Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2015.02.23. 19:26:22
Fecsu123.

Megkérnélek rá, hogy a jövőben, ha idézel, vagy a leírt véleményemet újra leírod, kezeld kevésbbé nagyvonalúan. Ha nem érthető amit írtam, akkor sorry, majd igyekszem érthetőbb lenni, de nem szeretem, ha mást mondatnak velem, mit amit valójában mondtam.

Köszönöm.
Dátum: 2015.02.23. 19:16:53
Nem, a számla nem elég, vinned kell a döglött egereket is...
Dátum: 2015.02.23. 04:36:21
Nem tudom, ki találta ki, hogy boostolni kellene a bajnoki medálokat...túlnyomó részt azok nyerik a bajnokikat, akik már így is jóval erõsebbek a környezetüknél, nekik pont égetõen nagy szükségük van rá, hogy a nehéz munkával összehozott 10-20 bajnoki medáljuk még több tápot adjon....
Nevetséges, szánalmas ez a rinyálás, fõleg hogy ezt is a szövetségi medálokkal akarjátok indokolni.
Ennyire para, hogy valaki esetleg két körrel tovább bírja Terminátor Lajos ellen, csak mert nem kellett neki a fétis, meg a lustaság záloga, hanem helyettük is medált vett ki? Ettõl lesz majd überkiller, akivel nem bírnak a nyolszászoros bajnokok??? Hagyjuk már....
Undorító ez az irigység, kicsinyesség...
Dátum: 2015.02.23. 04:26:20
Miklós.

Ez így minden volt, csak korrekt válasz nem.Köszönjük.Jó lenne, ha újra nekifutnál, figyelmesebben olvasva.
Dátum: 2015.02.22. 20:47:07
A tojás, és a süti beszerezhető platinából is. A kisütés pont ugyanolyan ízléstelen, mint a csatlóskristály őskőért, ráadásul az, hogy van már ilyen lehetőség a játékban, nem ok arra, hogy szaporítsuk. Irritáló. Az ősköves italok még simán "beleférnek"...
Dátum: 2015.02.22. 20:26:57
- 2/b Ezt had döntsék el a játékvezetők (nem szükséges, nincs ilyen igény)

Nem mondtam, hogy nincs rá igény, csak azt, hogy döntsék el ők, és hogy nem akkora fajsúlyú, mint a többi felvetés.

Legyen ott az a lehetőség is, hogy nem piszkáljuk a szövimedálokat. NEM KELL NERFELNI ŐKET, SEM PEDIG LIMITÁLNI. Mindenki megszerezheti ingyen, és tényleg mindenki, akkor miért piszkáljuk? Mert van aki más dolgokat vett ki helyette, és fáj neki, hogy kevesebb medálja lesz, mint az "utolsó senki farmnak", aki csak azt veszi ki sorban?
Dátum: 2015.02.22. 19:51:45
Nem. A vip, az még a prémiumnál is több. A prémium az alapfeltétel, arra még plusz mittomén mennyi kavics, és úgy leszel vip.
Nem vagy te gonosz, nem állítottam, sugalltam ilyet...csak néha elragad a magad "egyedi...őőő...frazeológiája." (by Gyalog-galopp)
Hans, Lan, most nincs igazatok. Nem az évszázad kérdése, de teljes mértékben elfogadható. Az érveitek valójában hasogatott szőrszálak. Időnként elfeledkeztek róla, hogy nem egy elit kvízkérdésíró versenyen vagyunk. Nem érzem úgy, hülyének néznének, csak mert kapok egy nyilvánvalóan helytelen választ, a négy közé. Nem kellett volna visszadobni a kérdést, és nem kell mindenáron védeni egy rossz döntést.
Dátum: 2015.02.22. 00:18:04
Hmm..szóval te csak megveszed az őskövet, hogy Miklóséknak legyen pénzük új, jobb,szebb, gyorsabb szerverre, de nem használod fel a köveket, hogy jobb, eredményesebb karaktered legyen. Csak úgy ott porosodnak. Ebben az esetben meghajlok előtted, mint példamutatóan egyenes ember előtt.
Ellenkező esetben viszont, kénytelen lennék képmutatónak nevezni. Mivel egyik esetet sem tudod hitelt érdemlően bizonyítani, így tartózkodnék mindkét megnyilvánulástól. Mellesleg értem, és részben egyetértek azzal, amit mondani akartál, ezért nem ragoznám tovább a témát.
Dátum: 2015.02.21. 20:01:16
Azért fizetünk, hogy ott virítsunk a toplistákon, a többi csak rizsa
Dátum: 2015.02.21. 19:57:47
Offolás vége.

