Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Idézet: winnie - 2009.08.26. 22:48:23
Idézet: Nari77 - 2009.08.26. 22:36:04

Szerinted csinált bármit is a JV? NEM. Miért nem? Gondolom mert mindegyikkel vett őskövet...... Eléggé unfair, hogy a szabály attól már nem szabály, ha fizetsz.....


ennyire azért ne legyen nulla erkölcsi érzékünk... az tök mindegy, hogy csal vagy sem, az olvasatomban nem ez a kérdés, de az ilyen gyomorforgató vádaskodásokat sosem értettem. ennyire rosszindulatúak lennénk? "azért nem törlik, mert vett őskövet"? más oka nem is lehet? fel sem merül benned, hogy más miatt nem lettek törölve?

halkan kérdem: veled nem esett már meg, hogy olyan alaptalan vádakat olvastál? akkor tudod, hogy milyen gáz.

ha valamiről nulla infód van, akkor kár inszinuálni. írj még egy levelet. vagy kérdezz rá, miért nincsenek elkaszálva (mert ugye olyan a VU történetében nem fordult elő, hogy valakit letiltsanak csak mert vett őskövet...), de anélkül "szerintem"-re vádaskodni.

miért ez a rosszindulat? csak kérdezem. (még egyszer: nem a csalóról leírtakra célzok, ott van bizonyíték a kezedben, bevallotta. hanem az elmarasztalás hiányának megideologizálására.)


1. Már halottam olyanról, hogy azért nem zárolták, mert vett vele őskövet, tessék már valaki írt is erre példát:
Idézet: Rodriguez - 2009.08.26. 23:04:41
winnie, konkrétan tudok én is olyat aki két karival nyomul, és megirta nekem hogy azért nincs belőle semmi baja, mert mind2 prémes, mondhatni vett nekik követ. Szal azért most nincs igazad szerintem.


SŐT onnan tudom/feltételezem, hogy őskövek miatt, mert energiakristályosítóba szinte csak ettől az 5 karaktertől volt őskő beépítve!

2. KONKRÉTAN VOLT RÓLA INFÓM, és még ezt az infót is elmondtam a JVnek:
Én voltam abban a klánban is, és ott végigolvastam a csevegőt, vagy már nem tudom mi volt a neve. A lényeg, hogy ott a Jozsi bevallotta, hogy mindegyik az ő karaktere.


Légyszíves tanulj meg olvasni!!!!!!!!!

3.
... Tehát ha mindenképpen azonos gépről akartok játszani, azonos szövetségben, akkor javasoljuk a prémium tagság megváltását. ...


Hát igen, Tpe71 tökéletesen egyetértek veled!
Dátum: 2009.08.27. 06:50:26
winnie, szintet lépett ugyan, de még várnunk kell 24 órát, hogy 100%os fertőzött legyen Nem bírok várni!
Dátum: 2009.08.27. 06:48:45
Idézet: Deron - 2009.08.27. 03:54:57
10es vezetőkészségem van és 8 befogott állatom. Kicsit meglepödtem rajta:)


Mázlista
Idézet: Flasi - 2009.08.26. 22:21:11
A 3. világon felhívnám a figyelmet erre klánra és benne erre az 5emberre

Szövetség - Gyémántosok Klánja
Jozsi22 33 291 2009. Júl. 24. 601.8k LE
Vinsz 31 294 2009. Júl. 24. 580.1k LE
Diego10 30 264 2009. Júl. 24. 560.7k LE
Gregorian 29 258 2009. Júl. 24. 500.2k LE
Predator 27 250 2009. Júl. 24. 475.5k LE

Előfordul hogy másik serverről besegítenek építeni a régi társak.De hogy 5 aki egy nap lép be , kezdő felszerelés 30 szintre, 0 szakértelem , fél millió feletti építés mindnek azért elég fura. Nagyon úgy néz ki hogy multik akikkel próbálnak a szövetségi szinten építéssel előny be kerülni.


