Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.03.10. 22:06:07
Alakul

Attól tartok, a legtöbbünknek pont a mászkálós rész volt az egyik pozitívum, kattintós ugye van épp elég.Szóval szerintem ezzel kisebbségben maradsz, ráadásul mivel nagyjából az egész event a "mászkálásra" épül, az egész eddigi programkód mehetne a kukába, nulláról kellene újra írni, nem hiszem, hogy megtennék.
Dátum: 2016.03.10. 20:24:46


Nyugi van....ha ezen kívül találsz még hozzászólást tőlem, amiben szerepel "szvsz", "xd", "am", vagy hasonlók, meghívlak 73 liter általad választott üdítőre Ez az egy direkt volt.

Most pedig a világítás : Az event megitélése mindenkinek szubjektív, bár a többség szerint határozottan jól sikerült fejlesztés. Azt mondod, neked nem tetszettek a kincsek, bár csak egyetlen ládát nyitottál ki, nem tetszett a jutalom, bár itt kérdezed, utána, hogy mi is volt az.

Egyébként pedig, talán én is kissé harapósan reagáltam, bocsánat, néha megesik, de mindig is úgy gondoltam, hogy ha sajnálja valaki az időt arra, hogy rövidítgetések,meg "kódok" nélkül leírja a mondanivalóját, akkor minek kezd bele? Tegye el későbbre, amikor lesz rá ideje.
A twitteren ott a karakterlimit( ha megvan még), az talán indokolja az ilyesmit, de itt nincs ilyen.
Dátum: 2016.03.10. 18:54:46
Ez a kettő volt nagyjából az érthető rész..
Dátum: 2016.03.10. 18:52:50
Am szvsz full nem a nyelv, hanem a facéről,meg twitterről ideszakadt,igénytelen kiberszleng a nemfrankó xD

Valójában a mondanivaló lényege nem volt egészen tiszta, lefikáz egy eventet, de hogyan, ha részt sem vett benne, lefikázza a kincseket, amiket meg sem talált...elképzelte milyen lenne, mit találhatna, azután meg elégedetlen a saját fantazmagóriájával?
Dátum: 2016.03.10. 16:21:43
Lefordítanád magyarra?
Dátum: 2016.03.07. 15:38:50
Nem bántjuk, emlékezünk.

A helyesírás volt a legkisebb gond. A fő problémát az jelentette, hogy végzetesen belebonyolódott a saját rögeszméjébe, és több név alatt, valóban szinte bármilyen téma kapcsán mindig ugyanoda jutott.Ez nem kicsit volt fárasztó, és kevésbé toleráns fórumtársaink ezt meg is mondták neki.
Sajnos, sem a kritikát elviselnie, sem az elméletét igazolnia nem sikerült neki. ezért (ismét), törölt, de én biztos vagyok benne, hogy látjuk még...
Egy szín volt a palettán, egyedi, és jobb napjaimon szórakoztatott is...
Dátum: 2016.03.07. 07:21:48
Ímé hát, az Paktum szerint , enyészetnek adám e két testet, hogy hamvadó porukból töltekezzék Hatalommal, eme harmadik, mely lészen halhatatlan lelkemnek dicső temploma.
Eképp légyen hát, az Mélység Angyalának segedelmével, eképp légyen hát, az Kötésnek törvénye szerint. Ím ígyen akarom én, ki valék egykor az Utolsó, az Lovagok közül.


(Eljő majd újra. ki egykoron közöttünk járt, higgyétek, s ne lankadjon a remény a ti szívetekben...)


Dátum: 2016.03.06. 15:52:30

Mindent nem kapsz meg pénzért, de ha a majdnemminden már megvan, könnyebb a hiányzó dolgokra koncentrálni.

Pl. ugye egészség. Nem vehetem meg, de ha nem kellene a megélhetésem miatt aggódnom, nem kellene most éjszakás műszakra készülődnöm, ami köztudottan brutális hatással van az egészségre...

Egyébként pedig: " Adjon az ég/ mindent, amit szeretnék..."

Ja, és ne légyél megalkuvó, ne add el az elveid. (ilyen olcsón)
Dátum: 2016.03.06. 14:58:39
Ember, te nem akarsz vitatkozni....affene beléje...

Csak hogy legyen mégis filozófia: A pénzért hatalmat kapsz, azért pedig még több pénzt, és elég sok pénzért megkaphatod a biztonságot, és a nyugalmat is..igaz, csak nagyon sok pénzért.
Dátum: 2016.03.06. 14:04:47
Most akkor mi is a mondanivaló? A kavicsmilliomosok ne sírjanak, ha nem megy az event? Jellemzően nem nekik voltak gondjaik.

Hogy jól van így az event, ahogy van, mert neked nem okozott gondot? Szerintem meg nem, de ezen vitáztunk már eleget.

Ami a kőért vehető brutális plusz erőt illeti, egyetértek, valóban iszonyúan ellszállt a dolog, pláne a csatlósok megjelenése óta.De ez van. Akinek több pénze van, az többre viszi, ugyanúgy mint a valódi világban, a játék az életre nevel...
Dátum: 2016.03.06. 10:18:35
Unalmas is lett rendesen
Dátum: 2016.03.05. 16:12:48
A szentségit nekijje...imádok vitatkozni, főleg olyannal, akivel lehet, mert a válaszából látszik, hogy elolvasta, értelmezte, feldolgozta,amit írtam.