Na jó, még egy utolsó

Sokat kellett gondolkozni, most csak kattingatás van mert mindegy mit fejlesztel elég ha szb be portyazol bármilyen gyenge vagy pont annyit nyersz mint aki sokat gondolkodva jól fejlesztett neadj isten pénzzel vagy anélkül


A jó játékos mégis többet ér az így begyűjtött táppal, mint a béna, a sakkban se akadunk le, amiért mindenki ugyanannyi bábuval kezd...egyenlő esélyek, de a jobb többre megy vele.
Dátum: 2015.02.21. 18:53:30
Az nem elég előny? Ha jól játszol, márpedig miért ne játszanál jól, akkor ez bőven elég....

Hátrány pedig ért, mert a 300 akármiből kivehető mennyiségű medállal mindig le leszel maradva...

Gyk. arról győzködsz, hogy milyen szar dolog a sok magasszintű csatlós termelése, hogy nem éri meg, csak mazochisták csinálják, pláne pénzért,úgy, hogy a játékbeli erőforrásokat egyéb tápokra fordítják....és hogy förtelmes, játékegyensúlyt boritó dolog, egy mindenki számára egyformán elérhető, ingyenes lehetőség. Nem fog menni, nem tudsz meggyőzni.

Az idézet pedig nem a személyednek szólt, hanem a kissé torz érvelésnek...

Nem az fáj, ha valaki (nem te)a pénzével akar érvényesülni, csak közben ne kelljen már sajnálnom érte....
Dátum: 2015.02.21. 17:43:58
Te a szövibajnokiból kivetted a fétist ugye? Akkor most csúnyán le vagy maradva a szövimedálokkal?

egy idő után igen sokat kell költs ha akarsz a csatlósaidon annyit fejleszteni pénzért vett tápon amiből majd kapsz mindenre plusz egyet


Erre egy Moby Dick idézettel reagálnék.: " Texasban sem könnyebb az élet. A milliomosokat is eszi a méreg..."
Dátum: 2015.02.21. 17:21:16
És a maszkos végzettraviké???
Dátum: 2015.02.21. 16:52:49
Sanya
Nem a fétis megszerzése a táp. hanem a csatlós hízlalás, pénzért. Mert attól, hogy valaki veszi a dekiket a templomba mondjuk, és pörgeti a kristályokat, aztán azzal lépteti a szinteket( hogy csak a legtriviálisabb megoldást említsem),még mindíg megteheti ő is, hogy e mellé, kilustulja a százezer szövimedált IS. Lehet rizsázni, hogy templomkristály mindenkinek van...ja, csak nem mindegy mennyi, és mire kényszerül elhasználni, ha nincs keret kövekre. Nem kell finomkodni, brutális nyers táp pénzért a jelenlegi csatlósrendszer. Nem kell a szövimedáltól parázni, az tényleg mindenkinek elérhető, pénztárcamérettől függetlenül, ugyanolyan mértékben.

Szerintem megvan a ballansz a fizetők és nem fizetők szinten tartására


Ezt te sem gondoltad komolyan ugye???

Ingyen hozzáférek az ingyenes tápokhoz, plusz a pénzemért megkapom a fizetős tápokat, milyen egyensúlyról beszélsz??
Egyébként nem is kell hogy legyen egyensúly, azért fizet,aki fizet, hogy előnyben legyen, csak azért legyen már egy határ...
Dátum: 2015.02.21. 15:41:33
Jogos. Viszont akkor nem látok megoldást, mert ha csatlóskristályt nem lehetne kavicsért venni, közvetlenül, közvetve azért szépen lehet, sőt fétist is...szóval ugyanúgy maradna a pénzért tulajdonság, csak kicsit szégyellősebben, kicsit takargatva....
Lenne akire erősen tukmálnám a kostolót
Dátum: 2015.02.21. 14:31:00
Te nem vettél.De lesz/van aki vett, és ezért fog majd lenyomni...mert gazdagabb.
Finnyás népség

Nem mondtam, hogy megcsinálom, csak láttam a linket...kitegyem?