Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Őrmester

Jutalmak?
Péntek van. Hol vannak a relikviák?
Illetve a holnap aukción a ma 15:00-ig szerzett dukátok, vagy a 03:00-ig szerzett dukátok számítanak?
Kicsit off, de találkozón lesz 2 üres hely a kocsiban visszafelé BP - Fehérvár - Siófok irányban. Akit esetleg érdekel, írjon privátban!
A Halálkristály ugye visszaváltható fókuszkristály?
Illene már kiírni, péntek van...Remélem az aukció ugyanolyan lefolyású lesz, mint tavaly!
Dátum: 2016.07.04. 12:12:23
Na ja, fétiskari, bár még lehet, hogy egyszer fizetős lesz, talán éppen most.
Megértem, amit írsz és igazad is van, de örülnék, ha a picikék is valamennyire figyelembe lennének véve, mert ők is vannak szép számmal, csak nem olvasnak/járnak fel fórumozni véleményt nyilvánítani. A múltkori akciónál is sikerült növelni a szilánkok számát, talán itt is sikerül kiharcolni valamit.
Dátum: 2016.07.04. 10:29:52
Nézd, mindig is lesz olyan, amit a magasabb szintűek semmire nem jónak tartanak, mert halomban áll nekik, viszont a kicsiknek nagy kincs (nekem pl. a fétisszilánk sokat ér, mert nehéz megszerezni); ugyanakkor a rossebet se érdekli a templomi pálca, nektek viszont nagy kincs. Bocs, de engedd meg, hogy az alsóbb szintek képviseletében is hozzászóljak, mint fizetős játékos.

Mod.: te a szintembe és a játékstílusomba kötöttél bele, én viszont a helyesírásodba tudnék.
Mod2.: odáig el sem jutottál, hogy a v6-os karimat is megnézd, ugye?
Dátum: 2016.07.04. 07:37:13
Nem tudom, hogy a barna myto mennyit ér, de ez így szerintem gyengusz. Az ősi templomi pálca halmokban áll, sorsjegy szintén, lelakatolt ládikó (jesszus!) sose kellett, unobtániumból is van bőven.
A legutóbbi költési akción még 1500 követ kellett költeni a max. jutalomhoz
Hát nem tudom, ha ez így marad, akkor kihagyom.
Dátum: 2016.06.29. 16:15:09
711 csatából nekem 0 ládikó esett.
Dátum: 2016.06.28. 15:32:05
+1
Illetve hozzátenném, hogy azért 100-as szint alatt nem hinném, hogy valós problémát jelentene ez a kiégett őskő lopásával járó lelki teher, ezért is kérdeztem rá, hogy lesz-e szintkorlát.
Dátum: 2016.06.25. 10:17:13
A kiégett őskő lopásának korlátozását végül szinthez kötitek?
Dátum: 2016.06.16. 15:32:10
Az őskő lopás nekem is tetszik
Persze! Itt meg lehet nézni nagyobb méretben Facebook account nélkül is.
Idézet: Tiss - 2016.05.31. 16:35:56

Na most szomorú lettem. El sem olvasod rutinból?


Bocsánat, nem így akartam magam kifejezni, de így sikerült. 2009 óta minden találkozón ott voltam, így már van egy kis rutinom, ezt mostam össze azzal, hogy el sem olvastam a kvíz leírását.

Köszönöm szépen a válaszokat!

@Pocokom: nekem is sikerült leolvasni mindegyiket. Talán 1 volt, amit rögtön nem evett meg, de kis noszogatás után mégis sikerült.

@Tiss: megvan már, hogy a novemberi találkozó hol lesz vagy ez még nincs leegyeztetve?
Feltűnt még valakinek, hogy a kvízolimpiás gép oldalán rajta maradt még a tavalyi kód?
Kb. 11 körül vettük észre, addig lehet, hogy páran belefutottak
Anélkül elég nehéz lett volna. A BU eventen tilos használni segítséget, de a kvízelésnél, amit a bejáratnál kapsz, ott azért hadd már

@Tiss: Igen, tudom, hogy oda volt írva, hogy mi hány dukát, de már rutinból el sem olvastam Akkor összesen 300 dukátot lehetett így szerezni? Ill. mikor lesz a beholder.hu-n kiírva hírként a szombati nap leforgása?
Nekem is sokkal jobban tetszett. Meg a Beholder Kvíz, a Képes Kvíz, meg a 2D-s vonalkódos feladat is nagyon jó volt. Egész délelőtt elszórakoztunk vele és a válaszok java részét ki lehetett keresni netről, persze nem túl gyorsan, de idő volt rá bőven.
Ami a 2D-s vonalkódos feladványt illeti, a novemberire jó lenne, ha ismét benne lennének a leolvasott szövegben a leolvasott vonalkódok sorszámai, mert tavaly novemberben benne voltak és úgy egyből össze tudtuk rakni a helyes sorrendet (amire figyelni kell!), most meg mehettünk egy teljes kört, hogy akkor most melyik kód melyik is volt?!

Az amúgy hogy volt, hogy volt a Képes Kvíz, Beholder Kvíz meg a vonalkódos. Ezekre találat × 10 dukát volt a nyeremény, az összesen 300, vagy mennyit ért a vonalkódos játék?
Mi úgy hallottuk Erikától, hogy mi vezettünk, aztán az utolsóra betippeltük - merthogy a feladatot nem oldottuk meg - az asztrálkövet, de nem az volt a jó megoldás, így 2 perc büntetés, aztán pont ti is ugyanezt tippeltétek be, nektek is 2 perc bünti és utána jött a mesterkő, mint jó megoldás és ott lett vége.
Meg is van a 35. is, szóval ez kész
A zöld rásegített csak, de haladtam nélküle is!
Napokon belül megvan a 35. megaesszencia 24. szinten.