Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Semelyik

Az eddigiekhez képest ez egy nagyon erős ötös. Két-három favorit, és egy nézőinek nagyon fontos rétegsorozat, remek.
Természetesen nem perdöntő, de jó támpontot ad a google magyar nyelvű oldalainak találatszáma:
család 7.170.000
kölök 170.000
pereputty 60.600
ivadék 49.300
leszármazott 36.100
fia-borja vagy fia borja 7120
iafia vagy ia-fia 661

Ismerhető, kitalálható, a Toldiban is benne volt, szóval már találkozhattunk vele.
Akár át is mehetett volna (szerintem), de ha az értékelő arra hivatkozik, hogy vagy már kikopott vagy túl rétegtudás, meg lehet érteni az álláspontját, mert a számok mellette állnak.
Véleményem szerint igaza van az értékelőnek.
A személyek ismerete igenis alap. HA három aranycsapattag közé beteszel egy nem ordenárébaromság negyediket, azt elfogadják, ha nem szerepelt még, mert az fontos. De hogy kinek mi a posztja, hát ez így sajnos már messze nem annyira alap. Sőt.
Dátum: 2011.05.18. 22:29:24
Az első [onlájn] pókeren volt őskő.
Tudom, mert nyertem.
Milyen válaszlehetőségeket adtál?
Dátum: 2011.05.11. 23:35:57
Az álljunk meg egy szóra! Vágó és Grétsy nyelvészeti sorozata volt a magyar királyi egyesen röpke pár évtizeden át.
A kiírásban nem a filmsorozat definíció szerepelt.
Dátum: 2011.05.10. 19:41:27
http://vegzetur.wikidot.com/skill3
Dátum: 2011.05.10. 19:15:52
Nem nyöszörgésnek szántam.
És azért ez egy reális probléma.
És egy valamiben nem osztom a véleményed. Ha csinálnak íventet, ám legyen. De az ívent választható. Magyarán nem a csinálom és nem tudok csinálni semmit közötti választásra kényszeríteni a játékost, csak mert adott erőforrását [akár 1-2 évnyi AF pontját] elköltötte egy fejlesztésre. Ha kiveszek egy erőforrást, kell pótolni. A xenótól lehetett portyázni, itt meg nem lehet, érted. Nagy difi.
Nem ordítoztam, hogy borzasztó és nem őrjöngtem. Mindösszesen alternatívát szeretnék, amihez az bőven elég lenne, ha kihívásozni lehetne bárkivel. Nem hangzik nagy kérésnek.
Dátum: 2011.05.10. 11:40:51
Olvasd el, az előzményeket is.
Akkor megérted, hogy az a bajom, hogy még van pp-m de még elhasználni sem tudom rendesen az átgondolatlan korlátozottság okán.
Dátum: 2011.05.10. 11:23:23
És most lett rohadtul elegem. Mivel nem akarok a minimumnál többet eseményezni, úgy döntöttem, napi egy eseményes portyaküldi, egy egyéb küldi és egy állatfejlesztős a portyasorozat végén és másnapi pár kattintással.
Ugye az egésznek egyetlen buktatója van, az az egyéb.
A térkapu szokás szerint besokallt és nem adott tárgyat, ez nem is hír.
Akkor EH-n csinálok drága kalandosat, duplatp-n ugye. 12 van alapból, lepörgetem, utána a 100 pp-mből addig kihívásozok (EH-n, hehe: vicc!), amíg ki nem jön a maradék 3 szem kaland.
Már kétszer lepörgettem MINDEN lehetséges ellenfelem, túl vagyok 61 kihíváson, olyat is bevállaltam, amin tuti veszítek, mert kell. 58-ra érkezett az első kaland. Hiába van még 45+20 portyapontom, NEM TUDOK kalandot generálni vele.
Köszönöm az íventet, rekembeszabott!
Dátum: 2011.05.10. 02:14:43
Kis pontatlanság:
Túl gyakran támadtál az elmúlt 60 percben, várj egy kicsit, amíg újra harcolhatsz!


azaz cout << 60 helyett cout << 60-szaki kell
Ebben az egészben az a legviccesebb, hogy szerintem én is beszóltam neki.
A burkolt odadörgölgetés nem feltétlenül kevésbé gonosz pedig a beszólásnál (az én olvasatomban).
Ha írnék erre választ, ezt írnám:

régi motoros vagyok, nem kérek kioktatást, és még a válasz sem érdekel kimondottan!
Kissé nyűgös vagyok, hogy egyes fórumokon mennyire nem becsülnek másokat.

