Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.09.01. 20:30:31
Lord Zero 15ös szintű Azért neki sikerült full portyakarit létrehozni V3on. Igaz ez kb 4-5 hónapjába került (jól hallottátok, 4-5 hónapja játszik és még csak a 15ös szinten van) Kemény
Dátum: 2009.09.01. 15:37:18
Idézet: Dr_Faktor - 2009.09.01. 15:32:22
nehéz küzdelem ez...

de én azé elégedett vok...közellenségből irritálóvá fejlődtem és voltam közben népszerűtlen is jahmeg tán utált xD azt 4 felett vagyok...sejj a régiszépidők amikor még kardot puskát ragadtam bárkire aki elibém állt...nahde most ha már ittvok akkor csak elakrom érni a forumozói státuszt annál is inkább mer az már tán indithat threedet is(azt az mindig jól jön) bár lehet hogy ahoz még köztiszteletben állóbbnak kell lenni...nah mind1 majd kiderül...

de ha tudja valki hogy miylen előjogok járnak a pozitívabb megitélések után...az szólaljon már fel vala...


1es felett közellenség
2es (nem tudom)
3as felett népszerűtlen
4es felett irritáló
5ös felett fórumozó
6os felett kedvelt tag (már egyszer voltam, itt már lehet topicot nyitni)
7es felett népszerű
8as felett kedvenc
9es (nem tudom)
10es mindenki kedvence
Dátum: 2009.09.01. 15:26:16
Jó ez a verem, tetszik az ára Eléggé korrekt, legalább a topnak sem lesz 1ik pillanatból a másikra kimaxolva
Dátum: 2009.09.01. 15:19:57
Jah, de gondolom ettől még senki sem indul tiszta lappal?

Oh már csak 3 század kell a kedvelt taghoz
Dátum: 2009.08.31. 16:08:44
Szerintem egyszerűbb, ha CSP és PP helyett LE-ből lehetne aktiválni. Így egyik fél sem sír, hogy a másik tök ingyen aktiválhatja! A térkapu pontok is megmaradnak, ha netán valaki a fókuszkristályok miatt féltené, vagy küldetés miatt.
Dátum: 2009.08.31. 00:33:12
Idézet: Aderrick - 2009.08.30. 20:28:48
Van egy alapprobléma vele. A minuszban lévő karaktert, ha legyőzik, a győztes megkapja a minusz LE-t, a vesztes meg felmegy 0-ra. A jelenlegi algoritmusok mellet.


Miért nyerne mínusz LE-t? Azt hittem egyértelmű, hogy 0-t rabol mindkettő mindkét esetben.
Dátum: 2009.08.30. 19:28:56
Én ma kaptam ki először, mert a kennelben maradtak a jószágok
Dátum: 2009.08.30. 18:38:20
Valami olyan ötlet jutott eszembe, hogy lehessen kölcsön kérni a kufártól! Természetesen a kölcsönt x időn belül vissza kell fizetni és annak a kamatját!

Ahhoz, hogy kölcsönt tudj kérni a határidőig prémiumosnak kell legyél előfizetve.

Lenne több opció is:
1. Kérsz szint * 1000 LE-t. 1 hét határidő (kamat hetente 2000, így a végén +2000el többet kell fizetni)
2. Kérsz szint * 2000 LE-t. 2 hét határidő (kamat hetente 4000 LE, így a végén +8000el többet kell fizetni)
3. Kérsz szint * 4000 LE-t. 3 hét határidő (kamat hetente 8000 LE, így a végén +24000el többet kell fizetni)

Ha hamarabb fizeted be, mint a határidő napja, akkor nem kell a kamatot befizetned. Pl első opciónál: ha a 6odik napon fizeted be, akkor nem kell +2000el többet fizetned. Ha a második opciónál a 7edik, vagy a 8adik napon fizeted vissza az adósságot, akkor csak 4000el kell többet fizetned.

Első variációnál 1 hét prémium előfizetésednek kell lennie, hogy használhasd. Másodiknál kettő, harmadiknál három hét.

Adósságot úgy lehet visszafizetni, mint ahogy az épületekbe építesz. Ha nem fizeted vissza a határidőn belül, akkor az eredeti adósság dupláját vonja le, és akár mínuszba is mehet így. Ha mínuszban vagy nem portyázhatsz.
10 őskőért kérheted a kölcsönt kamat nélkül is.
Ha már van egy kölcsönöd, akkor nem kérhetsz újabb kölcsönt csak akkor ha már visszafizetted az előzőt!

Prémium tagság azért fontos, hogy ne lehessen visszaélni vele, sem pedig multizni. A kölcsön használata is szinthez lenne kötve: minimum 20adik szint.

