Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Őrmester

Dátum: 2015.12.10. 18:12:20
5.7x volt az átlagom, csak bizonyos, másoknak is tetsző hsz-em lett 7.xx pont fölötti, szóval sajnos egy szinten vagyok pontilag Domi úrral.
Wiki oldalt frissítettem
Dátum: 2015.12.10. 10:37:59
Most, hogy mondod...
Karácsonyi költekezési akció, meg egyáltalán karácsonyi befizetés és Beholder szeme, meg ilyesmik mikor lesznek? Jó lenne erről is valami hír [(tavaly dec. 15-én indult, jó volna már tudni, mik járnak majd a befizetés mellé (az élő találkozós elég gyenge volt)].
Dátum: 2015.12.10. 10:28:09
Az új cuccok, a főoldali hírben van. Fogalmam sincs, mi az a zöld esszencia
De aki tudja, jelezze és rögzítjük a wikiben
Dátum: 2015.12.09. 21:41:12
Zöld esszencia? Smaragdszelence?
Tudok és szeretek is olvasni, de olyat nem, amit dühből, mindenféle tagoltság és egyéb mondatrészi elemek hiánya övez.
Sértődj meg, úgyis ez volt a célod!

A topic nem arról szól, amiről kéne, részemről befejeztem.

Ja, és én nem szoktam pontozni senkit, ha ez számít valamit, de erre biztosan kitalálod, hogy "ismét" hazudok.
A hazudás egyébként szándékos megtévesztésen alapuló valótlanság állítása, míg a tévedés nem szándék-vezérelt!

Szép napot neked!
Dátum: 2015.12.07. 11:04:11
Jól emlékszel, de Miklós már írt erről.
Ha azt mondják, hogy ugorj a kútba, akkor beleugrasz?

Nézd, leírtad jól, hogy hogy látod, hogyan lesz egy kariból erős kari, akkor miért nem alkalmazod, miért csak beszélsz róla? Mi tart téged vissza?

Magyarul kurtára nem kezdő.Húzza az időt,nagyon megválogatja mit tesz és mire költ.


Mert van esze mondjuk? Mert van kitől kérdeznie, mi éri meg jobban? Ha meg nem volna kitől kérdeznie, akkor is ott a fórum; ha ott azt mondják, hogy vadássz, akkor mindjárt csinálja is anélkül, hogy átgondolná, megéri-e?

De azt látom,hogy egész este azon gondolkodsz, hogy nem tudsz olvasni


Dehogy, egész este alszom.

...de ha tovább tápolják a semmitevőket...


Csatlósokra még csak most jönnek a szakértelmek, máris teljesült a kívánságod.

Ha azt mondod kezdő,hazudsz!


Lefogadom, hogy nem tudod, mi a különbség a hazudás és a tévedés között. (Na gyorsan, irány a google)

Köszönöm a kritikát, akkor is, ha destruktívnak szántad!
Este gondolkodtam, írjak-e vagy sem, mint érintett, de inkább lefeküdtem, ám most megpróbálok összeállítani egy normális hozzászólást.

Ha megnézted a karakteremet, abból látszik, hogy erősebbik fajta POK. 2009 februárja óta játszom. Úgy merem gondolni, hogy értek valamennyire a játékhoz (ami viszont nem tiszta, azt vagy elolvasom wikin, vagy bekérdezek kulturált formában valamelyik topicban).
Alapvetően mindenki tudja, hogy a portya a legjobb erőforrás, mert ott lehet elég jó (nem fix!) LE/TP-t szerezni és ha az adott szintet úgy teljesíted, hogy a lehető legtöbb LE-t szerzed a lehető legkevesebb TP-ért, akkor tettél meg mindent annak érdekében, hogy erős karaktered legyen. PONT.

Azt írod, hogy 13 karakternek vagy/voltál a mentora és bár követik az utasításaidat, de sokat vadásznak...Le is buktattad magad/őket. Ha sokat vadászik, akkor olyan piszlicsáré LE-ből hogyan erősödjön? Kap mondjuk 1000 LE-t egy szörnyért, abból aztán sok mindent lehet csinálni és mellé kap mondjuk 20-25 TP-t, ergo lépi a szinteket gyors tempóban és még gyenge is lesz közben? Hát ez sajnos ilyen. Ezen nincs mit meglepődni kérem!

Új generáció? Szerintem folyamatos az utánpótlás, biztos lehetne nagyobb ütemű is, de azért vannak új regisztrálók is (nekem elhiheted, nem légből kapott dolog ez).

