Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2015.04.17. 13:51:40
A v5. most már így marad? Nem lehet megnézni a csatákat...
Köszi
Az egyéb képességek szintjének ÖSSZEGE, vagy az egyes képességek szintje, az, amit megszab a szürke szintje?

10. szürke = 3.sárga+4.kék+3.fehér vagy 10.szürke = 10.sárga, 10.kék, 10. fehér???
Dátum: 2015.04.16. 23:56:13
Marha nagy taktika kell hozzá...kerülni kell a tp.-t, minden körülmények között.Kb. ennyi
Dátum: 2015.04.16. 20:27:47
Általában ez a helyzet, de pl. az első bajnokimat egy 5 medálos ellen nyertem.
Eszembe nem jutott volna szólni...hozzászoktam a nem felhasználóbarát megoldásokhoz...de nagyon korrekt dolog, hogy ezúttal nem így van.

Pirospont a játékvezetésnek.
Királyságos..
Hoppáá...valamelyik detektornál volt sapkaszilánk költség...most nincs. Bug, vagy jófejkedés???
Kinek mi a sok.... 13 szint, nekem elég sok. Na, de mindegy már, inkább bosszúság volt, csalódottság...túlélem.
Dátum: 2015.04.16. 12:31:11
Viszont még mindig nem látszik, csak a világ eseményekben.
Dátum: 2015.04.16. 11:05:30
V6 azóta megvolt, de v5 még mindig semmi

Illetve mégis
Dátum: 2015.04.15. 20:30:51
Sejtettem. Amíg nincs legalább egy olyan szövi, akinek van Tudás Fája( vagyis még jó sokáig),addig nincs építési energia, így energiatégla sem.
Kivéve, az esetleges eventjutalmakért kapott, vagy abból "kieső" energiatéglákat.
Dátum: 2015.04.15. 20:06:27
Melyik világ?
Ahogy az összes többi..két nap balhé, utána, egy hét csendes morgás, addigra megtaláljuk benne az istenkirályüberhíró gyártó kombót, és mindenki boldog, kivéve pár hivatásos elégedetlenkedőt.
Azért azt megjegyezném, egyetlen más hasonló játékról sem tudok, ahol ennyire közvetlenül, és direktben lehetne játékosként a játék készítőivel, vezetőivel kommunikálni( agyukra menni ), ez mindenképpen nagy pozitívum, és dicséretes, még akkor is, ha hozzám hasonlóan, főleg morgásra,hisztire, és beszólásokra használjuk ezt a lehetőséget.
Köszönöm.

Kérhetem, hogy a legközelebbi, hasonló esetben, ez az infó is legyen elérhető,még a fejlesztés élesedése ELŐTT ?
Nem biztos, hogy így is sürgősen húztam volna a v6-s karakterem tanulását, az esetleg épített Akadémia szintekről nem is beszélve.
Eeenézést kivánok kéremtisztelettel, a rencer kihagyta a kopibül, oszt én meg nemfigyeltem
Miklós:

Erre a postra reagáltam, azért pont zöldséges :

Igen, ez nagyon gáz.
Pláne ha csak 1 tulajdonságát szeretnéd fejleszteni a csatlósnak és emiatt kell végigmenni a soron. Kb. mintha bemennél a boltba és venni akarnál 1 kg banánt, majd a pultos azt mondja: ez alma lett, kíván venni egy újabb kg gyümölcsöt?


Igen, van helye a randomnak, de már sokan, sokszor leírtuk, ebben a játékban kicsit túlságosan nagy teret kapott.Nem feltétlenül ez a konkrét eset a legesleggázabb, (játékosként ez sem esik jól, de még elfogadható).

Ha gondolod, szivesen összeszedjük neked, hol a legdurvább az rnd tobzódása.

Válaszolnál arra a kérdésre is, miért szükséges a karakterszint korlát IS, a mitotudás szakértelem megtanulásához?
Ezzel az egésszel még akkor fertőződhetett meg, mikor elkezdett Magic-ezni, és ott izgult, hogy vajon mi lesz a ritka lap a frissen megvett boosterben...
Adja isten, hogy Miklós soha ne vágjon bele a zöldség-gyümölcs bizniszbe.