Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Semelyik

Dátum: 2011.04.26. 12:31:14
És bocsi a hurrogásért, de a jelenlegi állapotokat jobban tükrözné, ha a "Kufárok csatája - részvétel" fejléc utolsó két betűjét törölnénk.
Dátum: 2011.04.26. 12:15:29
Csak a jéghegy csúcsa.

Bődületesen lassú.
A lista arányai kb 15-17 fantom és 3-5 karakter, frissítésre nem változik. Sem az arány, sem a nevek. Az a 3-5 sem üthető.
Kamrázz meg küldetésezz, mert lehet. Haha, nem lehet. Kéne egy szűrő erre is: fantom-rendes.
2 óra alatt egy támadást sikerült végrehajtanom, önhibámon kívül. Szeretnék az állataimnak minimum 20 morált kárpótlásul, kábé ennyit buktam a remek várakoztatással.
Nem!
Fizikai sebzéshez kötődő küldetést nem nálad gyengébb, hanem majdnem ugyanolyan erős ellenféllel végzel.
Optimális esetben, persze.
Dátum: 2011.04.21. 15:33:08
Jó a kérdés, de szerintem egyértelmű.
Ha 1EP=1CSP+1PP, akkor mindet a szabályok szerint kell kapnod. Szóval állj át időben kevés PP-re, ha az kell.
Dátum: 2011.04.21. 14:24:13
Elég korán csináltam, nem voltunk valami sokan a szintem könyékén, ezért támadásból kellett megoldani.
Másfél szint volt köbö.
Vagy: ha egy jó 90%-nál gyakoribb volt a kritikus varázslat beviteli aránya, küldetésre is használhatta.
Dátum: 2011.04.21. 13:55:50
Viszont kompenzálták jól a lecsökkent védelmem okán bekapott plusz sebzést elnyelésüknek hála.

Hamar?
Nyehhe, kinek lett az meg hamar?
Dátum: 2011.04.21. 12:30:25
Ellent kell mondjak.
Az 5-ből 2 vagy 3 döntetlenem állattal lett meg.
Persze, -70 %-on, de állattal.
Dátum: 2011.04.20. 23:19:53
Az eventen résztvevők portyaszerűen, de nem portyapontból, hanem ezekből az eseménypontokból támadhatóak. Gondolom, kikerül majd a fejlécre is, ha indul a gyepálás része is.
Itt olvasd:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,624.0
Dátum: 2011.04.20. 19:46:06
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

-Úgy szeretnék egyszer valamit helyesen leírni!
- S mit, Pál?

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Dátum: 2011.04.20. 10:24:44
Hamarosan jön, amikor eldobod, bepróbálod a kisebb állatosat.
És akkor majd hogy potyog a kavics!

Az ember hajlamos az ilyeneket megjegyezni.
És azt hiszem, ez amúgy nagyon természetes dolog.
Dátum: 2011.04.20. 10:00:03
Annyival nagyobb meló ilyenek átgondolása, leprogramozása és az igazságosság tesztelése, hogy én nem tenném meg, tehát valszeg más sem tette.
Dátum: 2011.04.20. 09:47:11
Úgy értettem, hogy - ömm, hogy ne bántsam meg a tippet, sz'al - baromság.
Esetleg hívd fel az olyan betelefonálós-jósos központot, hogy szedjék le rólad a rontást.

Ez egy sima kockadobás. Generálnak vadászatonként egy számot 0 és egy között. Ha nagyobb, mint 0,03, bumm, szívtál.
Ez ugye 150 vadászatot tekintve 0,03 valséggel egy BIN(150,0.03) binomiális eloszlás. A várható értéke négy és fél, a lehetséges kimenetelei ugye a 0-150 egészek. Csak ez ugye úgy súlyozódik, hogy a neked rosszaknak nagy a valsége. A 0-4 értékeken van 53%, azaz 53% a valsége, hogy lesz sírás, mert "megint nem értem el az átlagot, brühühü".