Én régen már szóltam ez ügyben a JVnek, kb 2 hónapja, de lehet 2 és fél. Én voltam abban a klánban is, és ott végigolvastam a csevegőt, vagy már nem tudom mi volt a neve. A lényeg, hogy ott a Jozsi bevallotta, hogy mindegyik az ő karaktere. Szerinted csinált bármit is a JV? NEM. Miért nem? Gondolom mert mindegyikkel vett őskövet...... Eléggé unfair, hogy a szabály attól már nem szabály, ha fizetsz.....
Dátum: 2009.08.26. 18:41:03
Sőt, sokkal gyorsabb is lett a weblap Nah
Dátum: 2009.08.26. 16:41:33
Idézet: Pietrus - 2009.08.26. 16:12:49
Az a Tp-re is hat? Amúgy toplistáról támadtam, mert a 30 TP-s küldit lassan megkapom, és azt próbáltam.


Igen!
Dátum: 2009.08.26. 16:40:52
Elég keményen dolgoznak rajta, hogy kijavítsák a dolgot, kb 5 percenként írnak a fejleményekről! Szerintem még ma ki lesz javítva!
Dátum: 2009.08.26. 16:23:36
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.26. 10:15:25
én kedvelem Winniet...sőt most szurkolok is neki mermár mindjá kiderül hogy mi lesz 100%os fertőzöttségen...már csak ezért is meg kell őtet becsülni hisz ő lesz az első azok közül kiknek elméjét az ellenség sajátképére formálja...vagy mija szösz...

ennyit tudok mondani jahmeg annyit hogy ha tudod lépd még ma meg a szintet Winnie mermár 3 napja gömbözlek és már nem köll sok =)


Verődjön rajta pár ember és akkor kiderül!
Dátum: 2009.08.26. 14:42:06
Del...

Ő még csak 97%os.
Dátum: 2009.08.26. 14:04:31
Idézet: Timcsike - 2009.08.26. 13:52:09
Persze a találati esélyekkel lehet szabályozni a dolgot. De mivel a tárgyak nagyrésze ugyan azt tudja, ami már eddig is elérhető volt, így a helyzet nagyon hasonlítana arra az időszakra, amikor a térkapuból potyogó tárgyakat nem lehetett dukátra cserélni, illetve nem is tudtunk az ilyen jellegű tervekről. Azzal a különbséggel, hogy itt még 5% LE-t is fizet a karakter a tárgyakért.
Nem hiszem, hogy túl sok boldogsághormont termelne, amikor az ember már az 50-ik húst és 100-ik nyúzókését találja, vagy épp 500 vadászat után egy pénzeszsákból kap pár száz LE-t, miközben ez 25 vadászatnyi LE kieséssel járt neki.
Azt nem vitatom, hogy a vadászat a legidőrablóbb és legunalmasabb része a játéknak, és változtatni kellene rajta, de nem hiszem, hogy ez lenne a jó megoldás.


Azt sem mondtam, hogy muszáj ezeknek a tárgyaknak lenniük, a tárgyak is csak ötletek voltak! A fő öltet most maga a kutatás. Bármi mást dobhatnak én nem bánom! Csak ez a kutatás nagyon jó módja lenne, hogy színesítsük a dolgot!

Nagyon, de nagyon sokan írták, hogy lehessen mást is nyerni portyánál, mint LE-t. Tárgyakat lopni például! Egy ilyen vadászat átkutatás bevezetésével akár ez is megoldódna és akár ezeket is el lehetne nyerni egymástól, nem csak az LE-t. És mivel ezek csak színesítő elemek, így komolyabb veszteség nem ér senkit!

-5% LE: Kvízmedállal pedig bármi kompenzálható! Főleg, hogy aukciós házban gyakori tárgy a kvízmedál, és egy idő után majdnem minden AKTÍV játékosnak lesz! Főleg, hogy csak 12 a max.
Dátum: 2009.08.26. 13:55:36
Idézet: Baraty - 2009.08.26. 10:57:05
A 100 aranydukátos tételt Miklós találta ki, én már az elején mondtam, hogy 100 dukátnál kevesebbért nem fog elkelni (mondjuk azt nem gondoltam volna hogy 100 fölé megy).
Ezért volt egy olyan tervem, hogy ezt a tételt a dollárárveréshez hasonlóan csinálom meg, tehát a második legtöbbet licitálónak is ki kellene fizetnie a dukátokat, így lenne benne izgalom. . Viszont ehhez eléggé át kellene írni az aukciós rendszert csak emiatt a tétel miatt, kb fél-egynapos munka lenne, de mindig volt fontosabb is nála, ezért maradt így. De nagyon valószínű, hogy mikor visszajön majd ez a tétel, már át lesz írva (és valszeg több isdukátot fog adni)


Komolyan mondom lassan már elsírom magam, hogy ennyire nincs fantáziátok, most komolyan dukátot lehet nyerni dukáttal???

