Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Őrmester

Dátum: 2013.09.06. 13:05:50
Miklós!

Terveztek mostanában az őskőbefizetést honorálni a szokásos ajándékokkal? Ha jól emlékszem, tavaly ilyenkor volt hasonló.
Dátum: 2013.08.19. 17:07:14
Kösz a tippet. Annyi volna még a kérdés, hogy a gradulátum tárgynak számít-e, és ha van sajtoló anomáliám is és esszencia anomáliám, s úgy sajtolok állatot, hogy gradulátum van rajta, akkor duplázom a LE-t és kapok +1 esszenciát belőle?
Dátum: 2013.08.19. 16:44:12
Sajtolással kapcsolatban kérdeznék. Van 3 db 150-es állatom 5, 11, 14-es alapszintekkel. 60-as sajtolással mennyi LE várható a tapasztalatok alapján?
Dátum: 2013.07.28. 20:39:00
Ha 1. szintű a Tudás fája a szövinkben, akkor szintlépéskor a 11 jutalomból csak az elsőt kapom?
Dátum: 2013.07.21. 12:57:21
Xenónál választható jutalomként a gyűrűkristály, ha már van lánckristályom?
Dátum: 2013.06.16. 08:08:37
Miklós!

1 észrevételem van az Élő aukcióval kapcsolatban. Eddig mindig kiabáltál a mikrofonba, ami nagyon fájt azoknak, akik csak messziről nézték a dolgot. A tömeg, akit érdekel az aukció, az úgy is a színpad elé gyűlik, így szerintem elég normál hangerővel rendezni a műsort. Vélemény?
Dátum: 2013.06.01. 21:39:03
Szinthez van kötve a hűségszinknál az, hogy kiégett őskőre váltsam be a szilánkjaimat?!
Dátum: 2013.06.01. 20:27:56
Téved az, aki azt hiszi, hogy külhonban minden sokkal jobb. Ugyanaz a sz@r van kint, mint itt.
Dátum: 2013.04.10. 07:23:05
Szerencsekeréknél van. Az a gáz, hogy ha megveszed, nem látod, hogy valóban nőtt-e 15 pechponttal a pechpontod, mert nem mutatja sehol. Arra van a pechpont - elméleti síkon -, hogy minél több van belőle, annál biztosabb, hogy pirosat pörgetsz a keréken.
Dátum: 2013.04.10. 07:21:58
Bár nem erőforrás, de a támadás italát is jó lenne elkölteni valamire/becserélni valamire.
Dátum: 2013.03.29. 14:34:21
Mikor lesz már alacsonyabb szinteken is LGY-ért vehető cucc a jelenlegi 3 dorkón kívül? Másfél hónap már eltelt.
Dátum: 2013.03.16. 22:41:57
Mik lesznek a húsvéti akciós őskővásárlás +jutalmai (mert úgyis lesznek)?
Milyen nevet választott magának a 266. katolikus egyházfő, a pápa?

Ferenc
Pál
Péter
Benedek

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Melyik európai országban kerül megrendezésre a 2013-as Eurovíziós Dalfesztivál?

Svédország
Finnország
Norvégia
Dánia

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Érdektelen? Vicc az egész.
Dátum: 2013.03.14. 12:40:38
Én abszolút egyetértek veled, mert igaz és szégyellnivaló a helyzet. De szerintem csak akkor válik ez odaát problémává, ha majd a top50 egyszerre - vagy nagyon rövid időközzel - törli magát. Nélkülük bukta van.
Dátum: 2013.03.07. 18:03:15
Én már rég abbahagytam. Ki tudja, van-e pechpont, ha nem látom. Nekem feszt 400 LE 2 TP-t forgat őskövesnél is, úgyhogy én ennél be is fejeztem
Dátum: 2013.03.07. 17:54:14
140-es lopással mennyi az egyszerre elvihető kövek száma?
Dátum: 2013.03.07. 10:41:20
Aki eddigre nem er fel 30. szintre az szandekosan fogja vissza magat, es mint ilyen vallalja a brutalis mervu visszafogassal jaro hatranyokat is.


Ennyi erővel aki benne van a top 50-ben, az vállalja a magas szinttel járó nem-tudom-kit-üssek-mit-mire-költsek hátrányokat is.
Dátum: 2013.03.06. 18:15:41
Dikó Úr adott ihletet arra, hogy javaslatot tegyek a Végzet Temploma 21. jutalmát illetően.

