Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Semelyik

Dátum: 2012.02.04. 21:07:46
Le nem töltődik max az életpontja és a morálja. 1állatot vihetsz harcolni, hordázással majd 4-ig tuningolhatod. Mindenekelőtt majd tanulnod kell amihez majd akadémia kell.
Dátum: 2012.02.01. 21:29:58
Az a baj, hogy az IQ-t támogató cuccosról beszélünk... elég 10 különbség/2 szint és oda az egész, nem beszélve arról.hogy igazad van, mert a fizikai harc eddig sem volt már előnyös magas szinten, hát most sem lett megtámogatva.
Dátum: 2012.02.01. 21:28:02
Pont hogy nem 78-79. szintről elérhető lesz, 88.-ról meg már elérik ugyanazt amit én 93.-ról. Ugye itt a keri hatásfokának a csökkenése az ami megkavarja a dogokat, igazából ez a problémás régió.
Dátum: 2012.02.01. 20:28:05
Nem értettél meg, ha nekem szántad. Nem a fejlesztéssel van probléma, én a következményekre gondoltam, már ha jól gondolom azokat.

2 szintnyi sisak "nagy előnyt" jelenthet, kezdéskor olyannal szemben akivel eddig ki ki mérkőzés volt (védekező állásban felülről kapott pofon esetében).
Lehet, hogy keresztre fogtok feszíteni, legalábbis a nagyobb szintűek biztos, de eltudnám képzelni, hogy az első sisak mindenkinek kötelező jelleggel ugyanakkora szintű lenne, míg utána mehetne mindenki a maga útján. Ez idő alatt élesben is fellehetne mérni mit is produkálnak az új cuccok és, ha nem megfelelő akkor korrigálni. Az is lehet, hogy teljesen alaptalan az aggodalom és valamit én nem teszek jól a helyére, vagyis nem jól látom át.
Dátum: 2012.02.01. 19:26:20
Nem akarnék aggodalmaskodni előre, de van egy sanda gyanúm, hogy nem lesz "B" terv.
Saját példámon agyalok, hogy 93. szintűként most 107.ig látok azaz 104. szintű sisakom lesz max. először. Míg 10. szinttel feljebbről tudnak beköszönni hozzám és ugyanakkora kerivel 2-vel jobb sisakot tud majd venni. Amennyiben túl nagy Tö különbség lesz 5 szintenként a sisakokban az pont azt fogja eredményezni, hogy akik ellen volt némi esélyem védekezéskor azok most laposra fognak verni az esetek 100%-ban.
Dátum: 2012.01.28. 10:53:49
Köszi!
Dátum: 2012.01.28. 10:22:13
Sziasztok!

Van valamilyen hatással event LE-re, ha most behörpintenék egy kis alkím EH-s lötyit?
Dátum: 2012.01.23. 15:58:04
Amit korábban valaki írt, hogy legyen az aukciós házban egy plusz rész esszenciákból, az támogatandó ötlet, így ezeket többen is megszerezhetik, persze itt is legalább 2 esszencia pörögjön és a katalizátor nélkül. Így durván havonta átpörögne az összes esszencia.


Ok, ez is több lenne mint semmi.

Übersebesség igen relatív, mióta fél év alatt egy megát tudtam csinálni Ehs-ként állat küldizek és graduzok folyamat.
Dátum: 2012.01.23. 15:24:24
Cras, kicsit csalódott vagyok. Beszéljük akkor a visszacsapásáról annak amit írtál.

Ha valaki nem használja ki a játék minden lehetőségét azért, mert az egyik irány LE-ben neki jobb, akkor ne akarjon minden egyebet ugyanolyan tempóval megszerezni


Ok, lehet, hogy EH val csak portyázok, ezek szerint le kell menjek még egy szintet csak térkapuzni és akkor lesz felesleges csp+pp kombóm arra, hogy szinte hyper sebességgel legyenek megák?

Tehát akkor, hogy is van ez? Az szerzi meg leghamarabb aki nem csinál semmit?
Dátum: 2012.01.22. 21:14:11
Ez komoly?