Mi lesz a következő aukciós tárgy? Egy üveg levegő?

Vagy 30-40 ötlet elhangzott már aukciós tárgyra
Dátum: 2009.08.26. 13:01:34
Idézet: Impopo - 2009.08.26. 12:04:41
Mennyit kell nyerni, vagy betölteni a mágia elnyelőhöz? Mert én 48 győzelem és 5000 felhasznált LE, vagy mi után kaptam meg a fókuszt...
Egy szövetségi társam 27 győzelem és 2700 után... (kb, de nem tudom már pontosan)


Teljesen random, de már vagy 3 milliószor leírtuk, még Miklós is Légyszíves kérdés előtt keressetek vissza!
Dátum: 2009.08.26. 12:59:27
Idézet: Timcsike - 2009.08.26. 12:52:18
Ezekkel a tárgyakkal az a legfőbb gond, hogy szinte mindegyiknek van már megfelelője a játékban.
Nyúzókés: 1% gyakorlatilag semmi, kb annyit ér, mintha nem költötted volna el az 5% LE-t a vadászatodból. Aki többet akar sajtolni, annak ott a csapdakészítés és sajtolás szaki, növelje azokat.
Gyógynövény: helyette létezik a sebgyógyítás szaki, az is azonnal gyógyít, megfelelő tárgy viselése mellett pedig még harcolni is vihető gyógyítás közben.
Elementáris kulcs: most is lehet térkaput rögtön aktiválni, még csp-ért is. Ezután csp-ért "vehetnék" kulcsot, hogy azzal nyissam a kaput...
Távcső: érdekességnek jó, de gyakorlati hasznát nem látom.
Váltójegy: Ha nagyon ritka elveszti az értelmét, az ősköves küldit kivéve a többi ilyen jellegű küldetés 1-2 nap alatt teljesíthető. Ha pedig gyakori, akkor maga a küldetés válik értelmetlenné.
Hús: most is lehet LE-ért morált növelni, a hús ugyan ezt teszi, csak közvetve.
Pénzeszsák: kiégett őskőre már van szaki, normál őskővel gyakorlatilag ingyenessé válna a játék, a kristálypontoknak gyakorlatilag nincs jelentőségük, marad a portyapont, cselekvés pont és a +szint*10 LE. Ebből a három tételből kettőnél kapásból kiszámolható, hogy érdemes-e miattuk feláldozni a LE 5%-át, vagy olyan ritkán esik, hogy fölösleges. Azok a játékosok pedig elenyésző mennyiségben vannak, akik a vadászatuk 5%-át arra áldoznák, hogy minimális eséllyel plusz portyapontot kapnak.


Sehol sem írtam, hogy ezek megatáp célból jöjjenek létre! Pont ez a lényeg, hogy komolyabb előnyünk ne legyen ezekkel a tárgyakkal.

A cél a játék színesítése! El sem hinnéd milyen hatása van az emberekre az a dolog, hogy találtak valamit! Sokkal érdekesebbé tenné a játékot és boldogsághormonokat is termelne Tudod, szúszááá!

Pénzeszsákkal hogy válna ingyenessé a játék?
20 vadászatból jó ha esik egy ilyen tárgy, és feltételezzük, hogy 100 vadászatból esik egy pénzeszsák, ezek után újabb random jön: mi van a zsákban? Lehet csak a 10edik pénzeszsák találásakor esik belőle igazi őskő. 1000 vadászatból 1 őskő, hmmm, tényleg atom brutál táp. Igazad van!
Dátum: 2009.08.25. 23:30:44
Te nyerted a csatát, jutalmad 3835 lélekenergia és 21 TP!

Dátum: 2009.08.25. 22:07:54
Vadászatnál lehetne választani egy olyan opciót, hogy átkutatod a leölt állatot, hátha találsz nála valamit. Ha ezt az opciót bekapcsolod, akkor 5%al kevesebb LE-t kapsz a vadászatért, mert ugyebár az átkutatás során a lélekszívás idejét pazaroljuk.
A talált tárgyak sorra az egyéb tárgykategóriába kerülnének! Ezek a tárgyak nem maradnának meg örökre, használatkor azonnal eltűnnének!

