Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.03.02. 18:04:53
Quellon, köszönöm.Én is olvastam, a véleményedre voltam kíváncsi.

Emishi, Offsboy : A nemétől függetlenül tiszteletben tartja a másik(Miklós) azon jogát, hogy a vele folytatott magánlevelezést, nem teszi NYILVÁNOSSÁ. Aki kéri, mert kiváncsi rá megkapja.

Nem sarkított szerintem,Miklósnak szive joga ezt mondani, és mindannyian tapasztaljuk, hogy bár most ezt mondta, még senkit nem hajtottak el ezzel az indokkal. Mindennek ellenére, ezzel érvelni a Végzetúr INGYENES online játék-ban(jobbra fennt ott van ugye), nem a legszimpatikusabb ötlet, és megértem, hogy nagyon nem esett jól Tigrisnyúlnak.
Dátum: 2016.03.02. 17:28:01
Sarkított?
Dátum: 2016.03.02. 16:55:42
Konkrétan ebben az eventben eléggé számított a csp. Innentől már csak a számokat kell "belőni".Ha elég sok csp.-t költ azért,hogy elkezdjenek gyengülni a főszörnyek, eléggé belassul ahhoz, hogy semmiféle toplistán ne szerepeljen, de marad esélye végigcsinálni. Az utolsó szinten pedig ugye nem működne a dolog, szóval mégsincs bárkinek fétis, de legalább a szinteken potyogó tápokhoz hozzáfért.Megmarad a differenciált jutalom, a menőknek továbbra sem kell reszketniük, hogy a pórnép elorozza a dicsőséget előlük....

MOD. :

Most sarkítok : Ha forintért könnyíted a karaktered életét,bárhol, bármikor, az nem okoz lelki törést, ha valaki más esetleg csp.-ből tenné, ezen egyetlen esetben,az baj?
Dátum: 2016.03.02. 14:59:04
Látom, mégsem értesz...én, mint írtam, ennyi módosítással beérném. :

" Elég lett volna annyit tenni, hogy x számú vesztes csata után, az adott szörny csatáról-csatára gyengül, hogy azért csak tovább juthasson a delikvens, ha már 10-15x annyit energiát fektetett bele, mint az átlagkarakterek."

Ettől még megmaradna a fenenagy kihívásod, ha épp arra vágysz.Lehetne akár úgy is, hogy az utolsó szinten ez ne működjön, és az az" x "lehetne jó nagy szám is.
Én éppen hogy nem tartom jónak azt az irányt, hogy szaporítsuk az olyan eventek számát, amiben csak a végletekig penge karakterek tudnak RÉSZTVENNI egyáltalán.Hogy mekkora sikerrel, az más kérdés, de legalább eljussanak a végéig.Próbálj néha elvonatkoztatni a saját karakteredtől, nekem sikerül, mindkét aktív karimnak vasárnapi kirándulás volt az event,pontosan nulla kihívással, csak épp megértem azokat. akiknek nem.
Dátum: 2016.03.02. 10:56:44
Igazat adnék neked, ha a 15. szinten, a fétisen üldögélő főszörnyről beszélnénk.

Azért egy 15 szintre tervezett event esetén, a második, harmadik szinten olyan kihívás elé állítani a karaktereket, amit gyk. képtelen megugrani, ráadásul egy olyan eventben, amit egy "common", bárki által teljesíthető eseménynek szántak, szemben pl. a kimondottan nem ilyen BU-val, egyáltalán nem korrekt dolog, és nagyon nem is indokolt.
Semmiféle magyarázás, ideologizálás nem teszi elfogadhatóvá a dolgot, ráadásul nem is értem mi szükség volt, van erre az egészre, ahelyett, hogy : " Bocs, kicsit benéztük a képletet, kicsit finomítunk rajta.."

Ha pedig eleve az volt a cél, hogy kőkeményen szívja végig az eventet mindenki, akinek nem Terminátor karaktere van, akkor szívja végig mindenki...de nem ez történt, és nem is így lett " felkonferálva" az event.

Továbbra is az a véleményem, hogy egy nagyon jó, szórakoztató fejlesztés,amibe kicsi hiba csúszott, amit könnyedén meg lehetett volna oldani, de sajnos ehelyett inkább ideológia van, ráadásul olyan érveléssel, ami elég bicskanyitogató, és totálisan tönkreteszi az egészet.
Lehet magyarázni, példálózni, de ez történt.
Nem kellett volna,kár érte.
Dátum: 2016.03.01. 21:13:12
Az a baj, hogy évekig senki nem szólt, hogy az eddigi tesztelésre használt "gyalogosok" helyett, az első "éles" bevetésen a gyalogos egy tankra ültetett elefántot is visz a hóna alatt, szóval úgy tessék méretezni azt a hidat.
De értem amit mondasz, és szerintem te is , amit én mondok.

