lenni, vagy elég az is, ha minden családtagja, és néhány szomszéd 12-14 órát ül a gép előtt, beáldozva a fészbúkra, evésre, főzésre, gyereknevelésre szánt drága szabadidejét, de mindkét esetben jár neki(nekik) annyi, hogy győztes lehessen, egyedül csak ő.
Dátum: 2015.02.16. 11:10:48
31 zöld, 26 fehér. és minimum ennyit már meg is ittam...
Dátum: 2015.02.16. 10:47:16
V6

A következő, utolsó vérig bajnoki viadal időpontja: Ma, 03:00
A viadalra már beneveztél.

Nevezés visszavonása (10 őskő)


A világ események szerint viszont, már megvolt a Bajnoki. Kimaradtam, vagy mi??