--------------------------------

Hogy mire lenne jó:

-LE védelem
-Aki nem bír várni, az azonnal LE-t használhat fel pl: szakértelemre, tulajdonságra
-Így azonnal átválthat az ember új felszerelésekre
-Fertőzés leküzdésére már nem maradt CSP, vagy LE
-Állatot szeretnél idomítani, de már nincs LE
-Elfogyott a CSP és mivel nincs LE nem tudsz portyánál rabolni
-Elvertek és kellene LE gyógyitalra
-HT átvételre kell LE
...

Hátrányok:

-Vissza kell fizetni és van kamat is
-Ha nem sikerült visszafizetni időben, akkor a duplája vonódik le és így mínuszba is mehetsz
-Ha mínuszban vagy akkor nem portyázhatsz
-Ha van adósságod, akkor nem jelentkezhetsz a bajnokira


Jah, és ez csak egy ötlet, szóval kéretik úgy is kezelni
Dátum: 2009.08.30. 13:52:31
Az hogy milyen gyógyital esik az a szinttől függ, vagy a kereskedelem is beleszámít?
Dátum: 2009.08.29. 18:36:11
Idézet: Solina - 2009.08.29. 17:22:44
Hogy allnak a 2-es, 3-as serverek..?


V3 még szükséges: 391.149 LE

Egyébként ha igaz, hogy a 3adik fázisban drasztikusan le lesz csökkentve a tölteni való, akkor eléggé érdekessé fog válni a helyzet:

1. akik a toplistán rajta vannak azért fognak tölteni, hogy rajtamaradjanak! Mivel kevesebb lesz a töltendő, így akár ki is tudják szorítani a másikat egy idő után.Aki nincs a toplistán az pedig a bejutásért fog küzdeni!
2. a töltés gyorsasága miatt alig lesz valaki aki megszerezheti a 3adik relikvát, már csak ezért is el fog indulni a versengés, hogy amíg van idő mindenki ütni fogja a manókat a relikváért Persze minél többet ütnek, annál jobban fog töltődni a pilon. Így még kevesebb idő van a megszerzésére.

Ha e miatt a két dolog miatt begyorsul a pilontöltés, akkor lehet a 3adik fázis 1 nap alatt le fog menni. Az pedig vicces lesz
Dátum: 2009.08.29. 15:44:30
Idézet: Morroch - 2009.08.29. 15:37:25
Sőt én azt is el tudnám képzelni, hogy ténylegesen tárgyjutalom csak a valami szerint meghatározott "toplista" első x helyén álló magánepikus mészárló karaktereknek potyog, így állandó lenne a verseny, hogy ki bírja jobban.

Elég kezdetleges gondolat, de ha ahsználható akkor javítsátok ki, ha nem akkor mutassatok a hibára légyszi.


Versengéshez köthető dolgokkal az a baj, hogy így sokan nem tudnak majd hozzáférni ezekhez a jutalmakhoz, csak kb 3 ember. Az is csak a topból. A később kezdett játékosoknak pedig ez teljesen utolérhetetlen lesz!
Dátum: 2009.08.28. 21:13:15
Mi? Nem!

Úgy értem, gyors feltölti a második fázist, hogy utána a harmadik fázisban megtalálja a harmadik relikvát! Majd akkor fogja a manókat ölni! Azt hittem ez egyértelmű.
Dátum: 2009.08.28. 17:51:52
Idézet: PottomPanna - 2009.08.28. 17:49:49
Nem mindenkitől,csak a hordatársakra jár a +50%. Így is sokkal ötletesebb mint a leküzdőknek a +5tul.


Nekem nagyon tetszik, fertőzött akarok lenni

78as szinttől -2%al csökkenjen a fertőzés, ha az ember úgy akarja
Dátum: 2009.08.28. 17:45:49
Idézet: Impopo - 2009.08.28. 09:39:30
Egyébként nem tudom feltűnt-e valakinek is, de még mindig csak találgatunk. Winnie gyémántok elleni harci mutatója nem mozdult el a 2 győzelem 1 vereségről reggel óta.


Nah most elmozdult: 3 - 1

A Fertőzés teljes mértékben uralja elmédet! A téboly miatt még saját hordatársaidra is rátámadhatsz (kivéve szövetségi társaidat), és 50%-kal több lélekenergiát zsákmányolsz.


