Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.06.11. 19:03:18
Elég gyengék ezek az új szakik nem? :S Meg ez az új épület...atyáááám...

Fejlesztik ezt a sok vacak kényelmi funkciót, holott inkább 10-20 szakértelmet kellene bevezetni új akadémiákkal. Biztos jók, meg minden, hogy most látod, hogy katakombában vannak az emberek, meg ilyenek, de semmivel sem fontosabbak, mint az új szakértelmek...

De most komolyan, a top karakterekkel kellene foglalkozni! El tudom képzelni mekkora dögunalom lehet a játék már nekik, főleg, hogy nekem már 24es szinten 44es volt a tanulásom...

Meg pl ez is:

1.) Ha befogsz egy állatot, csak az állatok gomb sárgul be, az események nem.


Ezért én is sírtam elég sokat (tényleg tök jó, meg minden, 1000 hálám), de inkább csinálták volna meg 5 év múlva, csakhogy új szakik legyenek!
Egyébként a mi hibánk, hogy ilyen dolgok kerülnek a játékba, mert nem vesszük észre, hogy a játék véget ért, és makacsul tovább akarunk játszani.


Ez a mondatod szerintem legendás lesz
Dátum: 2009.06.11. 17:30:00
Hatalommal igazad van, nem gondolkoztam, csak írtam (most keltem)

A többi szaki úgy született, hogy valaki írta, hogy nem kell űbertáp szakikat berakniuk, már azokkal is megelégedne, ha lennének újak. Legalább arra jók lennének, hogy színesítik a játékot. És ezzel én is így vagyok, ezért írtam azokat.
Dátum: 2009.06.11. 17:18:13
Valamilyen szövetségtől függő nyerési feltétel teljesítésekor


Korlátozzuk-e az építkezést?
Ne, maradjon úgy, mint az első 3 világon.


Hmm, fantasztikus. El is mondom mi fog történni: Fogja magát 10-20 ember csinál 60 építő karaktert és mindegyikkel elkezdi építeni a szövetség épületeit. Ki-be lépkednek majd a klánból, mindig az fog belépni/építeni, akinél éppen rengeteg CSPvan. Pikk pakk felhúzzák az épületeket, vagy az epikust, ha éppen az lesz a cél (gondolom az új szakértelem sem véletlenül van bent). Utána kilép az összes építő karakter, és a klán másik 10 tagja belép (az elit brutál tagok), aki eddig nem volt a klánon belül, mert ők elbújva csak és kizárólag a karakterüket fejlesztették, míg az építők építettek. Majd szépen lassan be is verik az összes epikust!

Király!
Dátum: 2009.06.11. 17:07:22
Nah fasza, én hülye meg gyűjtöm a kincspontokat, így már nincs is értelme Köszi a tippet
Dátum: 2009.06.11. 17:05:23
De én igen, csak mivel én írtam ide legutoljára nem akartam duplapostolni
Dátum: 2009.06.11. 17:04:53
Valaki feltöltené a két új szaki pontos leírását wikidotra, ha lehet?

(fórumon már úgyis ellőtték már a poént, meg már egyébként is mindenki tudja mit tud)
Dátum: 2009.06.11. 17:00:39
Köszi!

Azt is meg lehetne oldani, hogy a hatalommal úgy ahogy te is írtad +1 mágikus kört lehetne csak alkalmazni, de csak és kizárólag nem sebző varázslatot lehetne berakni második varázslatként, viszont ha nem sebző van berakva első varázslatnak, akkor ezt a szakértelmet nem lehet használni.

Bár a franc tudja, amúgy a legtöbb szaki amit beírtam azokról már írt Miklós, hogy tuti nem lesznek benne: pl ólcsóbb tárgyak (alkudás), +mágia körök, épülethez kötött szakik, tulajdonságot fejlesztő szakik (sötét oldal). Csak azért írtam le ezeket, hogy mégis mennyire jól passzolnának a játék stílusához, és van bennük taktikázási lehetőség bőven.