MOD. :

A másik baj az, hogy mikor szóvá teszik az elefántot, a reakció kb. annyi, "hogy sz@r a karaktered, amúgy meg vetté vóna több őskövet..."
Dátum: 2016.03.01. 20:29:58
Akkor úgy fogalmazok, az eddigi, több évnyi játék során, semmilyen szituációban negyed ennyit sem kinlódó karakterek. Akikben nyilvánvalóan nagyságrendekkel több odafigyelés, fejlesztés van, mint a pár hónapos félpoén karikban.
Dátum: 2016.03.01. 19:36:10
Szerintem ez lett, lehetett volna az eddigi legjobb, legnépszerűbb event. Becsúszott egy kis malőr, amit elég egyszerűen, egy képlet korrigálásával meg lehetett volna oldani.Nem holmi vágső isteni erejű jutalomrelikviát őrző utolsó főszörnyön akadtak fenn karakterek, és nem is azt nehezményezték, hogy nehezen győzik le, hanem azt, hogy szinte lehetetlen számukra legyőzni, ezért egyszerűen képtelenek érdemben résztvenni(nem megnyerni, top 10-be kerülni) egyáltalán az eventen.Egy olyan eventben, ahol pár hete összedobott, csokipapír karakterek fütyürészve végigmennek.Mindezt olyan karakterrel, ami magas szintű, régóta nevelgetett, kedvenc, és mindezidáig jó karakternek számított.

Elég lett volna annyit tenni, hogy x számú vesztes csata után, az adott szörny csatáról-csatára gyengül, hogy azért csak tovább juthasson a delikvens, ha már 10-15x annyit energiát fektetett bele, mint az átlagkarakterek.

Ehelyett, megkapták az arcukba a karakterük fikázását, meg az így jártál hozzáállást. Kár, mert egy így igen rossz szájíz marad utána.
Dátum: 2016.02.29. 21:33:41
Játékélmény

Móka, kacagás....bizonyos elképzelések szerint.
Dátum: 2016.02.29. 21:00:46
És tényleg....Energia: -40 / 600

No ezt akkormosthogymiértis? Milyen furfanggal sikerült minuszba mennem? Hitelbe léptem kettőt? Egyre izgalmasabb a matematika itt a végzetúrban...a végén még megkedvelem, pedig sose szerettem....

Hopp, megvan..emlékszem, az utolsó mező amire ráléptem csapda volt, -60 energia, de mér csak húsz volt nálam.
Dátum: 2016.02.29. 19:31:45
Nincs igazad Miklós.
Amennyire itt a fórumban látom, olyan karakterek kapcsán megy a panasz, akik eddig a játék MINDEN aspektusában, eventjében elboldogultak, ezt az egyet kivéve.
A "nem sétagalopp", és extrém nehéz(az átlag több tízszerését igénylő idő, és erőforrás felhasználással), esetleg lehetetlen, az azért nem ugyanaz.

Az egyébként jól működő algoritmus, egy sávban nem jól működik. Jobban utána kellene ennek nézned, alighanem arról van szó, hogy magas szinten már nagyon jelentőssé válik a karakterek közti különbség...tuti hogy elég jól behatárolható az a szintsáv, ahol már extrém értékeket dob az algoritmus.Nem hiszem, hogy mégegy BU,-volt a cél, amit csak néhány karakter tud végigvinni...
Dátum: 2016.02.28. 16:54:44
Hatalmas a korrupció itt is...neked kevesebbet, nekem többet lát a derék becsületes boltos
Dátum: 2016.02.28. 16:53:13
Lehetne, sőt lesz is, de nem biztos, hogy élsz addig...persze lehet akár jövőhéten is....egyes ókori-kora középkori elméletek szerint, akadnak módszerek, hogy a magad javára befolyásold a Káosz áramlatait, de azokkal a megoldásokkal szemben a társadalom határozottan intoleráns..

Vegyél több lottót, sokkal többet, azt még elnézik neked
Dátum: 2016.02.28. 16:04:52
Na tessék...Káosz van. Volt, és lesz is, mindörökké Imádjátok a Káoszt, mert ha nem, akkor is van, akkor meg csak nektek rossz, ha utáljátok

V1 Karlap szerint : 0.03 kavics, kufár szerint: 0.3 kavics
Dátum: 2016.02.28. 15:09:59
Nem került szóba, hogy hinned kell nekem...csak azt mondtam, hogy semmi sem biztos, pláne ebben a játékban, még ha emberi logika szerint az is lenne. Csak az a biztos, ami már elmúlt, az is csak addig, míg legalább hárman ugyanúgy emlékeznek rá.Egyedül a változás örök,én csak a káoszban hiszek (Meg Tigrisnyúlnak, többnyire )

Miután azt mondta, kipróbálta, nekem meg egyelőre úgysincs pénzem kavicsra, nem zaklatom Miklósékat a témával...
Dátum: 2016.02.28. 14:25:54
Alighanem én vagyok a hunyó..tegnap zűrös napom volt, az eddigi csatáim között nem találtam bajnokit, tegnap 12 után...
Dátum: 2016.02.28. 14:20:21
Ejnye, hát nem hiszel magadnak? Higgy akkor Tigrisnyúlnak, azt írja tapasztalat
Dátum: 2016.02.28. 12:28:57
Ma elmaradt a Szövibajnoki tokenek kiosztása???
Dátum: 2016.02.27. 21:25:13
Ez a halandók logikája...

Én már sokszor láttam karón varjút, ha majd régóta játszol majd, te is láthatsz sokat...
Dátum: 2016.02.27. 13:42:57
Ez elég spec. eset, és nem biztos, hogy egyezik a véleményem Miklóséval, arról, hogy hogyan is kellene működnie.
Inkább várok, és majd tőlük érdeklődöm.