Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.08.06. 10:10:11
A legyőzött manó zsákjában a következő tárgyat találtad: ősi nektár.
Dátum: 2009.08.05. 22:08:53
Ha valakit érdekel, hogy néz ki Zarknod: http://www.beholder.hu/php/hkk_lapkep.php?id=1115

Gondoltam inkább linkben adom meg, hogy ne legyen túl nagy a spoiler
Dátum: 2009.08.05. 19:45:43
Hű, gratula
Dátum: 2009.08.05. 19:40:50
Nah az egész jó! És ha befejeződik, akkor lesz hasonló ilyen esemény? Vagy ugyan ez fog ismétlődni? Egyáltalán fog e ismétlődni?
Dátum: 2009.08.05. 18:18:14
Megtenné valaki, hogy bemásolja ide a V1en lévő új tárgyak listáját? Előre is köszönöm!! Illetve az előző szériát is, ha lehet! Köszönöm!
Dátum: 2009.08.05. 18:13:41
Azt is el tudom képzelni, hogy ez lesz az a kalandjáték, amit ígértek! Tudjátok ahol majd kristálypontokat lehet gyűjteni!

Maga a kép is elég kristályos

Dátum: 2009.08.05. 17:52:10
Látom azt a részt senki nem vette észre, hogy "minimum 3. szintű karakterek számára"! Kétlem, hogy epikus szerű lesz! Bár annak én is örülnék!

Én abban reménykedek, hogy lehet valami egyedi cuccot szerezni!
Dátum: 2009.08.05. 17:34:32
Tudom, mesélte Mort

Amúgy én is elszámoltam a fejlesztésemet, csak nekem pont fordítva sikerült Én kevesebb LE-t számoltam. A tervemben erőre, támadásra és védekezésre jutott volna csak LE, és mégis maradt IQ-ra és Tau-ra is. Igaz ellened ez utóbbi kettő már nem ért semmit
Ha jutott volna neked LE védekezésre, akkor semmi esélyem nem lett volna! Azért így is állat voltál!!
Dátum: 2009.08.05. 16:52:03
Szerintem kémeld le Nem mindegy, hogy is van az elosztva!
Dátum: 2009.08.05. 15:51:52
Engem úgy kell elrángatni a gép elől.

Sajnos
2 kritikus volt, de kiszámoltam csak neked! A nélkül is győztem volna

Azért nyertem, mert neki már nem jutott védelemre LE, azt már nem tudott fejleszteni! Nekem ezt mondta, de szerintem is e miatt! Így hála égnek simán betaláltam! Ha fejlesztett volna szó szerint esélyem sem lett volna!

A találati esély meg sokkal magasabb volt, legalábbis szerintem! Mert Asmodeusnak is be tudtam ütni a 200as összvédelmébe! (igaz csak egyszer )
Dátum: 2009.08.05. 15:25:56
Szerintem semeddig nem tartana elmenni egy erősebb szövibe, ha már nyerni akarsz!

Ha pedig nem vennének be örök tagnak, akkor is el lehetett volna menni turistának egy klánba és ott nevezni! Nevezés után pedig beépíteni egy szép adag LE-t és visszamenni az eredeti szövetséghez!
Nem igaz! Malacka varázslatát sikerült közelharccal lenyomnom Igaz kellett hozzá egy kis szerencse is!!
Dátum: 2009.08.05. 15:05:54
Megvan a második

1. kör Zord vs Cyborg3432 Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Zord vs SteveD Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Zord vs Dark^En Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Zord vs Angyalszem Te győztél! Csata megtekintése
5. kör Zord vs F.Andreas Te győztél! Csata megtekintése
6. kör Zord vs Joker89 Te győztél! Csata megtekintése
7. kör Zord vs Malacka Te győztél! Csata megtekintése
8. kör Zord vs Cameron Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

Ellenfeleim közül csak Malacka volt erős, de nem sok hiányzott neki, hogy lenyomjon! Szerencsém volt
Dátum: 2009.08.04. 12:37:02
Hű, thx Elég masszív lett, szép munka!
Dátum: 2009.08.03. 19:56:14
Nem feltétlenül, mert így kevesebb LE-t építenének direktbe, azzal pedig a szövetségi épülettel lennének elmaradva! Főleg, hogy erre nem hatna az építés szakértelem. Kivéve, ha van adó, márpedig jobb helyeken van adó, de akkor pedig nem feltétlenül érné meg mindenkinek így fejleszteni a szerencsét! Azért, mert akkor meg más tulajdonsággal lennének elmaradva.
Dátum: 2009.08.03. 19:36:38
Engem mindig gyengébbek vernek el bajnokin, szerintem most is a Random fog győzedelmeskedni felettem

AHból én most a mananyelőt vettem meg, elég durva cucc Már csak a +20 v elnyelős fókuszkristályt kellene megszerezni
Dátum: 2009.08.03. 19:33:40
Lehessen a szerencsét specializálni! És ugyan úgy a (+) gombbal IS lehessen fejleszteni! Az így elköltött LE pedig egyből a lélekkútba menne! (persze így csak akkor lehet fejleszteni, ha éppen tagja vagyunk egy klánnak)
Dátum: 2009.08.03. 19:26:19
Ok lehet, hogy kicsi a támadásod és az erőd (még nekem is több ) a védelmed is gyenge, deeee a szerencséd elég sokat csökkent az ő találati esélyein, valamit varázskörben lehet lenyomod, hacsak a smaragdbónusz be nem kavar. Az állataid pedig simán elnyelik a sebzéseit, mert embertelen nagy szintűek, a sebzéseikről ne is beszéljünk Köztetek csak a smaragd bónusz fog dönteni, szerintem.

Bár nem tudom mi a helyzet sima portyában köztetek, gondolom nem véletlenül gondolod, hogy ő fog nyerni!

---------------------

Asmodeus Mortimerről nem tudom mit tudsz a lényeg, hogy 31es szinten nevezett a bajnokira és a védelme tárgyak nélkül is 150 felett van és azt hiszem +40et kap tárgyakból. Azért ez 31es szinten elég durva!
Dátum: 2009.08.03. 19:05:25
Nem hiszem +10et ad igaz, de a 3 bajnoki pedig -3at, azt a 7et pedig bármikor átüti a RANDOM..