Pl nem lenne mindegy, hogy sajtolást vagy nyúzást fejleszt az ember (mindkettőnek van előnye és hátránya, és nincs értelme mindkettőt fejleszteni), és az sem hogy idomítást vagy állat szelídítést fejleszti jobban az ember. Valamint igyekeztem úgy megalkotni az ötleteimet, hogy ne hirtelen jussunk előnyhöz. És ez a fejlesztőknek is jó lenne, mert valamilyen szinten ezek időhúzó szakértelmek is egyben.

Sötét oldallal csak az életerőt akartam hasznosabbá tenni. Prédafelmérést meg azért raktam, hogy legyen valami a vadászóknak is.

Alkudás meg lehet hülyén hangzik, de pont a kereskedelem fejlesztését lassítaná le És ez a fejlesztőknek is jó lenne.
Dátum: 2009.06.11. 07:26:11
Akkor valószínűleg a kivégzéssel lophatta.

Amúgy ha lehet ne egy két szavas hozzászólásokat írj 5 percenként, van ott egy szerkesztés gomb is ám, amivel hozzáírhattad volna ezt az előzőhöz
Dátum: 2009.06.11. 03:27:59
Gondoltam írok pár új szakértelem "javaslatot":

Tér-idő befolyás
Préda felmérés: a szakértelem segítségével kiválaszthatjuk, hogy milyen előtagú lény jöjjön nagyobb eséllyel (10%al több esély). 10-es szinten az aprót választhatjuk, 20as szinten már a kisebbet is, 30ason már az előtag nélkülit is. A szakértelem maximális szintje 60, ekkor már az óriásit is kiválaszthatjuk.

Állatokkal kapcsolatos
Nyúzás: a befogott állatot meg lehet nyúzni. A lenyúzott bőr ilyenkor automatikusan el lesz adva egy lélekkufárnak. Szintenként 0,25% LE-vel többet lehet kapni, mintha levadásztuk volna. A különbség a nyúzás és a sajtolás között annyi, hogy nyúzás során bár több LE-t lehet kinyerni, kemény munka kemény tapasztalattal jár: dupla tapasztalati pontot is kap mellé a játékos! (visszafogott fejlődés nem csökkenti a szerzett tapasztalati pontot, valamint idomított állatot nem lehet nyúzni). Maximális szint 60.

Egyéb
Alkudás: segítségével le tudjuk alkudni az árát egy tárgynak. Szintenként 1% esély van rá, hogy egy tárgyat (kereskedelem szint / 4) %-al olcsóbban lehessen megvásárolni. A szakértelem maximális szintje 100.

Harci
Hatalom: hasonlóan a szívóssághoz + mágikus köröket lehet elérni. 30as szinten +1, maximális 60as szinten +2. (kikapcsolható)

Harci
Figyelmesség: harc során a végzetúr figyel a sebeire, így mikor eléggé sérültnek érzi magát elővesz egy sárga gyógyitalt. Szakértelemszintenként 0,5% az esély rá, hogy egy ellenséges találat után a végzetúr meggyógyítja magát. Amit felgyógyít az levonódik a sebzések végösszegéből. A szakértelem csak sárga gyógyitalt használ fel, és azt is csak akkor ha be van ez a szakértelem kapcsolva és ha van nálunk sárga gyógyital. A szakértelem maximális szintje 50.

Állatokkal kapcsolatos
Taktikázás: képes vagy megparancsolni állataidnak, hogy harc során mit csináljanak: védekezzenek vagy támadjanak. Ha egy állat védekező állásban van, akkor az elnyelési átlag számításánál az állatnak az elnyelése duplán számítódik be, de ilyenkor az állat nem sebez harc közben. Ha támadó állásban van, akkor a sebzése duplázódik meg és az elnyelése nullát ér átlagszámításnál. Szakértelem 30adik szintjétől lehet védekező állást használni, maximális 60nál pedig már a támadót is lehet alkalmazni.