Ilyenekre gondolok, mint pl:

Nyúzókés, 1%al több LE-t ad 1etlen egy sajtolásodért. Természetesen lehetne ezeket akár gyűjteni is. És sajtoláskor egy újabb gomb jelenne meg, hogy "sajtolás nyúzókéssel". Ez akár közepes gyakoriságú lehetne.

Gyógynövény (jobb név nem jutott eszembe), állatokat lehetne vele azonnal gyógyítani, ez mondjuk lenne X ÉP. (X helyére tetszőleges szám a JV által). Elég gyakori tárgy lehetne.

Elementáris kulcs, térkapu azonnali újraaktiválására használhatod fel. Normál gyakoriság.

Távcső, nagyon ritka tárgy. Mielőtt le lenne ütve az epikus, meg lehetne vele nézni milyen tárgyat fog majd dobni a kincseskamrába.

Váltójegy, az egyik legritkább tárgy lenne. Olyan küldetéseknél lehet felhasználni, ahol darabszámra kell megoldani valamit. Pl ejts el 20 apró állatot vadászat során, vagy okozz kritikus ütést 20 alkalommal. Természetesen 1 váltójeggyel 1 darabot lehet beváltani a küldetésekben.

Hús, normál gyakoriság. 1 hús 1% morált javítana az állaton.

Pénzeszsák, ritka tárgy. Mindig valamilyen kincs található benne, eléggé random, hogy mit fog dobni. Ezeket dobhatja: +szint*10 LE, +1 igazi őskő, +1 kiégett őskő, +1 kristálypont, +1 portya pont, +1 cselekvés pont, +1 (bármelyik olyan tárgy, azok közül amit felsoroltam). Kinyitni akkor nyitjuk ki amikor csak akarjuk.
Dátum: 2009.08.25. 21:23:46
V3on ilyen ütem mellett 8 nap alatt fel lesz töltve a második fázis is. Kivétel ha a végén megint lesz egy nagy hajrá, pl ha valaki még meg akarja szerezni a mágiaelnyelőt! Akkor sokkal hamarabb!
Dátum: 2009.08.25. 13:40:32
Idézet: D4vid - 2009.08.25. 13:36:16
a 19-1 azt jelenti,hogy 100ból 95ször te nyersz,5ször ő.
Random,de bekövetkezhet.


Igen az az 5 a 100ból nekem azt jelenti, hogy lemákol, nem pedig azt, hogy olyan szinten rommá zúz, hogy azt sem tudom hol vagyok.
Dátum: 2009.08.25. 13:18:51
Miért van az, hogy szimulációban 19 - 1 re elverek valakit, de rendes portyánál meg 3szor egymás után elver???? De nem is akárhogy, szó szerint rommá ver, mintha még esélyem sem lett volna.

Jó lenne javítani azt a szimulációt, nem pedig körönként elvenni egy őskőt és közben röhögni a markotokban.....
Dátum: 2009.08.25. 09:40:54
Azt meg lehetne oldani, hogy azok a tárgyak amiket éppen viselünk azok félkövéren jelenjenek meg a tárgylistában?
Dátum: 2009.08.24. 22:39:59
Idézet: Mortimer - 2009.08.24. 22:30:22
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,82.20#hsz33

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,82.40#hsz43

"Mortimer, az állat ellen részben védő szakértelmek jó ötletek, ezt még átgondolom, hogy lehetne megvalósítani!"

Tavaly december.


Kár, hogy feledésbe merült ez. Ráadásul én úgy támogatnám a dolgot, hogy tudom, hogy a csatáim 70%át az állatok sebzése miatt nyerem! Van, hogy egy csatában 200at (összesen) is sebeznek, és ez az én sebzésem 2/3ada az egész csatában. Tudom mekkora táp az állat sebzése, és ez csak 2 állat, mi lesz ha 4 állattal megyek?

Bőven elég lenne csak az, hogy szakértelemszintenként 1% állat sebzést csökkentene, max szint 50, mert azért mégse lehessen 100%osan kivédeni!