Akkor fórumozás helyett írj blogot!

Legutoljára feltett kérdésed

Melyik nem lehet fúrógép márka az alábbiak közül?

Bosch
Makita
Metabo
Datolya

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

A márkaneves nem igazán kvízkérdés. És amíg összekeverjük a rossz válasz fogalmát az ordenáré baromságéval, ne csodálkozzunk a sikertelenségen.

A továbbiakban már szereplő kérdéseket írtál, ezek elutasítottságából semmilyen hátrányod nem származott.
A végső csonkot meg szerintem nem így akartad:
Melyik állatnak a legnagyobb a periférikus látása? 100%


Ha van még valami, közöld, szívesen véleményezem magamban, amit igény esetén le is írok ide, ha ez segít bármin.
Dátum: 2011.05.07. 10:09:59
Inkább a mikor a kérdés. Meg hogy a másik 3 már le sem igazolhatja, hogy a kérdés el ne évüljön. Remélem, mind tudják!
Ez a topik arra való, hogy ha tettél fel kérdést és elutasították, kaphatsz tanácsot, tippet, útbaigazítást, mi benne a hiba.
A tieddel az volt a baj, hogy márkanevek voltak benne, ami zért nem a legelemibb része a műveltségnek, na.
Itt olvasgass:
http://vegzetur.wikidot.com/kviz
Dátum: 2011.05.07. 09:48:38
Nekem más gondom is van.
Nem titok, én átálltam EH-ra, célom volt tárgy megszerzése, de 300+hiba vadászatnál töbet nem áldozhatok rá.
Így kicsit más szemszögből (is) nézem az íventet. Egyetlen aktív karaktert ismerek a zónámban (V2-n), aki nem vett részt, magyarán gyakorlatilag mindenki tolja, aki aktív.
De! Ha kivesszük a játék majdnem felét (a szabályok miatt gyakorlatilag nincs portya), és ez egy választható dolog, mert ugye ívent, ugyan lehessen már egy másik alternatívám, ha mégis szeretnék csinálni valamit. [És most nem arról fogok károgni, hogy hány AF-em árán vállaltam a hátrányosságot ebben az - amúgy mindenkinek hasznos, szóval méltán népszerű - íventben.]
Alacsony beállítás mellett napi teljes kamrafeltöltéssel is összejön a közel 100 pp.
Mit csináljak vele?
Kint nem portyázom, mert a nem aktív karaktereknél nincs mit elszívni, a kamrám meg tele nélkülük is.
Akkor toljam Alvarielen a kihívást? Gondoltam erre is. Egyrészt nem motivál annyira az ajándéka, de ingyen mégiscsak jó, hát még csak-csak rávenném magam. De ha már Alvariel, gyorsan ellövöm ezt a százast mint kihívások, aztán átállok sokpp-re. Ez se jó, akkor nincs annyi célpont, akire ellőjem kihívásként. Tehát Alvariel sem játszik.
Szóval azt gondolom, hogy ha a játék felét elvesszük, azt kell pótolni. Ha lenne kint is kristály-klón, az már legalább valami opció. Vagy szedjük ki a kihívást a portyaablakból és lehessen tolni íventtől függetlenül, mert nem okozna benne semmilyen törést.
Kérem ezt is megfontolni a jövőre nézve.
Dátum: 2011.05.07. 09:40:10
Azt gondolták, kompenzálja a "kevésfős" lányokat, hogy nekik több célpontjuk lesz. Nagy mellé.
Dátum: 2011.05.06. 13:56:05
-
Dátum: 2011.05.06. 13:18:12
"Mindenki hozzon még egy embert" projekt volt.
Dátum: 2011.05.06. 11:10:26
Akkor ezt én nem értem:
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz az Észak Csillagával. Talált, 1900 sebzést okoztál. Kritikus sebzés!