Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.08.10. 13:03:52
Idézet: Miklós - 2009.08.10. 12:54:51
Portyapontból pilonaktiválás nem lesz. Ha bekerül egy fejlesztés, amire csp-t lehet használni, a pp sosem lesz alternatíva. Ezt mindig megkérdezitek, és én mindig leírom

Kócos: A jutalmazásnál a töltés mértéke is fog számítani, meg a leölt manók száma is. Mondjuk ez már az én "optimalizátor-szemléletű" magánvéleményem, hogy jobban jársz, ha - 1000-es minimum töltés esetén - bemész 5x, és töltesz 5x1000-et, mintha egyszer töltesz 5000-et, hiszen az első esetben az állataid 5x annyit fejlődnek. Ráadásul a töltődés mindkét esetben 5000 lesz, de a leölt manók száma az első esetben ugye 5, a másodikban csak 1. Persze, ha valamiért rengeteg LE-d van, és nincs csp-d, vagy nem akarsz TP-t kapni, akkor érdemes lehet a minimumnál többet tölteni.


Sőt mivel 5ször megy az ember, így 5ször annyi LE-t is nyer vissza a manóktól!
Dátum: 2009.08.09. 22:38:18
Idézet: Destroyer96 - 2009.08.09. 19:20:18
Ráakadtam erre:



Egy aukciós tétel. r32-nek, vagy a 32. relikviának írják ki. Tudja valaki, hogy ezt hogy hívják, meghogy mi a képessége??? Ezt aztán hétsz.ntség, hogy nem láttam az AH-ban, és a wikin sincs rajt.


Valami kufáros dolog lesz szerintem, már csak a pénzérméket látva...
Dátum: 2009.08.08. 22:45:59
Automatikusan rajtad van és kifejti a hatását. Attól, hogy nálad nem látszik, hogy fel van véve, még rajtad van. Sem felvenni, sem levenni nem lehet!
Dátum: 2009.08.08. 16:46:59
Idézet: PottomPanna - 2009.08.08. 16:12:22
Nemrossz,csak az a buktunk 6hetet rész nem tetszik. Bár lehet azóta Kati is felébredt és majd újragondolja.


Miről beszéltek? Újra lejátszhatnánk a bajnokit!

Izgi lenne még egyszer megnyerni
Dátum: 2009.08.08. 16:09:56
Idézet: Balázskati - 2009.08.08. 15:06:49
élvezzétek a játékot, higyjétek el kell ütni azokat a manókat, megvan a belső infó ami szerint ez csak a kezdet, és ez után újabb "játékok" lesznek beiktatva
a multkori szerverhiba, nem hiba volt csak biztonsági másolatot nyomtak a játékról, és átraktak mindent egy ideiglenes szerverre(ezen játszunk)
a top 10 manóölő, és a top 10 Le-töltő kap egy limitált relikviát, amint felébredt Zarknod, azonnal visszaállitják a szervert az egész elöttre, sé buktatok kb 6 hetet, kiv aki oda tette magát a toppra, mert nekik a visszaállitás után jóváirják a megszerzett relikviát, aminek a neve sem rossz, és még ezt is lehet tudni: Kristály szabadság
a tárgy simán megszünteti a játékos hordaorientáltságát, azaz elvesziti a hordabónuszt is, viszont cserébe megkapja mind a 4-et,azaz bukni nem bukik vele csak megszerezte mind 4 horda bónuszát (hiába állitják a gyémántok h az övék nem ér semmit, kiváncsi vagyok mit lépnek ha 20 nem gyémántos megkapja és jobban kihasználja mint ők)
ezzel kezdődnek a kalandok, zarknod felébredése után eltűnik majd, és kb 1 hónap mulva megjelenik újra és segitséget kér egy harchoz... behoz egy új épületet is a játékba, ami egy a Csillagkapuval kombinált Térkapura hasonlit, ennek késöbb nagy szerepe lesz...
Ha megvan a csata, akkor Zarknod átlép a kapun és eltünik, itt újabb relikviákat lehet szerezni, és belép egy a fertőzéshez hasonlitó tényező, csak ez ellen nem harcolni kell hanem megtanulni, és ehhez ad +8%-ot a relikvia
a küldetések mellé kalandok jönnek be, melyeket ezen a kapun keresztül az ellenség világaiba kell "lejátszani" sok egyéni, és sok csoportos kaland van, melyeket nem kötelező szövetségi szinten elvégezni, sőt lesznek horda összefogós kalandok is de azok a késöbbi fejlesztéseket készitik elő
remélem igy meg fogja érni játszani és felhagytok a sirással, és mellesleg nem nevet az összeesküsvés elméleteken hanem inkább sirunk...

ezt el lehet hinni, lehet hülyeségnek si tartani, mindneki azt gondol és hisz el amit akar, de én szóltam, majd az idő bizonyitja

SALBAZ


Egyébként ez annyira jól hangzik, hogy én még szeretném is, hogy ez legyen Még ha a zafírok is nyernek mindenhol!
Dátum: 2009.08.07. 20:04:47
3adik világban a rubinoké a legjobb!
Dátum: 2009.08.07. 15:18:16
Tuti elszántak a zafírok, mert V3on is vezetnek, pedig ott a szorzó nekünk rubinoknak a legnagyobb
Dátum: 2009.08.07. 15:00:22
Fél éve sírtak utoljára, de semmi gond
Dátum: 2009.08.07. 14:49:13
Tényleg, a specializáció nincs belekalkulálva! Én spec minden tulajdonságomat specializáltam. Szakértelmek egy részét is transzplantáltam.
Dátum: 2009.08.07. 14:13:38
Uhh, az kemény Tudnám mire költeni az a 11,5 milliót Sőt te ebből 1 misit rablással szereztél!

