Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.05.02. 23:05:58
Azt a hetet úgy gondoltam, hogy hármat fel, egy a saját szinted és hármat le. De nem pontosan ezekre a számokra kell gondolni, csak mondtam egy számot! De nem is ez volt a mondandómnak a lényege...
Dátum: 2009.05.02. 23:03:07
Egyáltalán nem gond, ismerősöm is pannonos mobilnettel játszik. Nyugodtan játssz vele!
Dátum: 2009.05.02. 22:54:19
Sőt nem csak, hogy nem lehet érezni, szerintem pont, hogy rosszabb kéne, hogy legyen. Nem mindegy, hogy egy portya során 5 szint közül választhatsz, vagy 7. Minél kisebb a sugár, annál többen ütnek téged, mert nem tudnák más szintekről válogatni.
Dátum: 2009.05.02. 22:41:25
Én a V3ról beszéltem, nem az összes világról!

V3on max akkor rabolsz pl az én szintemen nagyot, HA:
1. min 6000-7000 LE van annál akit épp le akarsz rabolni.
2. min 3szor többet nyert mint vesztett
3. és le is tudod győzni, ami nem egyszerű, főleg ha 3szor többet nyert, mint vesztett

A gondok: kevesen vannak akik többszörösét nyerték mint vesztették, ezek általában bajnokok is. A másik gond a béka csarnoka, a 750es küldit alig bírtam megcsinálni, mert a nagy klánok ellen mindig kapituláltunk, így nem tudtam találni olyat, aki többet nyert volna, mint veszített. A másik gond, hogy az emberek nem nagyon gyűjtenek tárgyakra, lásd 20as szintű emberek 8as szintű tárgyakkal, stb. Ha vásárolnak is azt is küldetés árából vásárolják és azonnal elköltik. Lehetetlen elcsípni.

Így rabolsz kb MAXIMUM 800-at! Amit én egy vadászatból is meg tudok szerezni, egy sajtolásból meg még többet. Ilyeneket napi rendszerességgel találok, de portyában olyat akitől ennyit lehet szerezni, még egyet sem sikerült! És tudom miről beszélek, mert most is csak 5 portyapontom van. Egyéb karakterektől a max az 405 volt.

Vadászatnál mindig kapsz LE-t, portyázásnál meg nagyon sokszor 70 alatt, vagy 0-át. Szerinted melyik éri meg? 10 vadászat 500as LE átlaggal, VAGY 10 porta 70-es átlaggal? Nehéz elcsípni azokat akik gyűjtenek, ezen a világon csak a jó játékosok maradtak meg nagy szinten, a nyert/vesztett rablási képlet miatt nincs értelme farmokat tartani, így nincs is kitől sokat rabolni. Nah akkor miért is éri meg? Magyarázd meg! Miért éri meg több 100 tp-t 0 LE-vel szerezni, mint több ezer LE-vel? Olyanokat meg hiába próbáltam ütni, akinek kevés helyes kvízválasza volt, sosem volt náluk sok LE, bár lehet csak én voltam rossz időpontban, de szintenként kettő ilyet ha találsz abból meg nem leszel pók karakter!

Szeretném, ha kifejtenéd miért is gondolod azt, hogy megéri portyázni V3-on, és attól is szeretném kérdezni, aki lepontozott! Mert én tapasztalatból mondom. Elég csak megnézni a szintemet, 4 embernek van több LE diffje, és gyengébbek is nálam!

Persze az a lényeg, hogy minél erősebb legyél, de portyázásból soha sem leszel erősebb V3-on! Itt nem!
Dátum: 2009.05.02. 21:13:22
Az nem is baj, csak közzétettem, hogy én hogy haladtam 8 szint alatt

Szerintem V3on nem a portya a mérvadó, itt egyáltalán nem éri meg portyázni, bárki bármit mond.
Dátum: 2009.05.02. 20:29:03
1 hónappal ezelőtt volt a bajnoki, szal vissza tudom nézni mekkora statokkal neveztem az akkori bajnokira, és emlékszem most mennyivel neveztem, így a ranglistád alapján:

Lédifem emelkedése
28

tulajdonság összeg emelkedés
129 (11-es szinten 253 volt, most 382-vel neveztem)