Állatokkal kapcsolatos
Állatszelídítés: az állat idomítása szintenként 1%al olcsóbb. A szakértelem maximális szintje 50.

Tér-idő befolyás
Tér manipuláció: a szakértelem minden 10edik szintje után +1 térkapu pontot kapsz naponta. (a maximum tárolható térkapupont ettől nem nő meg). A szakértelem maximális szintje 30.

Harci
Sötét oldal: a szakértelem segítségével életerőnk jelentős részét az erőnk növelésére használhatjuk. Szakértelemszintenként 1% egészség pont vonódik le és ebből 0,5% az erőre rakódik. A szakértelem maximális szintje 50. Ekkor egészségünk a felére csökken, de az erőnk az egészségünk negyedével lesz több.
Dátum: 2009.06.10. 22:44:56
Biztos sajtolni akarod e, meg biztos, hogy ezt a szakértelmet akarod fejleszteni szövegek.
Dátum: 2009.06.10. 22:43:24
Hát igen, de ahhoz sok szintet is kell lépni
Dátum: 2009.06.10. 22:06:59
Ezt elég körülményes minden böngészőre megírni. Bár css-el meg lehetne oldani egy olyan ablakban, mint a mentor!
Amik jók is, és közel 9es-re van szavazva!
Dátum: 2009.06.10. 17:26:05
De abban én is egyetértek veled, hogy a 80%a kacat, én csak azt mondom van amelyik megéri a 200 aranydukátot!

És nagyon remélem, hogy lesznek sokkal erősebb tárgyak, főleg, hogy egyre több aranydukátért lehet venni, így ha az ár növekszik igazán növekedhetne a tárgyak erőssége is!
Dátum: 2009.06.10. 17:14:23
Már kezd baromira bosszantani az a dolog, hogy ha fejlesztek a spektrális manipuláció szakértelmen, akkor megostromolnak az APRÓ lények! Mert ügyebár nehogymár jó legyen az ember taktikája, nehogy legyen értelme annak, hogy két nap alatt 16 spm-et felhúz az ember.... még véletlenül s kapjak így semmilyen előnyt. Neeeem, nem szabad Nari, neeeem!

Most 10 vadászatból NÉÉÉÉGGY, jelzem NÉGY apró jött és egy kisebb. Pedig!! Most szint*2+15-ös szerencsém van. És ami még rettentően bosszantó, hogy ebből a 10ből a legnagyobb vadászatomnak az LE-jét meg sem kaptam

Ami még érdekes, hogy hiába raktam most +16 spm-et és turbóztam meg 20-al (eddig visszafogott fejlődésen volt a turbó)! Sokkal kevesebbet vadászok 66+20-as spm-el, mint sima 50-essel!!! EZ MIÉRT VAN?


Dátum: 2009.06.10. 16:34:33
Ma, 16:28:20
Hatalmas ugrásokkal, futva indulsz zsákmányod után. Egy kiszáradt folyómederben mozgást észlelsz - valami épp víz után kutat. Egy nagyobb shokara bogár. Nem tudod meglepni az óvatos lényt, de amúgy is jobban kedveled a szemtől szembe csatát. A harcban végül te győzedelmeskedsz, zsákmányod 725 lélekenergia. +14 TP



Nem kaptam meg az LE-t a vadászatból!!!
Gondolom a készítőknek van egy listájuk amiben szép sorrendben le van írva milyen épületeket akarnak a játékba belerakni. Most ez került sorra!

Szerintem ezt a listát meg lehetne mutatni, hogy ami már eleve felejtős azt már meg se kelljen írni
Dátum: 2009.06.10. 15:56:54
Hát nem tudom, 100 ezer LE minden tp nélkül az mindent megér
Miklós: Meg lehetne tudni mi a két új szakértelem?