Egyik haverom még 3-4 éve hagyta abba a játékot majd nemrég valamiért újra megjött a kedve a játékhoz. Gondolhatod, hogy mekkora a különbség a 3-4 éve játszott VÚ és a mai VÚ között...szerintem óriási és mégis 16. szinten (Dokika) 3+3 bajnokija van! Na bumm, vajon hogy csinálja? Az más kérdés, hogy ő meg tőlem kér tanácsokat (szerintem jó kis referencia a karakterem) és láthatod, ha megnézed, hogy sikereket ér el. Hozzátenném azt is, hogy az új karaktere eleddig csak egy 500 Ft-os befizetést tudhat magáénak a mostani találkozós befizetésen kívül, szóval hagyjuk ezt a rég lejárt lemezt.

Aki nem akar jó karaktert nevelni, mert nincs rá ideje, azonnal akarja a sikereket (mert a mai világban semmire sem vagyunk hajlandóak várni, minden azonnal kell és MOST kell), az nem is fog tudni. POK-ot nem fogsz legyőzni pár hónap játékkal, amikor ő évek alatt szed össze dolgokat! Azért gondolkozzunk már. Két lehetőséged van: másolod a stratégiáját és erős leszel (és egyszer majd legyőzöd, de ehhez rengeteg idő kell), vagy elmenekülsz előle, ami hamar megvan, de sok sikerélményt nem ad.

Miért ül a szintjén és zsebeli be, amit be tud? Angyalom, szerintem amit te érzel, azt úgy hívják, hogy irigység! Neked az fáj, hogy türelmetlen vagy és a negatív élményekből eredő dühödet ránk vetíted ki, ettől érzed magad kicsit felszabadultabbnak. Szerintem foglalkozz a probléma gyökerével és vedd észre, hogy mi az, változtass rajta és szerintem menni fog!

Bónusz kérdés: ha te irányítanád az én karakteremet, mit tennél vele (a bosszúból való törlésen kívül)?

Írtad még, hogy a POK-ok multiznak. Vádaskodsz mindenféle bizonyíték nélkül és csak magadra haragítasz mindenkit. Ha ez volt a célod, akkor szerintem elérted. Én pl. sosem multiztam, és ezt nem azért írom le, mert éppen a nagy fórumra írok, hanem mert így van. Sosem volt második, harmadik, stb... karakterem, akikkel vadásztam, majd leraboltam őket. Felejtsd is el! Egy karaktert is elég sok idő (nekem sok) menedzselni, nemhogy 3-4-5-öt! Meg aztán nem is beszéltünk a multizó karaktereket érő szorongásról, hogy egyszer valaki felnyomja és ugrott minden addigi munkája... ennyire ostobának ne nézd már az embereket.

Köszönöm a figyelmet!
Várlak szeretettel a 24. szinten
Köszi!

Lesz Beholder szeme most is?
Dátum: 2015.11.30. 17:55:31
Holnap, vagy legkésőbb szerdán kezdődnie kell, 10-kor.
Emishi: erre ott van a VIP funkció.

Nekem bejött az új BU. Végre nem fixen relikviakupont lehetett szerezni, hanem akinek amire szüksége volt. Végre nem időre mentek a részfeladatok sem, így nem volt annyira nagy nyomás a játékosokon. Ami nem tetszett, az a fejetlenség az első, bronz szintű feladatok leadása/ezüst feladatok kikérésekor, itt azért sérült a fair-play.

Annyira nagy tömeg azért most sem volt, de a nyári találkozónál azért jóval többen voltunk.

Magánvélemény, de nekem annyira nem volt melegem, hogy komfortosan érezzem magam, de a kabát megoldotta a problémát. A rutinosabbak (és nem sofőr kollégák) pedig fűtötték magukat különböző gyümölcsös italokkal
Lehet upgradelni, csak nézd meg a kép linkjét és írd át a bronzot unobtániumra...
A szerencsekerék jutalmak lettek már javítva? Mert ha nem, akkor teljesen fölösleges ez az egy szem relikvia is.
Ebbe bele sem gondoltam, de szerintem egyszeri vételre vannak. Ha mégse, az nagyon durva lenne....
Megvannak az új relikviák, mindenki sasolja őket!

Bronz pechtaszító: 17%-kal kevesebb pechpontot ad keréken egy UR cucc (unobtániumig fejleszthető)
5 relikviakupon
3 kryxónium fókusz
2 unobtánium fókusz

Nem túlzottan permanens dolgok.
Lehet tudni, hogy mik az így megszerezhető jutalmak, vagy "majd megtudod szombaton"?
Dátum: 2015.10.14. 21:13:44
Szuper, akkor én a mini-eseményeket fogom kicsit felbővíteni Már május óta össze vannak írva, amik még nincsenek kiírva
Dátum: 2015.10.14. 15:47:11
Tudja valaki, hogy kinek van oldal-létrehozáshoz elegendő jogosultsága a VÚ wikihez? Itt http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,56.0 már érdeklődtem, de 5 hónapja nem történt semmi
Dátum: 2015.09.27. 15:52:39
Ekkora küzdelem árán illene valami jó kis cuccot adnia Majd oszd meg velünk holnap, mit rejt.