szakértelem összeg emelkedés
110

lépett szint
8
Dátum: 2009.05.02. 19:38:48
Jó én csak azt tudtam, hogy TB ment el, erre bejössz, hogy "ki ment el?", ha úgy köszöntél volna be, hogy "TB-n kívül ki ment el?", akkor egyértelmű lett volna, hogy vágod, hogy TB elment! Remélem érted
Dátum: 2009.05.02. 19:27:10
És én ezt melyik kisujjamból szopjam ki, hogy te mit szoktál csinálni?
Dátum: 2009.05.02. 19:04:19
Jah közben meglehetne tudni, hogy kikhez kerültek az eddigi aukciós tárgyak?
Dátum: 2009.05.02. 18:59:47
Kb 3-4 hozzászólást kellett volna visszaolvasnod. TrueBlood ment el, de még mikor bejelentette!
Dátum: 2009.05.02. 18:56:27
Én azért csak próbálkozom, mert most esett le ma az első ékszer, a második meg rögtön utána. De a harmadik alkalommal beletaposott a földbe és körberöhögött! Valamint amikor sikerül sok lét hoz. Az a nagy hátránya, hogy rettentően nagy a másodlagos varázslata és támadása. Olyanokat sebez az állatomba, hogy beesik a szemem az értékektől! De érdekes, mert egy velem azonos szintű, kicsit gyengébb mint én, és mégis 15ször nyert egymás után :o
Igen, csakhogy V3on ahogy megszűntek a mulifarmolós pókok, úgy jelentek meg a multikarakteres építők. Meg tudták oldani, hogy multizzanak! Ha V3on tudtak határt adni a portyázásnak, akkor meg lehet oldani az építéssel is, csak akkor a kincspontokat és a szerencsét is át kell alakítani, és a probléma megoldva! Mindegy, hogy hogy, de meg kell akadályozni a multiépítőket, mert mások játékát teszik tönkre! Igaz így mások játékát meg pont, hogy feljavítja, de az mennyire jó érzés? Csalással elsőnek lenni? Ott van a Gyémántosok klánja, az is teli van multikarakterrel....

Malacka! Tőletek is zároltak 3 embert, neked mennyire jó érzés így elsőnek lenni? Hm? Nem lett volna jobb már az elején kivágni őket és úgy a top1be kerülni? Biztos marha kényelmes, ha valaki másik 3 karival felépíti nektek a klán alapjait! Nem irigységből mondom elhiheted, mert pont ezért jöttem el a gyémántosoktól is. Nem azzal van bajom, hogy valaki rohadt sokat épít, hanem az, hogy egyesek így kihasználják a multi lehetőségeit! Szánalmas és undorító!
Dátum: 2009.05.02. 18:34:16
V3on én is valszeg rubinos leszek hordaváltással. Ahova hívtak, ott épp most építették fel az epikust

Amúgy az normális, hogy kegyetlen sokszor kikapok a térkapus szörnyektől?
V3on rettentően bosszantóak az építőrabszolgák, igaz Miklós a top klánból zárolt hármat, de mire zárolta őket már behozhatatlan előnyre tett szert a klán, már van 5ös akadémiájuk, tisztességes klánok soha sem fogják utolérni őket most már....

Igazán be lehetne vezetni építkezési pontokat (naponta 1 pont), és csak annyiszor szint*100 LE-t építhet mindenki, és csak 7ig lehetne gyűjteni. Bőven meg lehetne vele szerezni a szint*2+5 szerencsét, még többet is, de legalább nem lennének 800 ezres építések 0 tulfejlesztéssel...
Dátum: 2009.05.02. 15:26:23
Úgy fogja levonni, hogy mellé ír egy -1et, vagy ha már van +3ad valamiből, akkor +2őt fog kiírni. Szal a fő érték nem fog változni, csak a zárójelben lévő értek, azaz nem lesznek olcsóbbak a tulajdonságok!
Dátum: 2009.05.02. 14:24:40
Én a helyében először megvártam volna a bajnokit és a fertőzés végét.
Dátum: 2009.05.02. 14:21:34
Jó lenne, múltkor is bekapcsolt, azért is írtam ide Nekem eddig pont a lopásos küldetésnél volt szerencsém, 2es lopással pár perc alatt sikerült is, jó mondjuk ott nem is mindegy kit támad az ember, mert prémiumosat és energiakristályos klánban lévőket ott értelmetlen ütni.

De ennél a küldinél bárkinél sikerülni kéne, nem is lehet ennél a küldetésnél taktikázni Már próbáltam úgy is, hogy fel le veszem a fegyvert, hátha újraértelmezi a kábítás értékét (pedig tudom semmi értelme)
Dátum: 2009.05.02. 13:17:38
Mi lett a szöviddel? Nemrég még térkaput is felhúztátok azt írtad!
Dátum: 2009.05.02. 13:13:56
Miért ilyen gyökér a random??

Most van az a küldetésem, hogy kábítsd el ellenfeledet 3 alkalommal. Első kettő 12 portyán belül megvolt. Azóta több mint 40-et harcoltam, de a harmadik egyszerűen nem akar sikerülni, mintha a tárgyam elvesztette volna kábítási képességét. Elméletileg ha a 120 ütésemből csak 100 betalál, akkor már vagy 4szer kellett volna kábítania! Van kritikus ütésem, 4-es, tehát szintén 4%os, azzal a több mint 40 támadás alatt 6szor ütöttem kritikust! Elképzelhető, hogy a játék valamiért figyelmen kívül hagyja a kábítás képességemet? Amióta elkezdtem már szintet is léptem, és már lassan a felénél tartok a szintemnek...
Dátum: 2009.05.02. 13:02:39
Ne tereld a szót! Nem tudsz olvasni és kész Különben is neked ezt a küldit nem kellett volna már rég megcsinálnod? Nekem már 15ös szinten megvolt, pedig az a 3as világban volt, ejnye bejnye