Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Semelyik

Ezt meg a stronciumra úgyse tudni.
Kell még mellé valami. De érdekességes-alumíniumos már van, ebben biztos vagyok, szóval itt lehet, több ötlet kell még.
Szia.

Ezzel több baj is van, sajnos.
Szerintem is érdekes adat, de egyébként ha admin lennék, és hozzám kerülne, én sem fogadnám el. Mert nem alap, és az információ korrektsége esetén is sokkal nagyobb szórás kellene a válaszlehetőségeknél (ami ugye itt a százalékok miatt nem is nagyon lehet).
De a legfőbb baj vele, hogy nem állandó adat. Mert ha Japán a jövő héten azt mondja, hogy soha többé nem használ bányászott timföldet, vagy betiltják a bárhol a bármit, netalán paktum lesz arra, kinek mennyit kell újrahasznosítani, akkor mi lesz a helyes válasszal?
Időben nem állandó az nem jó. Valamilyen indokkal úgyis visszamegy.
Dátum: 2011.06.16. 16:32:36
Az Catan telepesei. Egy játék viszonylag új keletű társas szabálya meg nem alap, szóval inkább kuka. Amúgy meg egy gonoszkodós stratégiai játékban a "rossz" egy nagyon hülye fogalom. Mert ugye kinek?
Ha kevés lapom van, nagy öröm, mert jól döglik a szomszéd tehene. Ha én dobtam, meg külön jó, mert húzhatok egy lapot valakitől.
Ezer sebből vérzik, inkább ne javítsák.
Dátum: 2011.06.16. 16:29:21
A bejgli remek példa. Bejgli a karácsonyhoz kötődik, a fánk a farsangi időszakhoz, a főtt sonka tormával a húsvéthoz, a torta meg a születésnaphoz.
Ha a kötődik szót érzed erősnek, akkor lehet esetleg azt gyengébbre cserélni.
Dátum: 2011.06.16. 11:47:40
Én ezt már itt, jó előre megmondtam.
Dátum: 2011.06.16. 10:44:46
...a 33%-ot nagy naivan a 67%-a félreérti ám...
Dátum: 2011.06.16. 09:36:46
Teljesen jogos fölvetés.
Dátum: 2011.06.16. 09:33:04
Nekem is rémlik...
Dátum: 2011.06.15. 20:12:09
Mindettől függetlenül az értelmezve olvasás képessége mindenkitől elvárható lenne.
Meg azt felmérni, hogy az ebbe a mondatba tett is mit jelent.
Meg azt is felmérni, hogy az ebbe a mondatba tett is mit jelent.
Meg azt felmérni, hogy az ebbe a mondatba tett is mit is jelent.
Meg azt felmérni, hogy az ebbe a mondatba is tett is mit jelent.
szia,

utánaolvastál, mit fogadnak el?
mit dobtak épp vissza?

ha küldetéshez kell, együtt kitalálunk egyet, csak szólj
Dátum: 2011.06.15. 18:49:55
Az elsővel nincs semmi baj. A "lefánkozott" kaja neve tényleg farsangi fánk, így említik a szakácskönyvek is. A csörögefánk már ebben az értelemben nem fánk, hanem zsírban kisütött (édes) tésztaétel. Épp annyira fánk, mint a lángos, de annak már a neve se fánk. A képviselőfánk meg már sehogy se. A cseresznyefánk meg éppen terem, az se jó ide sehogy.
Na jó, túllőttem a célon.
Lényeg a lényeg, a farsangi fánk tényleg a fánk.
Dátum: 2011.06.15. 18:34:32
Szeretek logikusan gondolkozni.
Ha az ember jót cselekszik, jót is kap vissza.
Például tanítani is nagyon szeretek, nagyon jó érzés, amikor a másik félen meglátod, hogy most értette meg, netalán még élvezni is kezdi.

Most először, épp 1200-ikra kicsit előjött a rosszaság.
Vállalom.
Dátum: 2011.06.15. 18:21:03
Tökéletes diagnózis.
És erre az lenne a helyénvalóan abszurd, ha menne is érte a tízes.
Megy is!
[És én is csak fölfelé pontozok. Ja, és nem érdekelnek a pontok.]
Dátum: 2011.06.15. 18:14:19
Köszi.
Cél a 7.6 rekonstruálása!


Bár ahhoz nagyon sok rímelő dolgot kell majd írnom!
Dátum: 2011.06.15. 17:51:14
Ez az!
Így a vagány!
Semmit se mondj, csak klikkelj!
Dátum: 2011.06.15. 16:32:13
Ez egy nagyon önös indíttatású topik.
Egyszerűen nem értem, hogy ezt épp miért kellett.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.3840#hsz3854
Hogy fogok így aludni?
Segíteni szerettem volna, hogy mindenki értse, és erre tessék, arcul csapásként brutálisan lepontoztak!
Dátum: 2011.06.15. 16:25:37
Nem érted, miért pontozták le a hozzászólásod?
Itt megtudhatod!
Okosat mondtál és értékelték?
Itt kiujjonghatod magad!

Szakavatott rutinos kommentelők és megannyi bölcs jós és médium lesi ez irányú kérdésed vagy észrevételed, és ad feleletet a megválaszolhatatlanra ebben a cinizmustól sem mentes topikkísérletben.

Imádnak? Gyere!
Közellenség vagy? Gyere!
Változó a megítélésed? Gyere!
Dátum: 2011.06.15. 15:52:50
még mindig nem jól érted, szerintem
ne szintszer 40 LGY legyen, hanem szintszer 35+20 őskő - max ilyesmiket tartana elfogadhatónak a nép és a következetesség
Dátum: 2011.06.15. 15:02:03
Ennyire laza és nyugodt egyik ívent alatt sem voltam még!


Ez az eddigi legjobb ívent!
Pedig semmivel sem esett eddig több nekem sem!
Egyébként ha már angol humor, meg börleszk stbstb, akkor a svéd Picasso kalandjai a csúcs.
Úgy csinál ki agyilag a végignézés alatt, hogy közben nagyon szép pillanatai vannak, és elő-előtűnő konkrét véleményeket és korrajzokat is ad. Méltatlanul keves(ebb)en ismerik a MP-filmeknél.