Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2015.03.17. 17:58:17
Csillagom, a kavicsvásárlás kamionszámra nem kenőpénz. A játék első pillanatától benne van a pakliban. Nem tetszik, de tudtam róla, és bevállaltam, hogy így is játszom ezzel a játékkal.Szerintem legalább annyi ideje, mint te. Még azt is megértem, hogy annyira frusztrál már, hogy abba akarod hagyni miatta.
De miért kell ezt összekötni a bugolós témával? A fizetős, meg az ingyenélő karikat is ugyanúgy "visszavágták" most. Hogy miért nem volt pár bannolás, azt nem tudom, de nem hiszem, hogy a legkirívóbb 3-5 játékos kivágása miatti bevételcsökkenés számottevő lenne a cégnek.
Csak a HKK.-ból egy napi bevétel fedezné a hiányt.

Nincs igazából értelme ennek a flémelésnek, aki bukott, vállalja be, hogy bukott, nyelje be amit kapott érte, örüljön hogy nem repült, ennyi.
Dátum: 2015.03.17. 17:24:41
Végül 43 tojásom lett, ekkor volt gyanús a dolog


Addig nem?

Hagyjuk a témát szerintem, érted mit akartam mondani, én is értem hogy te mit akartál mondani...
Dátum: 2015.03.17. 17:16:51
Fene tudja. Nem vagyunk egyformák, kit így neveltek, kit úgy, kit meg sehogy. Szerintem az etikusság nem összeg kérdése. Az a lényeg, hogy leszrom-e a többit, akikkel kvázi együtt játszom, vagy nem. Persze ugyanez igaz "odakintre", a valódi világra is, ahonnan egyébként te hoztad a párhuzamot, nem Offs kezdte.
Persze ez csak az én véleményem, nem a nagybetűs igazság.
Dátum: 2015.03.17. 17:05:43
Na..ha elsőre azt írod, hogy "igen, adtam az életnek, már csak heccből is, nyomkodtam, míg be nem görcsölt az ujjam, lebuktam, ez van", akkor röhög az ember egy jót, hogy na, így jártál, várható volt, hogy nem jutsz messzire vele.
De minek kell ilyen falmelléki magyarázattal előjönni helyette, ezen akadtam le.
Dátum: 2015.03.17. 16:54:22
Ezt mind komolyan gondoltad?

Mondj már pár olyan online játékot, ahonnan nem bannolnának egy ilyen húzásért azonnal, ha kiderül. Ha rajtam múlna tuti repülnél, mert nem a BEHO-t szi..-d ezzel, hanem engem, meg egy csomó másik embert, aki komolyan veszi, hogy a szabályok szerint játszik, amit te lesz-sz.

Nem etikátlan befizetni havonta a minimálbért, mert ott van a szabályok között, hogy lehet pénzért tápolni. Nem etikátlan gömbbel pókoskodni, mert van gömb. Más kérdés, hogy mennyire tetszik ez az áldozatnak. Etikátlan az, hogy nem éred be ennyivel, hanem mellé még bugolsz is, nem kicsit, és még te vagy felháborodva.
Dátum: 2015.03.17. 16:23:47
Kedves ez a "csillagom"

Csak a tisztánlátás kedvéért ; nekem sem a szivem csücske ez a pay to win rendszer, és valóban egyre vadabb méreteket ölt. De semmi köze a két dolognak egymáshoz.
Dátum: 2015.03.17. 16:16:11
Például annak, aki nem vette át 453-szor, és nem vett belőle gyorsan fétist, meg 30 relikkupont....
Ne keverjük a pénzért vett előnyt, a bugolással. Ha egy futóversenyen valakinek van pénze a legújabb hipercsoda futócipőre, másnak meg nincs, az nem ugyanaz, mintha találna egy véletlenül ottmaradt alagutat, amivel felére rövidítheti a távot.
Dátum: 2015.03.17. 16:04:00
Én azt eszem, azt iszom, abban fürdök minden nap... Tudod, a két fiamtól is sokszor hallottam ilyen jellegű magyarázkodást.Mivel ugye tele vagyok jóindulattal, nem röhögtem hangosan már a felénél, és ha nem volt nagyon súlyos, nem is retorzióztam, de azt azért megmondtam nekik, hogy ha már nincs gerinc egyenesen bevállalni, akkor legalább hallgassanak...

Bugol néha az emberfia, mert elkapja a gépszíj, vagy akár csak poénból is, vagy próbaképpen, de ne mondja már senki, hogy csak a negyvenharmadiknál lett gyanús


Nézegeti a nyavalya.De ha már kétszer tudtam megnyomni a gombot, amiről tudom, hogy csak egyszer lehetne....lehet, nem hiszek a szememnek, megnézem harmadszor, tényleg úgy van-e, de azért negyvenháromszor nem hinni a szememnek...nem tűnik túl őszintének
Dátum: 2015.03.17. 15:51:47
Ha a másodiknál elvenni kezdte volna a tojglit, akkor is "megsoroztad volna a gombot" még 40-szer, mielőtt jelented?

Ne erőltessük ezt a fajta bizonyítvány magyarázást.Mindenesetre, te is kispályás vagy a többszázas fazonokhoz képest, szóval nem akarlak máglyára vetni, csak legyen az embernek gerince, és vállalja amit csinált....
Dátum: 2015.03.17. 13:51:51
Nem tükörtojást reggeliztél ma?
Dátum: 2015.03.17. 13:33:05
A több százas delikvensek már nem játszanak ezzel a játékkal ugye? Minimum fél évig....

Azért a pofátlanságnak is vannak határai..már a 10-is cinkes, de a 100...ha ez most marad annyiban, hogy visszaveszitek, oszt' csókolom, akkor legközelebb is megteszik, mert nincs mit veszteniük, max. visszaveszitek....
Dátum: 2015.03.16. 20:46:59
A balliberális judeokummunista szabadkőműves árnyékhatalom.
Dátum: 2015.03.16. 13:48:33
Na..csak megvolt..
Dátum: 2015.03.16. 11:35:31
Annyira kedves dolog, hogy v6-on energiatéglát osztogat a ládikó...
Dátum: 2015.03.16. 11:29:50
Viszont most már ideje lenne...Baraty meghosszabbította a szabiját?? Vagy meglátta mi van, és azonnal felmondott?
Dátum: 2015.03.16. 11:26:45
Dátum: 2015.03.16. 11:01:49
Az én karim rühelli a nyers tojást...nem akarja meginni, normálisan odadob a jutalmakhoz...v1
Dátum: 2015.03.16. 10:58:56
Szerintem nem lehet, nekem se esett...
Dátum: 2015.03.16. 10:58:22
Zsákbamacska a zsákbamacskában: Kinyitom a húsvéti ládikót, mi van benne? Aranyszelence.. (császári pecsét lett a vége)
Dátum: 2015.03.16. 10:23:28
Vadászat nélkül is válaszolhatsz.