A mai ügyfélszolgálatos levelezésből kiderült, hogy 30. szint alatt a 21. jutalomban Templomi medál helyett az illető egy Kisebb térkapu stimulátort kap. A 30. és azt követő szinteken azonban alapból jár relikviakupon templomi jutalomként, ami a 21. alkalommal már 2 relikviakupon lesz 3 illetve 4 hetente.

Úgy gondolom - és többen mások is hasonlóan -, hogy ez a Kisebb térkapu stimulátor igencsak kevés. Nekünk, 30. szint alattiaknak a templomkristályokon kívül esélyünk sincsen relikviakupont szerezni. Egy relikviakupon 120 templomkristály - korábban még ez is 100 volt. Ehhez 15 templom kell, tehát valamivel több, mint 7 hónap templomozás félbeszakítás nélkül és akkor még csak a bronz relikviát tudok vele kiváltani, egy aranyhoz - ehhez ugye 6 kupon kell - 42(!) hónapot kell várnom, ha csak templomkristályból veszem a kupont. A Feladatok is ad 4 kristályt szintenként, de ezt most nem keverem ide.

Szerintem(!) a 30. szint alattiak is ugyanúgy megcsinálják az ősköves templomi küldetéseket - amely küldetések sokszor értelmetlenek, lásd szimulálj 5 portyát, vegyél a varázslatodba fókuszkristályt, tehát fizetnek ezért az amúgy ingyenes játékért. Mindezt azért, mert elhitették velünk, hogy - és akkor még szó nem volt arról, hogy szinthez lenne kötve a relikviakuponosdi - a 20. medál után relikviakupon jár templomi medál helyett. De tegnap kiderült, hogy 4×4-es templom esetén a kupon helyett 12 térkapu pontot adó Kisebb térkapu stimulátort kap a delikvens. Ez hadd ne mondjam, hogy mire elég.

Ott voltam az utolsó élő fórumon - vagy az azelőttin volt napirenden? passz - , ott hangzott el Miklós szájából a mondat, hogy a relikviakupont azért találták ki, hogy eventen kívül is lehessen szerezni/fejleszteni a jutalomrelikviákon. Gondolom, hogy a félelem oka az, hogy egy 10-es karakter ne rohangásszon mithrill cuccokkal, de nem hiszem, hogy ezt ne lehetne valahogy sávosan szabályozni. Vagy ha ennyire nem lehet odaadni a 30 alattiaknak is a relikviakupont, akkor legalább plusz templomkristályt adjon az a nyamvadt 21. templomi jutalom a stimulátor mellé! Hogy mennyit, az szerintem megvitatható, de szerintem az se hülye ötlet, hogy - ha már magasabb szinteken - lehet venni Indiana ostora relikviát, akkor legyen alacsonyabb szinten is megvásárolható, ami szinttől függően ad plusz templomkristályt a templom jutalma mellé. Így lenne mire elverni alacsony szinten is az LGY-t.

Ezek persze mind B tervek; nyilvánvalóan senki sem akar éveket várni egy arany jutalomért.
Dátum: 2013.03.06. 08:41:23
Mert a V1 maradt BÉTA-szerver, az összes többi meg a V1 hibáitól mentes...
Dátum: 2013.03.06. 08:21:38
Hogy is van ez a valóságban? 21. Végzet Temploma jutalom átvételekor mégse jár relikviakupon a jutalom mellé medál helyett? Szinthez van kötve? Erről egy deka szó nem esett! Miért akkor találja ki ezt a kedves JV, amikor már valaki eléri a 21. "jutalom"-átvételt? Mélységesen fel vagyok háborodva, hogy több száz őskő elköltéséért cserébe az ember pofájába röhögnek egy ilyen gyenge, magyarázatnak nem minősülő mondattal, hogy alacsony a játékos szintje...Gondolkodott volna el a JV ezen akkor, amikor az egészet kitalálta! Vagy legalább tájékoztatná az embert, hogy héé, ezt meg ezt mondtuk, ez meg ez van helyette.

Nem ártana végre nyílt lapokkal játszani, hogy az emberek tudják, hogy amiért küzdenek, azért mit kapnak. Nem így utólag belemódosítunk, hogy ja, bocs, mégse jár kupon! A "lépjél szintet" reakciót mindenki tegye oda, ahova gondolom.