Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Na azt már végképp ne! Thrillion kincsét is azzal baszták szét, hogy meghalt a karakterem, pedig ott 3 szinttel nagyobbakat vertem és ott az nagyon nagy szó volt! Utána meg csak úgy meghaltam! Utána perzse kezdődött előről, de annak meg mi értelme? Ezt nagyon nem kéne, nagyon megutáltam e miatt a thrilliont. Nincs az a pénz, hogy még egyszer azzal a játékkal játszak! Ugyan ez vonatkozik a travianra is. Gondolom nem azért fizetett a játékosok 40%-a, hogy aztán csak úgy elvegyék tőlük a játékot!
Dátum: 2009.05.04. 13:56:21
Annyit hozzátennék ehhez, hogy annó én azért fejlesztettem az ÉP-et, mert azt hittem addig fog tartani egy küzdelem, amíg az ÉP-em bírja. Ha már felgyúgyul maxra, akkor a harcok is mehetnének egészen halálig! Igaz így a szívósság értelmét vesztené, de szerintem így jobb lenne! Max át lehetne értelmezni a szívósságot, pl az Ép-et növelné szintenként 0,5%-al.
Dátum: 2009.05.04. 13:36:37
Ha felrakok egy kvízkérdést, mikorra lesz az elbírálva?
Reméljük az NPC horda majd megoldja ezt a problémát!

Lehetne csinálni tükör szakértelmeket. Szal ugyan azon a tanulás szinten két szakértelem lenne, de egy tanulás szinten belül csak az egyiket fejelsztheted ki! Így is lehetne uniformalizálódni. Biztos vagyok benne, hogy a nép rengeteg szaki ötletet fel tudna hozni / vagy már hozott is.

Másik, hogy játékon belül amolyan nem hivatalos kasztok jöttek létre, mint pl: harcos (v3), mágus, építő (v3), vadász, tolvaj (v1, v2 pók), stb. Szóval lehetne ezekre építeni egy csomó dolgot, pl lehetne bevezetni vadászhoz méltó fegyvert, pl hosszú íj, ami kétszer drágább lenne egy fegyvernél, rettentően sok támadást adna, kb annyit, hogy az biztos be is találjon, de nem lehetne mellette pajzsot hordani!

Építők bérelhetnének őröket amíg építkeznek, ezek lehetnének más végzeturak, és velük kellene harcolni az építő helyett, ha legyőzöd, akkor LE-t az építő veszít, ép-et és vp-t pedig az őr! Ha az őr nyer, akkor tp-t az építő kapná, LE-t pedig az őr!

Mágus használhatna két mágikus kört, erre akár szakit is lehetne fejleszteni, mint a szívósság!

Szerintem egy csomó ötlet van még, amivel lehetne uniformalizálódni, és kitörni! Szerintem ha kitalálnánk egy jó ötletet, akkor Miklósék is megfontolnák!
Szerintem egy két szakértelemről le lehetne venni a korlátot. Nem is értem miért vannak!
Dátum: 2009.05.04. 12:28:51
Az a baj, hogy ez nem új ötlet. Semmi új nincs benne. Csak LE-t termel és kész, sehova nem jutnánk vele, mert mindenki kifejlesztené. Másfelől meg mivel tp-t nem adna, így minden karakter leállna a vadászattal és a portyázással. Ha új ötletet találsz ki, mindig találj ki valami hátulütőt az ötletednek, hogy ne érje meg mindenkinek kifejleszteni, és hogy többet lehessen vele taktikázni!
Hm, nah ez igaz! A legközelebb majd kitalálok egy jobb módszert a sorrendre!
Ejj, este már nem tudtam várni, így már elküldtem

Egyébként azért sorszámoztam be a fejeket, mert szerintem logikus, hogy ha szemben állsz a sárkánnyal, akkor az első feje az neked balra van

"Mindegyik feje hozzád szól, de az egyik hazudik!" ebben szerintem pont benne van, hogy pontosan csak egy hazudik, szal nem értem, hogy lehetne nem így érteni!

Jah amúgy szerintetek melyik hazudik? Érdemes a negyedik fejből kiindulni!
Dátum: 2009.05.04. 11:28:10
Dr_Faktor: szerintem igenis elképzelhető! A kristályhordás fickó a legendában azt mondta, hogy te is csatlakozhatsz!
Dátum: 2009.05.04. 11:26:24
Maksa az jó arc, majd előkeresem, köszi a tippet
Írtam egy pm-et, csakhogy ne kelljen végignyálazz 500 oldalt!
Dátum: 2009.05.04. 00:29:52
Jó éjt mindenkinek!

Pár kérdés gondolatébresztőnek:

Miért van az, hogy egy filmben a főszereplő eltalál valakit a pisztollyal, az azonnal meghal? Tök mindegy, hogy vállba, hasba vagy fejbe! Semmi haldoklás, elvérzés, vagy valami! De ha az egyik főszereplőt eltaláják, az legalább 10 percen keresztül haldoklik! A másik vicces dolog, ha egy gonosz karakter lelőnek a társaik magasról leszarják, csak üldözik tovább a főszereplőt. De ha egy főszereplőt lelőnek mindenki megáll megsajnálni szerencsétlent és komoly hisztit csapnak e miatt!

Másik:
Ómen 3. - Végső leszámolás
Ha végső, akkor miért van 4dik része?

Még egy utolsó:
A filmekben az amerikaiak miért beszélnek önmagukhoz a tükörben? Próbálta már valaki? Szerintem kínos.... "Vár a momba nőm!", "Hozzám szóltál kisöreg?" , "Apa! Kirúgtak a munkahelyemről!" és még sorolhatnám....
Ehh, nem megy ez nekem! Még jó, hogy van ilyen topik! (látszik rég volt már érettségi)
Ok, köszi! Nekem valamiért természetesenek tűnt ezt egybeírni.


Tessék, még egyszer elvétettem: "egybeírni" >egybe írni
Ok, köszi! Nekem valamiért természetesenek tűnt ezt egybeírni.
Nah végre eljött az idő, hogy én is feltegyek egy kérdést:

Találkozol egy négyfejű sárkánnyal. Mindegyik feje hozzádszól, de az egyik hazudik! Melyik az?

Első fej: Tőlem jobbra van az aki hazudik!
Második fej: Az első, vagy a harmadik fej hazudik!
Harmadik fej: Páros sorszámú fej hazudik!
Negyedik fej: Tőlem balra van az aki hazudik, de nem a második!


Két kérésem van: légyszi nézzétek már meg, hogy jó e nyelvtanilag! Itt lent a netezőben pont olyan firefox van, ami nem nézi a helyesírást! A másik meg, hogy ugye nem elég könnyű? mert akkor csinálok újat
Dátum: 2009.05.03. 23:01:12
Szerintem a kristály hordát a szövetségi hordaváltással fogják bevezetni, és valószínűleg csak 37es szint felett lehet majd váltani, ha jól tudom valamikor ott lesz szó a legendában róluk.
Dátum: 2009.05.03. 20:45:45
Engem spec érdekel!
Dátum: 2009.05.03. 20:42:44
Gratula
Uhh, köszi a választ! Még 3 csp / kérdés és akkor jövök is ide!