Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2015.03.25. 15:57:24
Köszönjük az infót, a kérdezőnek, és a válaszolónak is...
Dátum: 2015.03.24. 15:47:56
Köszi mindkettőtöknek
Dátum: 2015.03.24. 13:01:24
Ebben viszont igazad van.Azoknál, akik jelentették a dolgot üfszolgon, illett volna odafigyelni erre, mert ugye ez is része az etikának valahol.
Dátum: 2015.03.24. 11:07:50
Üdv újra Mester

A helyzet az, hogy egy bugot kihasználni, függetlenül minden egyéb körülménytől, etikátlan.Ennyi. Többnyire ban jár érte. Ha csak visszaveszem, a bugolással szerzett cuccot, az nem büntetés, attól legközelebb is meg fogod próbálni, mert hátha nem derül ki, ha meg igen, nem vesztettél semmit. Szerintem még olcsón is megúszta mindenki, sőt, aki igazán nagy tételben nyomta, és átváltogatott stb., az mág a "büntetés" után is elég szépen pluszban maradt.
Szóval nem kell ez a siránkozás, örülj hogy ennyivel megúsztad, és maradj csendben.

A játék szabályaiból idézek :


- Azt se felejtsétek el, hogy a multizáson kivül zárolni lehet valakit azért, mert más módon sérti meg a felhasználási feltételeket: pl. az üzenetküldő rendszert spammolásra vagy netikettet sértő levelek küldésére használja fel, programokkal, scriptekkel automatizálja a játékát, vagy kihasznál egy programhibát.
Dátum: 2015.03.21. 11:52:10
Persze, pont a sima indulást szeretném én is, szóval oda is megírtam
Dátum: 2015.03.21. 10:20:08
De-de...mondtam, hogy keresem a bugot, amiért elveszik tőlem a kútgerjesztőket...

Az a legközelebbi, számomra érdekes event, gondoltam frissítem az emlékeimet róla...
Dátum: 2015.03.21. 09:50:04
V6

Egyéb/Xeno háború, aktív a lélekenergiáért építés gomb. Nem épít ugyan semmit, csak frissíti az oldalt, egy csupaszabb verzióra, de lehet hogy élesben gond lesz belőle...
Dátum: 2015.03.19. 20:08:24
Nem. A Firmware, és az operációs rendszer nem ugyanaz. Egy dvd lejátszónak is oprendszere van ezek szerint?
Dátum: 2015.03.19. 20:05:57
Hány gyalogot ér a bástya a sakkban ?

Ki szerint, milyen állásnál?
Dátum: 2015.03.19. 19:34:01
Jól mondod, MI fájtunk annyira....de jön nemsokára új néven szerintem.
Dátum: 2015.03.18. 20:02:05
" Nincs ilyen tárgy"

Ez a válasz, piros bötükkel, ha rányomsz Mondjuk húsvéti csomag helyett véletlenül, vagy a zárlatos egértől görcsbe rándult ujjad miatt, esetleg az alkohol mámorában, vagy mert fekete merciből kiszállt emberek kényszerítenek, netán egy makróvírus kattintgat aljasul helyetted...
Dátum: 2015.03.18. 19:56:07
Ne aggódj, a Mester nen vész el, csak átalakul...
Dátum: 2015.03.17. 22:22:08
Ez például valami olyasmi, amire Oxyacantha igazsága passzol....egy(sok) bárkinek szóló eventen olyan cuccokat osztogatni, aminek CSAK a fizetősek veszik bármi hasznát. Nyilván az a koncepció, hogy ezzel is ösztönözzenek a kavicsvásárlásra, de nem hiszem, hogy létezik olyan játékos, akinek pont ezek adnák meg a hiányzó utolsó kis lökést....ellenben jónéhányat tudok, akit határozottan frusztrál. El kellene gondolkodni azon, hogy a jövőben ezek eltűnjenek, a meglévők pedig beválthatóak legyenek bármire, amit MINDENKI fel tud használni...még ha mondjuk csak Kézikönyv szintű dologra is.Van már enélkül is épp elég táp pénzért, nem hinném, hogy ezek hiánya veszélyeztetné a fizetősek előnyét...
Dátum: 2015.03.17. 21:54:28
Kiváló ötlet...csak aztán nehogy Lélekkút generátort nyerjek vele...
Dátum: 2015.03.17. 21:31:47
Ha valaki tud olyan bugról, amiért elveszik a Kútgerjesztőket, szóljon, szeretném csúnyán kihasználni. Előre is köszönöm.
Dátum: 2015.03.17. 20:48:16
Azóta újabb három láda, még két kútlófax, meg egy kézikönyv....egyre jobb.
Dátum: 2015.03.17. 20:37:54
Oké....de akkor adjunk a Szerencsejáték zrt.-nek is

Valahol azért mégiscsak számít, hogy legálisan teszi, és nem fegyverrel kényszerít...azért ne legyen már erkölcstelen Miklós, mert pont játékokkal keresi a pénzt, azért ez nonszensz..mégsem cracket árul a sulibüfében....
Szerintem hagyjuk ezt a témát, mert végtelen, és értelmetlen vita lenne.Ha a tényeknél maradunk, igaza van.Ha érzelmi alapokra megyünk, akkor talán egy kicsit neked is, de ez egy játék, szórakozásra való...aki pénznyelőnek használja, mert sok van neki, tegye, az ő dolga. Aki meg csak játszani akar, az játsszon, szórakozzon, és nyugodjon bele, hogy a játékvezetés mondja meg a frankót, főleg ha szabályok be(nem)tartásáról van szó.
Dátum: 2015.03.17. 19:19:12
Piszok mázlista...
Dátum: 2015.03.17. 19:17:34
92. hozzászólás - Ma, 13:43:25
Aki 4-szer rányomott és 5-öt vontunk le tőle, azt nem szivastásból csináltuk, a logokból egyszerűen nem derül ki, mi volt pontosan a helyzet, nem tudjuk pl. hogy valaki tegnap megcsinált egy feladatot, és akkor átvette, vagy tegnap megcsinálta, és ma vette át. Lesz, akinek ugyanannyit von le a gép, lesz akinek +1-et esetleg +2-t. Sajnos az ilyen esetekre nincs bombabiztos megoldás. Ezért kérem, hogy senki ne reklamáljon, nincs is kapacitásunk erre; aki max. 2-szer nyomott rá (vagyis abszolút tiszta) attól nem vettük el semmit. Aki 100+, és még el is költötte, ott vastagabban fog a toll fogni.
Dátum: 2015.03.17. 19:11:08
Lehet. 50 vadászat 3 portya 4 ládikó.Mondjuk elég selejtes széria, 3 kútizgató,1 kézikönyv. Random rlz.