Amúgy én is szoktam, nyugi.
Dátum: 2011.04.20. 09:29:52
Szerintem meg ha a vadászat elindítását a nem domináns kezed mutatóujjának klikkelésével végzed, akkor lesz jobb.
Inkább programozok most egy kicsit c++-ban, de ezt nem a góhoz fűződő nemtetszés indokolja.
Mik ezek az "úgy kéne föltenni" vélemények - a kérdést már rég föltettem, mielőtt benő Kajtar kollega feje lágya...

Ja, és helyezhetik. Minden lépésnél döntesz. Vagy fölhelyezel egy követ a táblára vagy nem. Föl is adhatod.
Pontatlanság esetén megvan a javításra hívatott topik, ott jelezd, ha problémád van egy kérdéssel.
De el kell keserítselek, ezek olyan mértékű javítások, amelyekért nem jár törlés.
Nem írok be nyelvnyújtós szmájlikat, mert nem célom a kötözködés, tulajdonképpen semmi bajom veled. [A makacsságod, az már lehet, más tészta... ]
Egy számomra is értékesnek tartott dolog elkötelezett híve vagy, és ez mindenképp megsüvegelendő.
Tessék, betettem:

Az alábbiak közül melyik állítás hamis a góra?
A sakkal ellentétben mindig a fekete játékos kezdi a partit.
A játék célja az ellenfél minden bábujának leütése.
A játékosok kavicsaikat rácspontokra helyezhetik.
Kínai eredetű, több ezer éves játék.

A kérdésre eddig 102 jó és 67 rossz válasz érkezett.



___________________________
Egyébként én adtam be a derekam, hogy legyen go!

De góról, gót és gózik, mint ahogy Boccaccióval, és gazpachót.
Dátum: 2011.04.18. 23:27:42
Mi van Fortuna istennő kezében a jellemző ábrázolás szerint?
bot köré tekeredő kígyó
bőségsza ru
kard és mérleg
kard és pajz
Hogy a végén mekkora hülyeség, hogy a nyelvtani kitérőmön lovagolsz.
Ha már okoskodunk, akkor góról.

Tudod mit, a góról nem lehet érdekes elfogadható kérdést feltenni, és az én eddigi 150-em is mind mázlival ment át és amúgy is értéktelen szar.
Pont.
Hallgattál rám, jó vicc.

Eső után köpönyeg.
Előbb talán tesztelhetted volna itt, mert ennek a verziónak semmi, de semmi esélye nem volt.
1.) Érdektelen adat! Ráadásul egy (a rosszuldefiniáltág okán) nem létező dologról feltett állítás sajnos igaz. "Minden eddigi, az ablakom alatt valaha elröpült selyemsálas elefánt rózsaszín" - igaz, mert egy eddigi, az ablakom alatt valaha elröpült selyemsálas elefántra sem igaz, hogy nem rózsaszín volt.
Na jó, józanul gondolkodva: nem létező dologról eldönteni valamit nem tudunk. Maradjunk annyiban, hogy ez így nem eldönthető: se nem igaz, se nem hamis - de mindenképp parás;
2.) A legősibb szellemi játékos sejthetően rossz. De nem amiatt, amit írtál. A válaszban szerepelnie kéne, hogy feljegyzések legyenek róla. Szerintem előbb játszottak az ősemberek ittapirosholapirost az utolsó fácáncombbal. (Itt most nyilván túloztam, de nagyon fontos kitételt hagytál ki.)
3.) Gondolod, azzal kell népszerűsíteni egy játékot, hogy az irodalmát mutogatod? Nagyon nem. A sakk is, a póker is attól népszerű, mert egyszerű szabályai ellenére vezetnek megoldhatatlanul nehéz rendszerekhez. Ezért is van irodalmuk. Először a sakknál megnézed a táblát, ismerkedsz a bábukkal, szabályokkal. Kipróbálgatod, magad is tervezgetsz. Megvered a haverjaid, édesapád. Ha ezután még tovább érdekel, utánaolvasol, bújod a lexikonokat, satöbbi. Egy olyan dolgot írtál meg válaszként megint, ami téged, legalább haladóként érdekel, és elvárnád bárkitől? Nonszensz!
4. ) Nyilván rendben van.Könnyű, de ez nem lenne baj három normális mellett.