Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Basszus...ne bosszants még te is, miután rohadt feleslegesen húztam vagy 10. szintet a tanuláson...

Amúgy az elméleted két ponton borul:

-a befizuért kapott mitobigyók( még mielőtt odaadhatná a csatlósnak, ugye)

- az a bizonyos post, bizony mai.
Ezzel most mire is válaszoltál???


Ha a dátumra gondolsz, ajánlom figyelmedbe:

Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
227. hozzászólás - Ma, 10:51:41
Ígéretemhez híven írtam egy részletesebb leírást, ennek a topiknak a második postját cseréltem ki rá.
Jól értem, a mitotudás szaki feltétele a 65. szint is, nem csak a tanulás???

Ha igen:

-miért
-miért csak MOST derült ez ki???
A harag csak úgy lesz.Minden portya után nő egyet, ha megvan ez a szaki a csatlósnak, és aktív ez a csatlós.Majd írja valahol.
Jahhh..elolvastam amit írtam :

minden 2 óra gyakorlás után van észlelés szint * 0,04% esély


Szóval neked "bejött" a százalék, nekem meg nem.....
Mivel az utazgatás időigényes, azzal amelyiket nem akarod mostanában aktívvá tenni.
Hol írja? Én hiába küldtem kennelbe a jószágot...
Tessék :

Első körben Asztrális utazás a bármekkora szintű csatlósnak, 1 db Asztrális kő felhasználásával.(csak NEM AKTÍV csatlós mehet, szóval egyetlen csatlóssal nem megy a dolog, mert az mindenképp aktív.)
Ez 45 óráig tart, vagy 10 kavicsért azonnal.Ha megvan, kaphat szürke bigyót, lehetnek szakértelmei. 1. szint 1 darab, második kettő, harmadik három, stb....szürke izé.

Ez után, minden újabb utazás után adhatsz neki valami más szinű bigyót is( random, hogy milyet), ezek lesznek a "szakértelmek, mindegyik szín mást ad. Pl. a kék :

" A kék mytokronitok lehetővé teszik, hogy a tulajdonságok és képességek, amelyeket a csatlós gazdája számára átad, 250. szint után is tovább erősödjenek"


Vagyis, az egy csatlós adta plusz tulajdonságok ugye 250 szintnél maxolódnak, ezt lehet feljebb tolni a kékkel.


További rossz hír, hogy az utazéshoz szükséges Asztrális kő 65. szintű tárgy.


Új szakértelmek


Akadémia 20 tanulás 70 mytokronit tudás
Akadémia 25 tanulás 80 mytokronit észlelés


mytokronit tudás:

Ennek a szakértelemnek a segítségével a vdászat során van esély, hogy szürke mytokronitokat találj. A szürke mytokronitok kulcsfontosságúak csatlósod tudásának növeléséhez. A szakértelem minden szintje 0,1%-kal növeli az esélyt


mytokronit észlelés:

A mytokronit észlelés segít a vörös és narancs mytokronitok észlelésében. Portyázáskor van észlelés szint * 0.2% esély, ahányas az észlelésed, hogy vörös mytokronitot találsz (de csak ha van vörös mytokronit detektorod). Ha pedig elküldesz egy állatot gyakorolni, minden 2 óra gyakorlás után van észlelés szint * 0,04% esély, hogy találsz egy narancs mytokronitot (de csak ha van narancs mytokronit detektorod).


vörös mytokronit detektor
Típus: relikvia
Szint: 65
Portyázáskor találhatsz vörös mytokronitot, ha van mytokronit észlelés szakértelmed.
Ár: 11760 Lélekgyémánt, 228000 Lélekenergia

narancs mytokronit detektor
Típus: relikvia
Szint: 65
Állatok gyakorlatozásakor találhatsz narancs mytokronitot, ha van mytokronit észlelés szakértelmed.
Ár: 228000 Lélekenergia, 700 sisakszilánk


mytokronit préselő
Típus: relikvia
Szint: 65
A mytokronit préselő segítségével bizonyos szubsztanciákból kinyerheted a bennük rejtőző sárga mytokronitokat. A préselőt 65. szinttől a lélekkufárnál, a préselés almenüben tudod használni. Egy nap maximum 20 sárga mytokronitot nyerhetsz így ki.
Ár: 50 Őskő

