Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2015.02.26. 17:59:41
lényt ejthetsz el


Elejtheted, azaz kinyírhatod. Nem elfoghatod
Dátum: 2015.02.26. 15:55:00
TEHÁT 0 TPért járó jutalmak:
-Napi rutin.Mindenkinek jár,de ha valaki 1 évig nem lép szintet,az bizony fedezi platina,őskő mennyiségét maximálisan.
-Mini eventek hűség és platina váltása.Igen jelentős csatlóskristály bevétel éves szinten azonos szinten.
-Bajnoki nyugdíjas Torna.LÉ bevétel + ingyen tulajdonság pontok.
-Kennel.Évi 1 Xenon betankolt állatállomány korlátlan felkennelezése,hisz a morál megszűnt létezni a katakombának köszönhetően.A morál nem igényel se szakértelmet,se állateledelt.
"Egy loser se firtassa a Xeno nem TP,mert itt a kennelezésről írok,ami NEM KERÜL TPbe,de sokszorozza az állat értékét.
-Napi rutinban platináért vásárolható templomkristály.Évi akár 5-8* mennyiségű összeszedhető egy normál játékoshoz képest.+Szintén mini események.
"Nekem 14.szinten volt 4 állatom,16.szinten 5,20.szinten 7 állatom." Kiképzés minden állatnak szinted ad,tehát sajtoló értékük jelentős növelését jelenti,illetve csatlósuk magasabb szinten születik.Harcoló állatuk elnyelése pedig néha nagyobb,mint egy normál játékos maximális sebzése.


Feltéve hogy ez mind így igaz, ezek közül melyik az, amelyik nem elérhető bárki számára?
Ha valaki így tolja,mikor élvezi a felhalmozott javakat, ha sosem játszik, csak ül a katában?
Ha így tolja, mennyi ideig marad bárki is az ütőtávjában?
Ki a fenét zavar, ha naponta egyszer megüti egy ilyen killmachine?( többször biztos nem, mert akkor bukik az évi 1-2 szintlépés ugye)
Dátum: 2015.02.26. 15:13:10
Az egyenlő mértékben megszerezhető erőforrások, bónuszok elosztásában, a szintlépések időzítésében.Tudom, ez most szentségtörésnek tűnik, a jelenlegi rendszerben nevelkedve, de szinte minden hasonló játék valahogy így működik,Pl. a Tf.-is, ahol azért van rendesen különbség a karakterek között.Szerintem egy ilyen hetes világra sokkal szivesebben regelnének a régi rókák is, kipróbálni magukat egy "kifordított" környezetben, mint amennyire egy újabb v5-re regeltek, a "kötelező" fétis miatt.

Drasztikus változás, de vagy akarunk megoldást, vagy csak szipogni akarunk...

Mondok egy példát:

Mondjuk 10. szinten, a tulbónuszaid összege lehet max. 100. Mire teszed? Erőre, támadásra, iq-ra??Hogyan osztod el?
Dátum: 2015.02.26. 13:42:20
Az új világ lehetett volna a megoldás. De mivel a régi szabályokkal, a régi hibákkal indult, nem lett az. Megmaradtak, sőt szaporodtak a poknevelési lehetőségek. Meg kellett volna szüntetni a kereskedelem szakit, az állatok elérhető szintjét a karakter szintjének függvényében korlátozni, az egy portyából, vadászatból szerezhető LÉ mennyiségét szinttől függően maximalizálni,Preventet kivenni( ), a szakértelmek elérhető szintjét karakterszinthez is kötni, ugyanabban a kategóriában mindenki csak egyszer indulhasson Bajnokin, bármely módon szerezhető tulajdonség/szakértelem "pluszokat" karakterszinttől függően maximalizálni.....hirtelen ennyi jut eszembe.
Dátum: 2015.02.26. 13:13:25
Nem vitatom, az igazadat, megoldásnak mit javasolsz? Kötelező szintlépés kvótát? Extra tp.-t, ha valaki már túl régóta ül egy szinten? Két évnél régebbi karakterek automatikus törlését, ha nincs legalább x szintű?
Dátum: 2015.02.26. 00:07:57
Valahogy nehezen tudom elképzelni, a többszáz kamikaze karaktert, akik komoly ok nélkül,huzamosabb időn keresztül hülyére veretik magukat.
Abban az esetben valószerű a dolog, ha az ilyen tömőkarik nagy része, másodlagos, eleve farmnak regisztrált karakter.(és mégis a konkurencia "feljebbtömése" volt a cél)

De még ha valóban így is volt, ez működhetett visszafelé is, akit megszórtak, visszaadhatta a kölcsönt. Beállt volna a status quo, " ha te ledobod az atomot, ledobom én is...".
Dátum: 2015.02.25. 23:32:35
Igazából, azt nem látom, miért baj, ha valaki az átlag játékosoknál nagyságrendekkel több pénz helyett, az átlagjátékosoknál nagyságrendekkel több időt, és unalmat, számolgatást felhasználva lesz " legyőzhetetlen".Aki havonta egy fél zsiguli árát betolva királykodik, az miért "jobbcsávó"?
Ráadásul a pokot idővel lehagyják, a milliomoscsemete viszont bátran megy előre, veled lesz mindig.

