Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Semelyik

Dátum: 2010.12.21. 17:54:36
Egy sajtóhuba a Relikviák oldalon:
A Végzetúr alappaklik ára 1650 (jelenleg akciósan 1500), a kiegészítőké 1140 (akciósan 1000) Ft. Ezeket kedvezményesen meg lehet rendelni a Beholder Kft. webboltjában:
Dátum: 2010.12.21. 10:15:15
Megoldódott, köszi.
[Hála kedves B.]
Dátum: 2010.12.21. 08:23:29
Köszi.

Nemtom.
Dátum: 2010.12.21. 07:47:10
Sikerült rossz tárgyra licitálnom az Aukciós házban.
Ráadásul egy olyan vacakra toltam be, hogy senki nem viszi el.
Javítható ez bárhogyan?
Írtam a vezetőségnek, mit tehetek, plusz van egy mód a dukátszámom csökkentésére.
Működhet?
Egyéb ötlet?

köszi, S.
Dátum: 2010.12.16. 16:51:24
A Sebkötözés nevű alternatív fejlődési módozatra tett szintlépés újraindítja a mágikus regeneráció következő alkalmazhatóságának óráját.
Jó lenne, ezt megjavítanátok. Köszi.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,162.1420
Dátum: 2010.12.10. 16:02:40
Az alábbi észrevételem lenne.
Tök hasznos a csaták leírásánál a színezés. De szeretném, ha jobban ki lenne használva.
Eddig ugye:
bevitt sebzés - zöld;
kapott sebzés - piros;
mindenmás - sárga.
Na engem ez utóbbi kezd zavarni.

Szívás, kábítás, regenerálódás, kritikus, kritikus, kritikus, kritikus.
Ez utóbbit nem véletlenül írtam négyszer: nekem már nem egyszer okozott fejtörést, hogy követi tudjam, mi is történt. A varázslatoknak ha másodlagos hatása van, és az épp kritikus ütés csökkentése, szerintem tök zavaró, ha ugyanúgy sárga, mint a varázslat kritikus sebzésének jelzése.
Ugyanúgy, ha kritikusütéses küldetésen vagyok, figyelem a történéseket. Az állatokéra is ugyanazt írja ki, ez sem szerencsés.
Ráadásul ugye ezen kívül sárga a bénítás, a regeneráció, é.í.t.

Azt gondolom, hogy még egy-két szín használata sokkal átláthatóbbá tenné a történteket.
Van ennek létjogosultsága?
Dátum: 2010.12.10. 13:09:38
Minél kisebb támadást, és minél nagyobb erőt és sebzést.
Most a lelki szemeimmel látom, ahogy a nagy nehezen letorrentelt kottát kinyomtatod vagy 4200 lapra, és karikázgatod a magas meg az alacsony hangokat...
Ezt tettem föl a minap, el is fogadták rögtön:

Mit árul el Bach D-moll toccatájáról a címe, miszerint D-moll?

Azt, hogy záróakkordja D-F-A hármashangzatra épül.
Azt, hogy nem használ egyvonalas D-nél alacsonyabb hangokat.
Azt, hogy nem használ háromvonalas D-nél magasabb hangokat.
Azt, hogy minden b előjegyzéssel "leszállított" Desz helyett D-t használ.


A jó válasz mellé már a falat vakarva generáltam nem kis baromságokat - vigyázva persze, hogy ne essen ki a kérdés a hülye válaszlehetőségek miatt.
Ennél a kérdésnél nem tudom elképzelni azt, hogy az értékelő úgy mérje föl a kérdés helyénvalóságát, hogy az ekkora blama válaszok között mellényúl.
Bennem az vetődött fel mint kérdés, hogy hogyan értékel egy kérdést helyén valaki, ha nem helyes a válasza rá.
Belenyúltál.
A húsvét időpontja változó, és március is lehet bizony.
http://hu.wikipedia.org/wiki/H%C3%BAsv%C3%A9t#A_h.C3.BAsv.C3.A9t_id.C5.91pontja