Offs, ezt te dicséretnek olvasd
Dátum: 2016.03.05. 15:41:03
Én is hasonlóan gondolom, még sosem hajtottak el semmilyen hajmeresztő dolog miatt sem, sőt, nekem mindenki mumusa is perfektül intézi a dolgaim , deee, te írtad :

" de könyörgöm, vegyetek őskövet, találkozón csak 6,5HUF/db duplázással, támogatjátok a játékot, élvezetesebb lesz a játékotok, és komolyabban fognak venni a reklamációkkor is."
Dátum: 2016.03.05. 14:53:34
Általánosságban, a játék egészére vonatkoztatva kérdeztem, havi mennyitől szűnök meg másodrendű játékpolgárnak lenni???
Ez egy időnként felröppenő téma, hogy az ingyeneseknek kuss. Oké, de mi van mondjuk velem? Költök, igaz nem annyit, mint aki tízszer ennyit, de amennyit megengedhetek magamnak...néha kicsit többet, vajon elég ez, hogy legyen szavam?
Azért lényeges ez, mert valójában szerintem nagyon kevés olyan van, aki tényleg full ingyen játszik.Inkább szintek vannak a befizetésekben.

Ami az eredeti témát illeti, szerintem azt azzal befejeztük, amit te is beidéztél, lesz változás. Ez így rendben van.Az event nagyon jó, kis korrigálásra van szükség mindenki boldogságához, Miklós pedig azt mondta, lesz korrigálás.Kész.
Dátum: 2016.03.05. 13:50:42
Szerintem nem tartozik a tárgyhoz a kővásárlás, de :

"...de könyörgöm, vegyetek őskövet..."

Mennyit Offs??? Mennyit, és milyen rendszerességgel, hogy jogom legyen kérdezni, reklamálni? Elég a prémtagság, vagy kötelező a mindenkori maxos kereskedelemmel elérhető fullköves felszerelés plusz VIP tagság?

Aki játszik, és legalább néha szeretne egy kis sikerélményt, az vesz kavicsot.Én is, pedig sokszor mondtam hogy nem, de mindig akad valami, ami motivál rá, hogy mégis.Viszont ha KÉNYSZERÍTENÉNEK rá, hát tuti hogy nem vennék. Ha valaki kiváncsi rá, meg tudom mutatni az emelt díjas sms-ket a számlámon...
Akkor én most járathatom a szám?
Vagy ennyi kevés, és kétszer ennyit kell vennem minimum, csak mert vannak akiknek nem gond tízszer ennyit költeni rá?

( Egyébként pedig, ha leengedem a nyomorultat, extrém sokszoros csp.-ért a fétist őrző szörnyig, hát biztos, hogy ha már csak az van útjában, akkor megveszi a húszköves buffot, a full köves felszerelést, meg még trükközik amivel tud, csak hogy lerendezze végre...ez motiváció...de az, hogy ugyanezt tegyem a másodikról a harmadik szintre jutásért, az kényszerítés, lehúzás, ha közben azt látom, hogy őskövet sosem látott karakterek gond nélkül szaladnak el mellettem.)
Dátum: 2016.03.05. 11:46:16
Én már mindent elmondtam, amit akartam, tudtam, csak ismételgetném magam.Részemről ennyi volt ez a történet.Van aki megértette, van aki nem értené meg soha.
Remélem volt valami haszna, és a következő Verem kicsit már más lesz.
Dátum: 2016.03.05. 10:35:32
Én úgy gondolom,és úgy is írtam, hogy az utolsó( a fétisen ülő ), szörny esetében ez már ne működjön, azt oldja meg valahogy, akárhogy, ha kell a fétis, de azért odáig juthasson el... Addig is bőven talál tápokat, és nem lesz meg az " ebből is kimaradtam" feeling.
Dátum: 2016.03.05. 10:29:54
Ezért kellene talán úgy módosítani, hogy figyelembe vegye ezt a különbséget....ami persze nagyon nem egyszerű, ezért javasoltam helyette azt, amit.

A "nagyon nem harcra fejlesztett karakter" alatt mit értünk? Ha építő rabszolgát, vagy farmkarit, akkor jogos, hogy ne jusson semeddig...de ha csak mondjuk 10%-al gyengébb az átlagnál( amit meg ugye hogyan is számoljunk...),akkor miért ne?

Ariel: Amit alacsony, közepes szinten elnézünk, azt miért büntetjük magas szinten, egy MINDENKI ÁLTAL TELJESÍTHETŐ-nek (építő rabszolgák kivételével) beharangozott eventben?

A Bolygó ura esetén senki nem akadt fenn, mert az eleve egyértelműen erről szólt, ez az event viszont nem.
Dátum: 2016.03.05. 10:11:32
Nem tudom melyik kettőt nézted, jó ideje csak a v1, és a v6 karival játszom...és ha figyeltél volna arra amit eddig írtam, NEKEM semmi gondom nem akadt az eventben, és a sima játékban sem...
Dátum: 2016.03.04. 22:42:25
Az algoritmus azért nem jó, mert az általa produkált eredmény nem jó. Tök mindegy,hogy ki számolt és hogyan, az történt, hogy bizonyos szinteken olyan karakterek is röhögve végigcsinálták az eventet, akik a környezetükhöz képest, önmagukhoz képest, és a vasedényhez képest is az életképtelenség határán tengődtek, bizonyos szinteken pedig olyanok nem tudtak végigmenni, akik épp csak gyengébbek a környezetüknél.

Mindegy hogyan számolt az algoritmus, mindegy mit vett figyelembe, mit nem, mindegy hogyan számítgatta, vagy nem számítgatta a maga pozícióját a játékos, a végeredmény számít, ami igazságtalanra sikeredett.

" A hiba nem biztos, hogy az algoritmusban van, lehet a játékos számolásában is"

Az ellenfelek statjait nem a játékos számolta ki magának ugye?