Én is nagyon utáltam, amikor olyanok döngöltek a földbe, akik ellen a világon semmi esélyem sem volt, de megtanultam elkerülni őket. A játék szabályai lehetővé teszik, hogy így játsszanak.Találtak egy alternatívát, amivel elérték, hogy bárkit, bármikor lenyomnak. Az igazi hiba az volt, amikor sikerült elérniük, hogy az egyetlen hatékony védekezést (illetve inkább visszavágást)a taktikájuk ellen, semlegesíthessék.
Ha a Preventizé nem létezne, nem létezne a pokmizéria sem. Ez pedig még mindig megoldható lenne, csak épp igen komoly lobbi van mellette, nevetséges, de elsőre komolynak tűnő érvekkel.
Mindettől függetlenül, szerintem ez az ügy, jóval nagyobbra van fújva, mint amekkora valójában. Lehet azt mondani, hogy emiatt nem maradnak új játékosok, de ha ez igaz, akkor a pokok kihalnak, mert nem lesz kit lerabolgatni, önmagát szünteti meg a probléma.
Dátum: 2015.02.25. 22:02:02
Még nem értek oda??Micsoda korrupció..már a NAV-nál is....
Dátum: 2015.02.25. 21:35:25
v6-on kevesebb mint 1800 nyert csatával van 120-as csatlósom, plusz két 40 körüli harcoló állatom...


Te egy mockosz kisnyugdíjas pók vagy ezek szerint Szocpolvisszaélő póknyugger. Esetleg áfacsaló is
Dátum: 2015.02.25. 16:01:56
Nem egy órára...cache üritésig. Kilép-belép nekem megoldja...persze jobb lenne ha nem lenne ilyen hiba.
Dátum: 2015.02.25. 15:36:30
Jobbra fenn, nagy sárga gomb.
Dátum: 2015.02.25. 13:42:41
Ehh..nem egymillió csata kell, csatánként 1 LÉ bevétellel, hanem 1 csata egymillió LÉ bevétellel. Ne a konkrét számokat nézd, hanem az arányt.

Mindegy minek hívod őket, mert csak a képzeletedben léteznek az általad leírt karakterek. Megmondanád a két most említett karakter nevét, és hogy melyik világon vannak?
Dátum: 2015.02.25. 13:35:14
Lehet. Csak nem könnyű, rengeteg online időt, tervezést igényel, de lehet.

Sanya: Azt a szomszédot én is leköpném
Dátum: 2015.02.25. 12:57:23
Az a játékstílus, amiről beszélsz, nos,az helyesen bizony pok. Portya Orientált Karakter. Ennek a rövidítése.
Dátum: 2015.02.25. 12:49:36
A témára. Jó feltevés, érdemes átgondolni.

A Pókokra.

Ha mutatsz három olyan karaktert, akik megfelelnek az általad leírt Póknak, az összes általad leírt jellemzőkkel,én addig nyaggatom az üfszolgot, amíg nem bannolják őket.
Dátum: 2015.02.25. 09:34:38
Jó ötlet volt, értelmes módon, lényeges problémákat feszegetett, de sajnos elment az egész, egy hisztitopic irányába.
Néhány dolgot illetően nem értünk egyet, de nem is kell, ez a vita lényege, ebből lehet valami hasznos változás.

( így zárójelben jegyzem meg, annyi volt a problémám, hogy olyasmit "idéztél" tőlem, amit én nem írtam.Kértél javaslatokat, mondván összeszeded őket. Én írtam, nem hiszem hogy nagy kérés, hogy az "összeszedésbe" az, és úgy kerüljön be, amit és ahogy leírtam, változtatás, kiegészítés nélkül.)
Dátum: 2015.02.24. 19:15:58
Bicskanyitogatás
Dátum: 2015.02.24. 00:03:15
Háát na...határeset

Mondhatjátok, hogy Ausztria egyértelmûen nem, de ezek után már...fene tudja.Lehet, hogy tegnap megvették, csak még nem jelentették be.
Végsõ soron azért nem rossz, mert ha két nyilvánvalóan helyes válasz akad, akkor csak utánéz jobban, az ember...ha meg rizikózik, és dobókockával, tarottal, kristálygömbbel stb. dönt, akkor magára vessen.
Dátum: 2015.02.23. 23:46:52
Õöö...ekkora az infláció? A reflexek könyve már a szemét kategória?? Kukázás szakit szeretnék akkor, de gyorsan...
Dátum: 2015.02.23. 21:05:19
Megkaptam ma a választ, ugyan nincs már jelentősége, megígértem, hát itt van :



ma, 09:45István
Szia.

Ez nem probléma, ez egy szabály, ami a játék kezdete óta igy működik. Miklós figyelmébe ajánlom a topikot, hátha ir majd valamit erről.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető