Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Semelyik

Köszönöm a tényközlést.

A gugli a barátom, de most valóban mérsékelt körültekintéssel néztem utána a dolgoknak.

Akkor sem alap.
És nem, nem fogom megpróbálni a saját mesterségem egyik szakszavát sem. Pedig milyen jó kamudefiníciókat tudnék például a szukcesszív approximációra!
A véleményemet mondtam el egy kérdésről, mert segítséget vagy tanácsot kértél. Még egyszer hangsúlyozom, a kérdésről. A lepontozásom - akárki is tette - már az én minősítésem. Szerintem senkinek nem adtam okot rá.
Na, ha valaki kardoskodott, hogy márpedig a találós kérdés nem kvízkérdés, az én voltam. Olvass vissza, ha fontos a véleményem.
Másrészről: föltettél egy kérdést. Nem azal a céllal, hogy szerinted jó legyen, hanem azzal, hogy elfogadják.
Ilyenben nagyon szívesen segítek - mint eddig bárkinek. Tesztelheted a megfelelő fórumon, írhatsz privátban, stb.
Hasznos linkek:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,162.0
http://vegzetur.wikidot.com/kviz
Alapvetően nem osztom azt a véleményt, hogy amit a gugli tud, akkor az létezik. De ha erre hivatkozol, akkor úgy érzem, én is felhasználhatom.
http://www.google.hu/search?q=ataraxi%C3%A1s&ie=utf-8&oe=utf- 8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a
23 darab találat annyira kicsi réteg, hogy ihaj. Ez az ismeret nem elvárható.
A 23 találat annyira nem mérvadó hogy sok nem szótári vagy hibásan használt szó esetén is találni ennyi példát. Szóval én - mint nem orvos, nem filozófus - még azt sem merném kijelenteni, hogy maga a szó ebben a formájában létezik.
Egy szó mint száz: nagyon nem alap.
(Meg amúgy picit helyesírási hibás is.)
Dátum: 2010.10.15. 09:38:27
Viseld!
Dátum: 2010.10.14. 16:34:40
Prémium tagoknak jelenik meg a csata leírását olvashatóvá tevő gomb jobbján.
Dátum: 2010.10.14. 15:51:38
Az egy TÖ-növelés - gondolom a legolcsóbbra - nem bizonyít semmit.
A jutalom egy ponttal csökkentéséhez szükséges LE-t kell elköltened a bizonyossághoz: ez akár egy másik tulajdonság 6-8-10 értékű növelése is lehet.
Dátum: 2010.10.14. 14:50:38
Oké, köszi.
Most esett le.
Dátum: 2010.10.14. 13:34:18
Szóval ha pl 282 pontnyi ajándékot érdemelnék (41-41-40-40-40-40-40) lenne, de növelek átvétel előtt egyet, akkor 281-et (41-40-40-40-40-40-40) érdemlek. Így?
Remek, át kell venni.
Nem, ez irreális.
Én sem értem.
Konkrét példát!
Köszi.