Tehát a kérdés hibás.
Az értékelés pedig hibátlan.
Dátum: 2010.12.08. 21:27:59
Én barom, a varázspálcát elfelejtettem.
Na abban van.
Bocs.
És kösz.
Dátum: 2010.12.08. 21:16:49
Én is erre gondoltam.
Az éjféli konstrukció után eladtam, páncélostul.
Bug lenne?
Dátum: 2010.12.08. 21:05:13
Szeretnék venni egy átkozott manakövet.
Csak ez az egy nem szerepel a listában, 57. után 55. szintű jön.
Van valakinek valami ötlete, hogy lehetne előcsalni?

Köszi,
S.
Ha kell segítség, ahhoz is találsz topikot, vagy írj priviben (küldihez segítek).
Melyik évben hunyt el Leslie Nielsen (Csupasz pisztoly 2 és 1/2)?

2008
2009
2010
2007

Már szerepelt az adatbázisban a kérdés...kérdem én 1 HETE halt meg és nem hiszem, hogy bárki más ez alatt az idő alatt ezt a kérdést így feltette volna.

Idén tudod, öt év múlva lexikális, főleg négy szomszédos évvel. Harminc év múlva nagyobb szórással valószínűleg elfogadják majd.

"Mi volt David Hasselhoff sorozatbeli neve K.I.T.T. társaként?"

Ugye a sorozat címe Knight Rider és még a 12 éves öcsém is tudja, hogy Michael Knightról van szó.

Erre úgyis azt fogjátok írni, hogy nem tartozik az általános műveltséghez de azt illik tudnom milyen különleges múzeum van Békéscsabán pl...

Ez szerintem okés.


"Milyen városnak tartották Tombstone-t a vadnyugaton (filmcím is utal rá)?"

A film neve Tombstone a halott város...

Nagyon nem ismert.

"párizsi, olasz, májusi, túrista... ebben a halmazban mit takarnak az egyes nevek?"

Egyesek nem esznk soha felvágottakat...

Szintén elmegy, ha a turista is helyes lesz, és a válaszlehetőségek közt nincs baromság, tagadó vagy perverz.
Anélkül érdemben véleményezhetetlen.

"Milyen katasztrófa zúdult 2010-ben Kolompár lakosságára?"

Van aki szerint ez a kérdést nem értelmezhető a válaszban benne van a vörös iszap...no komment ismét.

Kolontár, naprakészkém*. Amúgy tuti bent van már.

"Ki nem szerepelt soha a Dallas című filmsorozatban?"

A válaszban direkt kevésbé isert neveket írtam (George Kennedy, Ken Kercheval) nm hisze, hogy ez a kérdés EZEKKEL a nvekkl szerepelne az adatbázisban.

Gagyi válaszokkal bent van, nagyon nem alap válaszokkal meg érdktelenség miatt nem elfogadható - mint azt te magad is beláttad gyakorlatilag.


Hjaaaa és sokszor átengednk helyesírási hibát tartalmazó kérdéseket a tisztelt illetékesek.

Na kb ennyi egyenlőre.

Az érteles és logikus magyarázatokat előre mgköszönöm.

Szilárd.

A hibásakat abba a topikba.
Egyelőre ennyi.
S.
_________
*itt elnézést a személyeskedésért, a tévesztés mértéke hozta ki belőlem
De jelenleg ilyen típusút így értékelnek.
inkább semmi
Dátum: 2010.12.07. 11:07:23
Röviden:
Épp másoktól elrabolt és elszívott lélekenergiától erős.
Ha erősebb nálad, védekezz ellene úgy, hogy életpontod maximumának 15%-a alatti ÉP-n vadászol csak.
Ha meg összejött sok, költsd el.
(Esetleg használj Transzcendális projekciót: http://vegzetur.wikidot.com/skill13.)