Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.06.27. 09:37:45
Kijöhetne már a winnieBot 3.0! Azt ígérték, az már használja a szerkesztés gombot a dupla hozzászólás helyett!
Dátum: 2009.06.27. 07:33:10
Jah úgy tényleg könnyű, de én 18as szinten csináltam.
Dátum: 2009.06.26. 18:52:28
Jah:

http://www.beholder.hu/php/hkk_lapkep.php?id=224
Dátum: 2009.06.26. 18:13:03
Szerintem lehetne csinálni egy listát, azokról, akik előre bejelentették, hogy licitálni akarnak e, és mellette egy pipát, vagy X-et, hogy ti elfogadnátok e a nevét. Így korrektebb lenne

Egyébként meg szerintem ez egy fantasztikus ötlet
Dátum: 2009.06.26. 15:20:32
Nyughass már! Mit gondolsz miért most lett bevezetve? Mert a V3on most érték el ezt a küldetést! Csak ott lesz bevezetve, és csakis azért, mert az ottani LE képlet miatt több hónapig is eltarthat ezt megcsinálni, annak aki meg sokszor vesztett eddig is, annak meg majdhogynem lehetetlen!
Dátum: 2009.06.25. 12:58:50
Véletlenül eszembe jutott egy ötlet ami megoldás lehet valamilyen szinten a portyázásra (nagyok ütik a kicsiket probléma):

Ha valaki veszít ne csak LE-t bukjon, hanem tp-t is. Így ha gyenge, akkor hátrébb szorul szintben, de ahova kerül ott már partyban lesz a többi karakterrel. Aki erősebb az meg persze továbbjut a többi erőshöz.



(ne kérdezzétek, hogy juthat bármi az eszébe valakinek véletlenül )
Dátum: 2009.06.25. 12:21:08
Hát igen, ezért is mondom, hogy az a baj a fertőzéssel, hogy szinthez van kötve! Miért nem lehet úgy küzdeni ellene, mintha egy szakértelmet fejlesztenénk? (egy kicsit reálisabb is lenne, bár realitásnak sincs sok helye egy fantasy-ban )
Dátum: 2009.06.25. 12:11:01
Nem értelek Ricardo, a fertőzés ellen miért nem küzdöttél? A kezdetektől lehetett ezt tudni, hogy ha ez ellen nem küzdesz akkor megszívtad...
Dátum: 2009.06.25. 12:06:56
Mortimer: vagy leküzdheti az eddig elmaradt fertőzés szinteket bármikor, de dupla áron.
Dátum: 2009.06.25. 11:54:23
Gratulálunk, sikeresen megszabadultál az Ellenség fertőzésétől! A gyógyulás pillanatában minden tulajdonságod megnőtt 5-el. Nagyobb kontrollod lett elméd fölött: a tudatturbóval maximum 5-el a szakértelemszint felé is viheted egy szakértelmedet. Fertőzött társaidtól győzelem esetén annyival több LE-t szerzel, ahány százalékos a fertőzöttségük
Dátum: 2009.06.24. 06:20:16
lécc kémleld már le ma is

David: nekem a 7es a szerencseszámom
Dátum: 2009.06.23. 05:24:55
Attól függ hányas szinten csináltad és milyen hordával...
Dátum: 2009.06.21. 22:29:49
Ezek az új tárgyak nem valami fantáziadúsak... Van egy sanda gyanúm, hogy nemsokára jönni fog egy bajnoki medál is!

3 kvízmedál, kb 30 dukátot ér, nem többet.

Állataid a harcban való győzelemért +2 morált kapnak.