Amúgy meg ne feledjük, hogy időt (és akár őskövet) is spórolunk ott, hogy megúszunk egy uncsi mágia vagy egészségspeces hónapot.
Dátum: 2010.10.08. 14:16:22
Abszolúte jól látod.
Dátum: 2010.10.08. 13:30:46
Kritikus sebzés!
Dátum: 2010.10.08. 09:28:36
Itt is 3. Legalább még egy jönne.
Dátum: 2010.10.06. 15:16:56
Ha a kalandos gyógyitalom szintje minimalizálva van, szerintem a nevezett felszerelésemé is indokolható.
Dátum: 2010.10.06. 14:39:27
Ez jogos.
Hirtelen ötlet volt.
Bár ez nem is gond.
Aki nem veszi komolyan a bajnokit, ne vegye. Eddig azt próbáltam meg elérni, hogy aki eddig is "jól játszott", annak ne kelljen elszenvednie egy előre beláthatatlan eseménysorozatot, tömést, stb.
Ez nem sérül.
Dátum: 2010.10.06. 14:32:27
Ha mindenképp szűrni kell, hogy ki kaphassa meg ezt a hatalmas bónuszt, van egy egész pofás ötletem. Nevezzük mostantól előnynek a láthatatlan sajtolás engedélyezését.
Durván mondhatjuk azt, hogy az emberek fele van az átlaghoz képest lemaradva. Persze ez igen durva becslés, de mivel nem végleges az előny használata, ez nem lesz probléma.
Hol mérhető az, hogy ki a társaság azon fele, aki le van maradva harcászatilag? Hát a bajnokin! Ott ugye az első körben nagyságrendileg épp az emberek fele esik ki.
Tehát a fölvetésem: használhassa a bónuszt az, aki az aktuális bajnoki fordulóban az első körben kiesett!
Csak az aktív karakterekre él? Igen.
A gyengébbekre adja? Igen.
(Ha lemákolt egy gyengébb az első körben, akkor meg elmegy vigasznak, hogy egy hónapig nálad az előny.)
A kisebb igazságtalanságokat kompenzálhatja, hogy egy hónapig tart csak aktuálisan.
És a leglényegesebb pont: nem kell érte tenni semmit. Nem kell direkt gyengítened a karakteredet. Nincs teendő. Gyakorlatilag az egész egy "irányított sorsolás".
Vélemény?
Dátum: 2010.10.06. 13:43:47
Nincs más válasza.

A most beírt módosítás idejére jutott el oda, hogy ezt is elolvasta.
Dátum: 2010.10.06. 13:42:06
"Viszont a rendszer az Alternatív fejlődés bevezetésével tökéletes egyensúlyba fog állni.
A mérleg egyik oldalán lesz a láthatatlan sajtolás és ezzel a lassabb, de biztosabb fejlődés és a jobb LE/TP arány amit 1 szinten el lehet érin.
A másik oldalán meg ott lesz az AF ami fejlődési bónuszokat jelent egyénileg és szinte követeli a normál (nem láthatatlan) vadászatot és haladást, mert pont a szintlépéshez és a TP-hez van kötve.

Az Én meglátásom az, hogy előbb kerüljön be a játékba az Alternatív fejlődés. Várjuk ki, hogy milyen hatást gyakorol a játékra és a játékosokra..."

Messzemenőkig egyetértek.
Dátum: 2010.10.06. 13:25:45
A tagolatlansága miatt nem ígérem, hogy írásod minden aspektusát megértettem, de szerintem itt nem egészen erről van szó.
Magamból indulok ki. A győzelmeim vagy 9K-val többen vannak, és SOHA nem vadásztam láthatatlanul.
Mégis ellene vagyok, és nem lehet megindokolni ezt a - már bocsánat - maszlagot.
Ha a láthatatlan vadászat bennemarad, akkor se használom, nagyon esetleg ha bajnoki előtt ezen múlik hogy ne váltsak kategóriát. Ha kiveszik, mivel nem használom, nekem inkább jobb, de sehol sem érveltem a kiszedéséért.
DE
Hogy a karaktereket érdekeltté tegyék abban, hogy megérje rosszul játsszaniuk, továbbá egy ilyen meggondolatlanság beláthatatlan következményeivel irreálissá tegyünk valami egész jót, hát emellett nem mehetek el szó nélkül.
Dátum: 2010.10.06. 11:57:19
Sokat háborúzó TopSzövi keres láthatatlanságot is vállalni tudó építőkaraktert "minél gyökerebb" jeligére.
Dátum: 2010.10.06. 11:01:48
Nyehehe.
10-es!
Dátum: 2010.10.06. 09:07:45
Ez a 0TP-s küldetésezés nekem is összeállt már, de nem vertem nagy dobra.
Mert még ezt is kiszedik.
Mittudomén, a küldijutalom mellé kapsz egy csomag TP-t is, mert a hordaparancsnok szerint fejlődtél.