Én 32es szinten 3 milliónál tartok
Dátum: 2009.08.07. 13:44:22
Idézet: Draglov - 2009.08.07. 13:31:38
"Hamarosan megtudod, hogy az anomáliákat.." Ez nem a jatek fejlesztoit, hanem szobeszedet, pletykat akarmilyen ott elo tudos stb forrast jelenthet. Tessek mar elolvasni azt a leirast, es egy kicsit a valosagtol elrugaszkodo szerepjatek agyfelteket beiinditani. Lehet itt csavarni a szavakat, de tessek megerteni, hogy ez a feladat nem a jutalomert folyo kuzdelemert szol, hanem arrol, hogy elharitsunk egy veszelyt, ami a vilagunkat fenyegeti.


Azt ne felejtsd el, hogy a készítők kijelentették, hogy LESZ jutalom! Ha már ennyit elárulnak... akkor miről beszélünk? Mindenhol ahol van jutalom, ott van versengés is!


*A 765. hozzászólás-om miért lett lepontozva??
Dátum: 2009.08.07. 13:26:47
Nekem biztos, hogy 20 környékén, de lehet még jóval előtte! Mert nekem tegnap lett meg, és a 30adik győzelmet pedig csak ma szereztem meg!

Szerintem teljesen random, mert vannak 40 győzelmesek is, de nincs nekik relikva!
Dátum: 2009.08.07. 13:24:45
Kipróbáltam, nincs hordagyűlöletem, kicsit több, mint 3 milkát költöttem eddig magamra
Dátum: 2009.08.07. 13:17:40
Idézet: Viszok009 - 2009.08.07. 13:00:37
Azt mondták a nagy manólikvidálók, hogy azok a relikviák 32. nyert csatánál hullik.


Nekem valahol a 20adik körül pottyant.

Egyébként találtak már újabb relikvát?
Dátum: 2009.08.07. 13:15:52
Idézet: Draglov - 2009.08.07. 12:30:26
Tudom, hogy mit irtam. Ezek szerint nem ertetted: KI mondana meg elore, hogy mi a jutalom?


Látom te sem az enyémet! De remélem így már érthető lesz:

Ki mondta, hogy Zarknod tehet a lélekkút lassításról? Hm? Ki mondta, hogy mire jó a Pilon? Hm?

De ha ennyire a szerepjátékos oldalát akarod látni egy nem teljesen szerepjáték jellegű játéknak akkor tessék: Ha közel 1000 éve alszik Zarknod, akkor miért most hirtelen egyik pillanatból a másikra lett sötét és lassult be a lélekkút? Hm? Főleg, ha ő az okozója!

A kérdésedre a válaszom: a "JÁTÉK" készítői!
Dátum: 2009.08.07. 12:13:28
Pilonnal kell felébreszteni Zarknodot ugye? De te előtte akarod felébreszteni, megkérdezni, hogy mi a jutalom, majd visszaaltatni, és pilonnal befejezni az ébresztést a tudattal, hogy mi a jutalom! Remélem érted mi a hiba a mondandódban?
Dátum: 2009.08.07. 12:04:39
HAHAHAHAHAHAHA


Jah, ez erőltetett nevetés akart lenni
Dátum: 2009.08.07. 11:57:34
Jah végülis ez is egy módja, annak, hogy kiderüljön a jutalom
Dátum: 2009.08.07. 11:37:47
Idézet: Darah - 2009.08.07. 11:33:40
Egyébként ez jogos feltevés.

Bár a Behonak szinte fémjele a random és a minden titok, azért ez most olyan dolog, mintha kiírnák, verseny, jelentkezz!
De hogy milyen verseny, és mi a nyeremény, azt nem árulják el.
Miért nem lehet előre tudni?
Ez is olyan, mint az ősköves ÉP/VPtöltők random töltése, ami azért fura, amikor a minimál értéket tölti fel, ami még úgy nem is lenne gond, ha randomban venne el érte 0-1-2 őskövet, nem fixen 2-t.
Ha motiváló a verseny díja, csak méginkább kiélezné a küzdelmet, ha pedig nem az, akkor utána jóval kevesebb szentségelő lenne.


Ezt én sem értem miért nem lehet elárulni!

Mondjuk nekem van egy tippem miért nem mondták el, hogy mi lesz a nyeremény Méghozzá az, hogy még ők sem tudják mi legyen, csak elénk rakták a játékot, hogy legalább valamit fel is tudjanak mutatni Azért remélem félúton el lesz magyarázva ez is, ugyanis V3on 3 nap múlva fel lesz töltve a pilon

még szükséges: 599.211 LE

a 800.000 LE-ből!

*helyesírás
Dátum: 2009.08.07. 11:16:27
Mint ahogy a Lélekkút lassítás is mindenkire vonatkozik!