Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.07.30. 14:31:51
Ezt mi is Káosz Hordások is észrevettük, nekem Éjféltől délig 36 jött! Mi a fene? Ilyenkor általában 130 szokott lenni!

Szóltam Baratynak, de még semmi válasz! (Lehet keresi a hibát!)
Dátum: 2009.07.30. 13:49:58
Én V3on most először sikerült 50et csinálnom! Nagyon gyors voltam, és csak 1 kvízmedált kaptam! De az is több a semminél, kb 10en csináltunk 50 helyes választ. Nem arról volt szó, hogy másik adatbázist használnak?
Dátum: 2009.07.28. 15:40:51
Lehessen egyszerre több pontnyi szakértelmet, ill. tulajdonságot fejleszteni. Mert így egyesével eléggé .. kínos (igaz vannak ennél fontosabbak is, ráér)
Dátum: 2009.07.28. 10:55:39
Lesz szerverleállás? Most nem tudom, hogy elmenjek e vadászni, vagy sem ... Vagy azt elmenti???
Dátum: 2009.07.27. 23:57:47
Valaki berakná, mik az új tárgyak? (Köszi) Azt hiszem már vannak újak!
Dátum: 2009.07.27. 15:12:26
Nekünk is hadat üzentek, de nemcsak, hogy mi vezetünk, még kaptak egy 2es majd egy 3as szintű citadellacsapást is

Magusok is betámadtak, kapitulált a szövi, és sajnos a béke miatt nem tudunk rájuk mérni citadellát Majd legközelebb, de addigra már lesz vagy egy tízes citadellánk
Dátum: 2009.07.25. 15:26:42
Szó sem lehet róla

De, ha gazdag lennék, akkor vennék
Állatok adhatnának varázslat elnyelést is, sőt így lenne a leglogikusabb. Elvégre nem csak a kardcsapások útjába állhatnak, hanem a varázslatok elé is ugorhatnak a csatlósaink nem? A tárgyaknak is sokkal több mágikus elnyelést kellene adniuk. Ne vesszen már kárba az a 6 karci kör, csak feleslegesen lett leprogramozva. Cyronnak meg ráadásul 7 is van.

V3on Malackának is már van maxolt kereskedelme 31es szinten, csak IQ-s felszerelése van. 70el több védelmem, erőm, védekezésem van. Ő mégis a 3al nagyobb IQ-val és 50el több taumaturgiájával szó szerint beledöngölt a földbe már az első körben.... pedig utána el sem talált egyetlen egyszer sem. Ő három tulajdonságra gyúrt, én 5-re. Iq, Mágia taumaturgián kívül neki minden 30 alatt van. Nekem a legkisebb tulajdonságom is az életerő és a mágia, mindkettő 40esen... Semmi esélyem nem volt ellene. Ez így fer? Jó most nem arról van szó, hogy jól fejlesztette a karakterét. Arról van szó, hogy neki elég volt csak az IQ-t és a taumaturgiát fejlesztenie, hogy leverjen. Szó szerint teljesen feleslegesen van egekben az erőm a támadásom és a védekezésem! Vagy ez volt a terve a készítőknek végig? Csak mágusok? Tiszta élvezet és változatosság, nem?

Sírásdetektor a fejlesztéseken is müxik?
Dátum: 2009.07.24. 22:57:57
Dátum: 2009.07.24. 22:12:04


Vegyenek neked. De véletlenül legyél rubinos és gyere hozzánk
Dátum: 2009.07.24. 19:23:28
Nekem mindhárom ötlet tetszik, maga a trófea nekem is eszembe jutott már

Káosz medál meg azért is lenne jó, mert lenne végre egy új dolog, ami miatt összefognak az emberek. El tudok képzelni hozzá egy olyan mértékű szövetségi összefogást, mintha epikus ellen küzdenének. Mondjuk én külön jutalmaznám azt aki megszerezné mind az 5 káoszmedált, vagy a klánt aki épp birtokolja.

Mondjuk fel lehetne építeni a káosz tornyot Ami automatikusan bontódik, ahogy elveszti a klán az egyik medált. Valami ilyesmit adna, hogy +1 minden tulajdonságra minden klántagnak, amíg a káoszmedálok a klánnál vannak. A torony pedig a hatalom tornyához hasonlóan naponta lebontódna és drágulna.

Nah beindult a fantáziám, ha ez bekerülne, mármint csak Jeriko ötlete már csorogna a nyálam
Dátum: 2009.07.24. 19:12:40
Order of Olympus hamar beadta a kulcsot Nem is értem mit vártak ilyen nyomorék hozzáállással...

Jelenleg rubinosok közül nekünk van a legnagyobb lélekkútunk. És érdekes, hogy már jelentkezett két tag is, hogy akár hordát is vált hozzánk, amint tud
Dátum: 2009.07.23. 13:21:26
Annyira idegesítő, ha a válaszok között két jó válasz is van!!!!!!!

Melyik filmben játszott Jack Nicholson?

A válaszlehetőségekre nem emlékszek, csak arra amit választottam: Támad a Mars!

És hibás volt??!?!?!?? Pedig ő volt az elnök, imdb.com-on is megnéztem, tényleg játszik benne!! Rühellem!!!
Egyszerűbb ha a fegyver szintjéhez állítják, nem a karakter szinthez.
Idézet: Miklós - 2009.07.20. 20:37:58
A "tárgyak több támadást adnak, mint védekezést" témához szólnék hozzá.

Ez valóban igy van, de ettől még nem ütnek a karakterek állandóan mellé, azt is megmondom, miért. A páncélok, pajzsok elsősorban a "realitás" kedvéért adnak mindig egyre több védekezést. Amikor elkészültem a tárgyak tervezésével 100. szintig, akkor én is láttam, hogy ebből probléma lehet, és még akkor ennek kiegyensúlyozását biztosítottuk a harc képletben. Irok egy példát, hogy könnyebb legyen megérteni.

Tegyük fel, hogy 200. szinten a tárgyakból cirka 500 védettség, és 300 támadás jöhet össze. A támadáshoz azonban hozzáadódik a szinted, így az egyensúly megmarad: 300+200 támadással áll szemben 500 védekezés, tehát a találati esély marad 50%. Természetesen, ehhez lehet eltérni, ha valaki nagyon rágyúr a támadásra v védekezésre. De alapban ezzel nincs gond.


És ebbe bele van kalkulálva a 100 feletti kereskedelem is?
Dátum: 2009.07.19. 13:38:18
V1-en jöttek új tárgyak?
Dátum: 2009.07.16. 10:16:55
4-es Világon a Káosz Horda várja a jelentkezőket (persze ha végre elfogadják)

Jelenleg kész épületek:
-

Dátum: 2009.07.16. 10:05:00
A dukátokról nem is beszélve. Szerintem ne járjon, csak 1 kvízmedál a győztesnek!
Dátum: 2009.07.15. 16:08:22
A többinél is ez a helyzet!
Dátum: 2009.07.15. 13:01:21
Sztem majd csak jövőhéten jönnek ki.