Ez így szerintem sokkal nagyobb táp mint ha leküzdenéd Míg aki leküzdi a fertőzést az csak attól szerez sok LE-t aki fertőzött, addig aki nem küzdött érte, az mindenkitől szerez +50%ot. Arról nem is beszélve, hogy saját hordások valószínűleg vissza sem tudnak támadni, így ezzel lehet a legegyszerűbben kamrázni. Soha nem szabadulnak ki!
Dátum: 2009.08.28. 17:39:28
még szükséges: 437.492 LE
Hm, két óra alatt 13 ezerrel csökkent!

Könnyen el tudom képzelni, hogy valaki még a bajnoki előtt meg akarja szerezni a 3adik relikvát!
Dátum: 2009.08.28. 16:49:23
Idézet: D4vid - 2009.08.28. 16:37:15
Grat


Már nem vagyok az, a csöpp kirohanásom a harcrendszeres topikban le is rontotta az értékeléseimet. Majd talán köv hónapban talán az leszek!
Dátum: 2009.08.28. 15:42:38
V3: még szükséges: 450.524 LE

A fele már megvan. Mostanában nagyon bele húzott valaki, mert másfél nap alatt 110 ezerrel csökkent!
Dátum: 2009.08.28. 15:41:39
Nem tudom mi van a vadászattal, de nálam egyszerűen nem akar leszakadni a "nagyobbról" Bár ez lehet, hogy a 20 kisebb-es küldi miatt van
Dátum: 2009.08.28. 14:02:45
Amúgy vicces, hogy a tárgyamat próbálom védeni! Amiért én megküzdöttem, erre beraknak egy olyan tárgyat, ami olyan mint az enyém, csak X-szer erősebb!
De ezrét lepontoznak, mert próbálom megvédeni! Majd ha hoznak be valami hasonlót és más tárgyát fogják a porba alázni, majd én is sorra lepontozok mindenkit és kész! Örüljetek!
Nem kell megértőnek lenni, mert ti nem tudjátok milyen, ha a ti tárgyatokat teszik tönkre! Remélem egyszer mindenki átél egy ilyet a VUban!
Nem fogok tovább sírni, meg könyörögni, mert látom 1 ember porba tiporása a legegyszerűbb megoldás! Köszönöm mindenkinek!

Nyugodtan romboljátok szét egymás játékát, egyszer remélem majd észhez tértek!
Dátum: 2009.08.28. 13:49:34
Idézet: Kocos - 2009.08.28. 13:29:48
Idézet: Nari77 - 2009.08.28. 13:13:51
Idézet: Kocos - 2009.08.28. 12:11:02
Idézet: Nari77 - 2009.08.28. 11:57:34
A varázslat probléma felvetését fogtam (nem tegnap) az első felvetés, miszerint a mágia adjon valamekkora varázslatelnyelést, le lett szavazva (ti azt mondtátok, nem jó ötlet, nem került be), mivel a probléma továbbra is fennállt, a döntés meghozataláig egy kis segitségként beraktuk a mágiaelnyelőt, és most itt az új szövetségi épület is.


Jah és ezzel a tárggyal szépen haza is vágtátok az én mananyelőmet! Pedig elég keményen be is bizonyítottam neked, hogy mennyivel erősebb az ingyenes mágiaelnyelő a mananyelőnél. Arról nem is beszélve, hogy a mananyelőhöz nekem tárgyakat is kell vásárolnom (és ha jó tárgyat is akarok, akkor még ősköveset is) és kereskedelmet is kell fejlesztenem, de a mágiaelnyelő önmagában is többet ad!


Ingyenes lett a magiaelonyelo? Hol vehetem at?


Mész Zarknodhoz manót ölni, nem kell sem bajnokit, sem kvízmedált, sem gyűrűket, sem fókuszkristály beváltanod érte! Nem kell több hónapon át gyűjtögetned és reménykedned, hogy MÁS EL NEM VESZI, mert jut mindenkinek! Napi egyszer így is úgyis be kell menned a manareg miatt. Ergó ingyen van!


Oooo. Lelomboztal. Nekem a manooles CSP-be kerul. Nem tudom neked hogy volt ingyen.
Ugyanakkor jo hir, hgy en ugy tudom nem kell napi egyszer bemenned a manareg miatt, mert akkor is regeneralsz, csak fele sebesseggel.


Az hogy fele sebességgel regenerálsz bőven elég ahhoz, hogy bemenj. Főleg, ha manakonstruktálni, turbózni és portyázni is szeretnél! Meg te most komolyan akkora katasztrófának tartasz 2 CSP-t? Azt teljesen ingyen kapod! Ergó így a tárgy értéke is ingyen van!

Bajnokiért, kvízmedálért, gyűrűkért meg kell dolgozni!!! Így az AHs tárgynak van értéke!


EDIT: nem tudom ki pontoz le, de pontozás mellé vélemény is jár!