Ez kell egyáltalán valakinek? Most komolyan! Az oké, hogy 30 dukátért én is elvinném, mert akkor legalább lenne nekem is egy aukciós tárgyam. De egy ilyen tárgyért 100 feletti dukátokat akkor sem adnék, ha őskőt adnának mellé.
Dátum: 2009.06.20. 21:48:12
Ó én még messze vagyok ezekhez a küldetéshez! Csak látom, hogy egyik klántársam elég rendesen megakadt vele, és a vezetőség még semmit nem válaszolt neki. És tudok olyanokról, akik több hónapra előfizettek prémiumra (igaz nem ezen a világon), de biztos vagyok benne, hogy vannak ilyenek itt is. Én szerintem könnyen meg tudom oldani majd ezt a küldetést, mert mindig csak 1 hétr kérek prémet, és majd ha ez aktuális lesz, akkor nem veszek. (hogy fognak örülni azok akik épp akkor érik el a rabolj 2000 [nálunk 1000] LE-s küldetéshez )
Dátum: 2009.06.20. 19:11:07
Igaz, ebbe nem gondoltam bele. Hát akkor a leglogikusabb az lenne, ha csökkentjük a mértéket, mint az LE rabló küldetéseknél. De ezzel továbbra is az lenne a baj, hogy egy jó játékos prémium nélkül 10-szer gyorsabban meg tudja csinálni, mint egy jó játékos prémiummal. Pláne ha a prémiumos még csak nem is jó játékos (azért emeltem, ki, hogy jó játékos, mert V3on az képes a legtöbb LE-t veszíteni, aki többet nyert, mint vesztett)

De még van egy-két ötletem:
-Add el egy epikus tárgyadat a lélekkufárnak.
-Idomíts be 3 állatot, majd sajtold ki őket.

(tudom elég ívől)

Andaxin: növeld 20k-val a szerzett LE-t küldi meg szerintem V3-on nem lesz olyan nehéz!
Dátum: 2009.06.20. 07:08:24
Igen ez tényleg így van, és ha még erős is vagy, akkor elég nehéz veszíteni és LE-t bukni. Folyamatosan meg nem maradhat az ember -80%ban, mert egy idő után elfogy a PP. De ez főleg prémiumosoknak baj, mert csak 10%-ot veszíthetnek. És aki toppon van, az mind prémiumos... Szóval akik most itt tartanak, és vettek nyár végéig prémiumot azok most megszívták! Kell az az alternatíva.

Szerintem a "növeld az egészségedet 25-el", az is bővel elég, mert az is megvan 20 ezer LE, sőt!
EZ, ha jól tudom még mindig legális! Akkor?

Az előző páros azért lett zárolva, mert multiztak, nem azért mert egymást csapkodták.
Dátum: 2009.06.20. 00:40:55
Igen, de szinten belül nekem voltak a legjobb tárgyaim és legnagyobb TÖ-m. Ott nem volt semmiféle random, örülhettek, hogy nem vittem állatot, csak még jobban el lettek volna verve (* Nari77 szerény *)

Ywgarrd: van bajnoki övem, és nem adtam fel. Csak tudod V3on nem olyan könnyű olyan erősnek lenni, mint Nephila és Crimson. Itt nem lehet milliókat rabolni. V3on sokkal nehezebb erősebbnek lenni a szinteden lévőeknél. Ott nincsenek ilyen horribilis különbségek, mint a másik két világon. Így azt sem értem miért kell oda olyan nagy random. Itt a 40-es TÖ különbség igenis nagynak számít, főleg 19-es szinten.
Dátum: 2009.06.19. 21:26:45
Jah és igenis a pókok nyerjenek (én nem vagyok az), mert ők igenis rendesen megküzdöttek azért az LE-rt, hogy erősek legyenek!
Dátum: 2009.06.19. 21:26:01
Igen, de bajnokinak pont az lenne a lényege, hogy nem nyerne mindenki, csak a legrátermettebb. Ha mindenki nyerne, akkor semmi értelme a bajnoki tornának. Nem pont úgy lenne jó és izgalmas, ha elverne egy erősebb és te e miatt még jobban rákészülnél a bajnokira? Hogy ezúttal te nyerj? Vagy ha tudjátok, hogy két nagyon erős karakter harcol azért izgulni, hogy melyikük nyer? Nem így lenne a jó?

Nem mert a gyengék kiharcolták, hogy nekik is legyen esélyük, mert ők elcseszték a karakterüket. Legyen irreális random. Az kell a népnek!! Mindenkinek bajnoki övet, mindenkinek ingyen 100000 LE-t, mindenkinek azonnali 250 CSP-t, mindenki legyen ugyan olyan erős, legyen már fair play, nem???

Mert most tudod mi megy? Megyek jelentkezek a bajnokira és rágom a körmöm, hogy ma engem sorsolnak e ki! Nincs semmi magabiztosság, hogy "IGEN én készültem a bajnokira, bőven van esélyem." Csak szerencsén múlik sajnos az egész!