Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.01.27. 17:20:26
Tudod, az a helyzet, hogy magam sem tudom, mennyi mindent nem tudok, amit pedig illene tudnom. Nincs ellentmondás. A kérdés miatt megtudtam, hogy ezt sem tudtam,pedig illett volna.

Tudsz követni?
Dátum: 2016.01.27. 10:12:32
Nem vagyok pösti, nem én írtam a kérdést. Nem árpádsávos a vérem.

Budapest nem " csak egy város", hanem főváros. Annak az országnak a fővárosa,ahol élsz, ami a hazád. Szerintem minden magyarnak illik valamilyen szinten tisztában lennie a főbb részeivel, nevezetességeivel. Az említett parkok közéjük tartoznak. Nem tudom a választ fejből, de miután utánagugliztam, tudni fogom, megjegyzem, és jó érzés lesz, hogy tudom.

Nincs semmi gond ezzel a kérdéssel.
Dátum: 2016.01.26. 21:00:11
Első alkalommal lehetett véletlen, de utána már szerintem direkt. Gondolj bele mekkora balhét csapott volna az a réteg,aki upgradelte kuponért, és a következő eventben meg látja, hogy választható lett...

" ha én ezt tudtam volna, azonnal adják vissza a kuponjaim kamatostul, mer akkor inkább emerrearra költöttem volna, abból szakajtónyi lém lett volna, abból hegynyit erősödtem volna, ami x őskőnyi, ami y forint, megkárosítottak y forinttal, megyek a fogyasztóvédelemhez..." stb.

Mert ugye jó ideje ez a trend errefelé.

Ha én vezetném a játékot, nekem ez biztos nem hiányozna a nyakamba, inkább hagynám úgy, ahogy van.
Dátum: 2016.01.25. 20:34:18
Idézet: Emishi - 2016.01.25. 11:05:58
2016. Jan. 22. 23:36Emishi (117018)
Üdv!

És mégis miért esett pont erre az relikviára a választás? Hogy ezt nem lehet választani?
ma, 10:54István
Szia.

A válasz nagyon egyszerű, igy működik a játék. Ne haragudj, de nem tudunk minden egyes játéktechnikai döntést, működést elmagyarázni a játékosoknak, igy meg kell azzal elégedned, hogy igy működik. Sajnálom, hogy te pont ezt a relikviát akartad választani és nem tudod. Próbálj másikat választani helyette.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

*csak nekem szorul ilyenkor ökölbe a kezem?!



Nem értem a fene nagy felháborodásod. Én is szivesen upgradeltem volna az agyart, de ha nem tehetem, hát nem tehetem,ennyi.Az előző x kufár eventben sem tehettem.

Járok íjászversenyekre,ott sem szokás háborogni, hogy miért nem mézeskalács szivet , vagy guminőt adnak érem helyett, itt ráadásul még válogathatsz is, elég sok lehetőség közül.

A válasz pedig szerintem nem bunkózós, tényleg miért kellene minden egyes játékossal megvitatniuk minden döntésüket?
Ha játszol egy játékkal, akkor kénytelen vagy tudomásul venni, és elfogadni a szabályait, még ha nem tetszik is némelyik, még ha esetleg tényleg értelmetlennek tűnik is.
Dátum: 2016.01.22. 13:18:04
Hogy legyen mire elhasználni a relikkuponokat....
Dátum: 2016.01.22. 12:14:02
Dátum: 2016.01.22. 11:56:53
Lehet hogy csak nekem újdonség, de vannak új jutalmak Kufárnál.
Dátum: 2016.01.18. 22:37:02
Fúú...piszkos buggerek...remélem ezért majd elveszik tõletek az össszes fehěr kristáyitalt, meg kútgerjesztõt.
Dátum: 2016.01.18. 12:06:55
Könyvjelzőből. vagy előzményekből nyitod meg a VU.-t? Ha igen, töröld, és címsorba írva lépj be.
Egyébként ez tipikusan adware-re jellemző tünet, én tuti lefuttattnám mondjuk a Malwarebytes Anti-Malware progit.
Dátum: 2016.01.17. 18:15:30
Assisi Szent Ferenc
Dátum: 2016.01.15. 20:17:10
Hány évadot élt meg a Dr. House című sorozat?

7
6
9
8

Úristen....már ENNYIRE lent vagyunk???
Dátum: 2016.01.14. 19:36:54
Melyik várban nincs ajtó?

a holdvárban
a nagyvárba
a lekvárban
a sárvárba


Na most, ez így mi?
Dátum: 2016.01.13. 20:17:29
Csináljatok már magatoknak egy Fikázó topicot, és ott tessék szájkaratézni
Dátum: 2016.01.12. 23:01:55
Na,joccakát
Dátum: 2016.01.12. 22:58:37
Szerintem igen sok rutinróka indított kiskarit a v6 miatt
Persze, ami ott megy,az csak ott igaz, meg esetleg v5-n, de biztos vagyok benne, hogy nagyon sok,ma is helytálló, általános érvényű infó lapul bennük, amik már bőven többet segítenének, mint a tündérke..
Akkkor, tisztelt Öreg Rókák, aki érez hozzá kedvet, neki is láthat
Dátum: 2016.01.12. 22:23:54
A határ helyén lehetne vitatkozni, én inkább a "stb, stb, stb" kapcsán javasolnék valamit.
Mi lenne,ha az "Öreg rókák",leporolnák az emlékeiket, és egy direkt erre a célra nyitott topicban leírnák az általuk fontosnak gondolt dolgokat, főbb csapásirányokat, amelyek mentén a kezdők haladhatnának a lehető legnagyobb játékélmény, és siker irányába ?

Csak szépen, komótosan, nem egyszerre a nyakukba zúdítva, VU szlengtől, rövidítésektől mentesen, nem megfeledkezve róla, hogy nekik még semmi sem evidens, és kézenfekvő.
Nem szájbarágásra gondolok, hanem hosszútávú stratégiák bemutatására, illetve a mindenképp fontos dolgokra(szakikat nem elhanyagolni, nem ücsörögni tonnányi LÉ-n, nem vadászni max. ÉP-n, ilyesmik), kiemelve a lehetséges buktatókat is.

A tisztelt játékvezetést pedig megkérnénk, hogy a karlapokon helyezzen el egy gombot, ami erre a bizonyos topicra hozná a delikvenst.
Dátum: 2016.01.12. 20:37:21
Szerény véleményem szerint:

1., Mindegy mit jelölget az emberefialánya, amíg nincs meg a zabálás af. addig NINCS ZABÁLÁS GOMB a sajtolós oldalon. Aki mégis rányom a SAJTOLÁS gombra, mondván "biztos így kell", az rizikózott, feleslegesen.Mert, ha a dühöngőbe tud írni UTÁNA, írhatott volna a Kérdezz-felekbe is, ELŐTTE.

2., Valóban oda lehetett volna biggyeszteni azt a plusz rövid mondatot a csatlóseledel leírásába.

3., Ez a Dühöngő, itt lehet hisztizni, azért nyitottam, viszont bármiféle változást elérni, csak az Üfszolg.-on lehet, itt nem.

A dühöngés, és a hiszti pedig nem egyenlő a személyeskedéssel.
Dátum: 2016.01.06. 16:05:50
Emlékeim szerint mindig volt gépellenfél, bár a legnépesebb tábor sosem dúskált célpontokban, még velük együtt sem.
Dátum: 2016.01.06. 10:33:43
Jó lesz az pp. gyűjtésre...