A következőket préselheted 1-1 SÁRGA mytokronitért: 10 kristálypont, 1 ősdrágakő, 1 szubplaza, 1 aranydukát, 1 sorsjegy, 1 kiégett őskő (de csak akkor, ha 1000-nél több van a birtokodban, ekkor az 1000 feletti mennyiséget). Egy nap max. 20 sárga mytokronitot nyerhetsz így ki.


Új Af. képesség :


Mytokronit robbanás:

Kalandok során van esély, hogy fehér mytokronitot találsz. Az esély 20%*mytokronit robbanás szintje. Pl. 11-es szinten mindig fogsz találni 2 fehér mytokronitot és 20% eséllyel még egyet. Epikus kalandokban a szintenkénti esély nem 20, hanem 25%

Előfeltétel: 65. szint

Max. szint: 28

Költség: 5 / 10 / 15 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40 / 45 / 50 / 55 / 60 / 65 / 70 / 75 / 80 / 85 / 90 / 95 / 100 / 105 / 110 / 115 / 120 / 125 / 130 / 135 / 140
Mondjuk megúszhatod 750 kavicsból is, csak kicsit lassú...ugye 7 út/ csatlós, az hétszer 45 óra, 10 csatlóssal 450 óra, több mint 18 nap.
Mint említettem, gazdagéknak übertáp, mindenki másnak szinesítő szöveg.

Mondjuk nem kell napi 20 azért...ahogyan Sanya mondta, ha 10 csatlósnak mindent instant akarsz, akkor az sacc. 1400 őskő, plusz a sajtoló 50, de csak egyszeri befektetés.
Nekem csak szürke hullik xeno csp.-ből.
Az a sárga "nincs rajta", csak a lehetőségét mutatja annak, hogy adhatsz neki sárgát. Hogy mennyit, az a nekiadott szürkéktől függ.

1 szürke után egyet, újabb kettő szürke után még egyet, így tovább...

Újabb utazás, újabb szín

MOD: bocs, mégis rajta van az a sárga....ahanyadik szintet ír a rajta lévő szürkére, annyi szintnyi más szinűt tehetsz rá.
Második útja volt, lehet hogy random a dolog. 124. szintű egyébként.
Nnna..utazott még egy kört, most már használhat vöröset is.
A kékhez kell valami szaki, af, akármi? Mert én is befejeztettem 10 kavicsért, de nem kaptam semmit.

MOD. :

De mégis, nem szóltam....
65. szintű tárgyak. Valószínűleg túl kicsi a szinted.
Tetszik ez a két gyorsgomb a portyánál...odafért volna még a plazma is, de már ez is jó...köszi.
Gondolom, ott lehet majd megvenni, néhány kamionnyi kavicsért
Elvisz a kufárhoz, az "egyéb" kategóriába
Asztrális állomás

Asztrális állomás 65. szinttől a manakonstrukció használatakor kapsz 1 zöld mytokronitot, plusz még egyet az Asztrális állomás minden 20 szintje után.
Előfeltétel: Evolúciós kamra 10


Az épület nélkül is kapom, az csak a pluszhoz kell, vagy mindenképp kell, hogy kapjak? Az én szintemről, vagy az épület szintjéről van szó?


MOD. :

Általánosságban igen hasznosnak találnám, ha különféle leírásokban nem csak simán " szint" szerepelne, hanem egyértelműbben a " karakterszint", szakértelemszint", célpont szintje", "épületszint", stb. ... kifejezések.