Ep van dögivel, ez nem lehet hátrány annak aki tf-fel vadászik, mint ahogy nekem is relatíve már most 3/4ig elegendő ep-m van az első 10 hely valamelyikéhez. Viszont amennyiben beszámítja a rendszer akkor egy rohadt nagy árulás van a palacsintában. Remélem egy utána járás eszközölhető. elfekvő karik, másik kufár stb...
Dátum: 2012.01.22. 19:39:28
Az én felfogásom szerint ezek a kis szintű karakterek sosem voltak prémesek, a legtöbbjük csak úgy létre jött, sok jelenleg is aktív karakterek szerepével. Szerintem van joga a Behonak egy idő után saját tulajdonnak tekinteni s mint olyat megszüntetni. Lásd valamelyik emailes oldal is ugyan ezt teszi 2 hónap után.
Dátum: 2012.01.22. 18:00:36
Remek ötlet amit sajnos Miklósék nem fognak megvalósítani pont a szerver terheltség miatt amit nem nagyon lehet kiküszöbölni külön idő pontokkal, ennek ellenére én nem írom le felvetésed, esetleg kiegészíteném:

Többször filóztam azon a problémán, hogy a sok holt kari kiszórása milyen irányba vinné a játékot kis szinteken. Viszont ezt a Kh- s dolgot alacsony szintre és a holt karikat össze lehetne kötni.
A fél évnél régebben inaktív karik egyszerűen váljanak "zombivá" és Kh ként viselkedhetnének. Evvel nem kerülnének be új szerver terhelő karakterek.
Hm?
Dátum: 2012.01.22. 15:55:41
9. volt 1000 sárkánnyal. Jó lényeg az első 10-ben lenni azt hiszem az sima lesz, és bocs, hogy ilyet feltételeztem.
Dátum: 2012.01.22. 14:32:09
Kezd vicces lenni V2-ön az első előnye, valaki szóljon neki, hogy lassan feltűnő... Előttem van 80 nyert csatával, ha minden pp-met ellőném. Holott felfele ütök és 300 pp-vel kezdtem és minden nap eszenciáztam. az meg már gyenge, hogy pp italokkal van tele, mert már sok event óta ez a lehetséges kifogás...
Dátum: 2012.01.22. 11:54:13
Szerintem mielőtt bármit is csinálnál, jócskán nézz körbe, csatlakozz szövetséghez ott eleve több infót fognak neked adni. Tapasztalt játékosok martalékává válsz, ha csak úgy lógsz a levegőbe.
Dátum: 2012.01.22. 11:51:36
info@vegzetur.hu
Dátum: 2012.01.22. 11:08:57
Xena vedd a fáradságot és privátban Miklósékkal, meg akiket úgy gondolod értik a problémát megbeszéled és nem itt húzzátok a dolgot. A probléma nem a mondani valóddal van sokak számára, ön magában a Xena névre reagálnak és nem a problémát nézik, tehát itt úgysem fogsz átvinni semmilyen változást. Az illetékesekkel privátban van esélyed.
Dátum: 2012.01.22. 10:25:17
Értelek, viszont gondold végig, ha tudod mikor számíthatsz arra ami kell akkor nyilván egy 20 feletti állatot fogsz kisajtolni érte. Már is jobb az arányszám, mind amit írtál.
Dátum: 2012.01.21. 22:38:47
Idézet: Semelyik - 2012.01.21. 20:35:36
Halló! Csapaton belül egymás közt ecseteltük, hogy nem épp egyszerű a mega esszenciák előállítása. Pláne, ha valaki EH-val dolgozik és nem nagyon vadászik. Lényegében 2 dologra kérdeznék rá illetve tanácsolnám is.

- Esszenciák bevezetése az AH-ba.
- Gra(n)dulátum használata ne randomizált legyen egy csoporton belül, sokkal inkább körkörös mozgásban kapjuk meg. (1;2;3;4;5;1,2;3;4;5....stb.)

Mi is szeretnénk még ennek az Istennek idejében haladni előre fele is.


Bocs, csak épp lassan elkallódik a sok "okosság" mögött , viszont ez a téma érdekelne minket, legalább is egy vélemény erejéig.
Dátum: 2012.01.21. 20:55:08
Idézet: Craslorg - 2012.01.21. 12:49:12
Kár erőlködni, ezerszer le lett írva, játékosok közötti kereskedelem SOHA nem lesz a játékban, mert a rabszolgázás melegágya.



1001