Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Tolás te?
Dátum: 2009.08.18. 22:16:29
Hát igen, sokan itt a fórumon nem veszik figyelembe (sőt a készítők sem), hogy nem mindenki olvas fórumot! Szóval aki nem olvas fórumot (a játékosok 70%a) az semmit sem tudhatott előre. Így ők az igazi vesztesei ennek az eventnek! (vagy nyertesei, még nem tudni)

Gondolom csak látják, hogy mindenki nyomja ezerrel és aztán fázis végén pofára esés
Dátum: 2009.08.18. 22:08:27
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.08.18. 20:16:33
A csatában összesen 821 sebzést okoztál, és 237 sebzést kaptál.
A csatában összesen 949 sebzést okoztál, és 246 sebzést kaptál.
A csatában összesen 947 sebzést okoztál, és 369 sebzést kaptál.
A csatában összesen 1129 sebzést okoztál, és 156 sebzést kaptál.
A csatában összesen 834 sebzést okoztál, és 124 sebzést kaptál.

Táncos Vozálk int, mire egy kinetikus detonáció sújt le rád. Félrevetődsz. Csak 61 pontnyit sérültél. Az állataid 13 életpontot sebződtek.
Egy szikraeső igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-130 VP). 230 sebzést okoztál.


Eddig 41 Manót öltem le, összesen ha jól számolta 1122 Tp-t kaptam értük, de ez lehet egy kicsit több mert egy ideje nem használom a tt a VF-re. Úgyhogy max 1500 Tp-t kapta a manókért. Ami nekem 1/4 szintet jelent. Erre még megy rá a portya és minimális vadászat kiegészítésként. Napi 40-60k töltök fel most már csak egy csatával.

És egy teljesen középszintű 38. szint hibrid karakterem van. Mondjuk még nálunk az első fázis van ahol lehet gyengébbek a manók és a másodikban már nem lesz ennyire könnyű a dolgom.


Szerintem egyforma erősek, legalábbis én nem éreztem változást.
Dátum: 2009.08.18. 19:59:22
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.08.18. 19:55:04
Fúú!!!

Nem tudom, ki hogyan és milyen taktikával manózik, de ahogy olvasgatom elég brutál módon irthatjátok őket. Én eddig 1 szintet léptem, fejlesztettem vettem új cuccokat és a feltöltési lista 6. helyén állok. Próbálom a lehető legkevesebb Tp-ből megúszni, de ugyanakkor a lehető legtöbb LE-t feltölteni. Persze a kötelező fejlesztéseket csinálom és figyelek a TÖ-re is főleg a szintlépéseknél. Annyi hogy most egyáltalán nem foglakozom a fertőzéssel.


Összesen 98at öltem. Szóval a toplistán sem vagyok. Itt V3on nagyon durván tolják...

Tseby'dr akula is elég szépen tárolhatott: 296 csata, azaz összesen 592 CSPje fogyott el. És ki tudja mennyi ment el vadászatra, hogy legyen miből manózni. Neki kedvezhetett a legjobban az event időzítése Szerintem legalább 5 szintet lépett.
Dátum: 2009.08.18. 19:49:41
Nekem olyanokat csinálnak, hogy egyik harcnál 100%ban vagyok és lemegy 750 / 500 sebzés, másik harcnál pedig megyek -20%ban és lehozom 900 / 1 -re a csatát....
Idézet: K.cs. - 2009.08.18. 15:59:27
Sziasztok! Szeretném ha elolvasnátok egy levelet amiért zárolni kellene 1-3 napra Zord-ot a v3 ból:
Küldő:
Zord
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 14:23:23
"Sokmindent ne várj. Ha keménykedsz akkor ne épitöt verj. Látom mindenkin végigmész. Öket üsd....zord....pfüüüü"

Hali

Azt ütöttem akit láttam tőletek, egyébként meg

1. láthatatlan voltál
2. -10%ban mentem

szóval volt esélyed

3. építő karakter vagy? Elég szégyen.... ez az amit a mi klánunk eleve rühell: az építő csicskákat...

4. azért jöttem, mert fórumon kicsit nagy a szátok! És szerintem bőven várhattok másokat is (de nyugi én nem vagyok olyan nyomi, hogy az egész klánomnak szóljak, csak én ütlek titeket innen) És nem foglak olyan sűrűn ütni titeket, csak klántársad szólt be, hogy "gyere, várom én azt a sorverést".... Szóval jöttem is.

Üdv, Zord

Sértettek a szavai és követelem h tiltsátok le egy napig ha AFejedetBeleveremAFalba szövitársam is letiltottátok egy FUCK kiirásáért!!!!!!!!!!!


Azért vicces vagy beszólsz nekem, hogy én visszaszóljak valami csúnyát, hogy zároljanak... Hát ez nem szép dolog.... sőt szánalmas...

-ami pedig Zordnak, Jól fejlödik és jól játszik. Ennyi. Nem hiszem h a dolgk egyoldalú ismeretében neki bele kéne szólni igazságosztóként. Hanem kommunikálni minden féllel h mi történt hamár beleszól más dolgába. Persze lehet ,h tévedek.


Csak azért ütöttem le a sereget, mert mondták, hogy jöhet a sorverés Igaz ez az én hibám volt, hogy pont a beszólot nem látogattam meg Azaz őt:

En szoltam be es en nem kaptam
Pedig a 3. en vagyok a klanban.
Na mindegy,ez van.


Volt egy jó napod! Legfeljebb téged hibáztatnak
Dátum: 2009.08.18. 19:38:43
Idézet: Yasmina - 2009.08.18. 19:35:30
én eddig összesen 4 szintet léptem:(
ezalatt semmit nem fejlesztettem, csak vadásztam és irtottam a manókat!
Nagyon legyengültem


Mondjuk nekem valamilyen szinten jól jött, így is úgyis erős vagyok a szintemen és legalább haladtam a lépj 4 szintet küldivel.

Hát, a sebzés bő 3/4-ét én vittem be.
Tegnap kezdtem el, hogy legyen egy kis változatosság a manók után.


Hát reméljük a harmadik fázis már epikusos lesz, és akkor nem kell manókra vadásznod mindig
Dátum: 2009.08.18. 19:30:59
Legalább teljesen egyedül?

Én most kezdtem el vadászni, de sajna nem Zarknodba fektetem, hanem kifejlesztem végre a manakonstrukciót, mert el vagyok maradva az építéssel De utána gőzerővel

azóta megint öltem 3-at, de már 1000-et varázsolnak
régen ment zsinórba 10 is, most jó ha 3-at le tudok verni


Úristen Hány szintet léptél mióta elkezdődött? (én 2,5 szintet)
Dátum: 2009.08.18. 19:26:36
Dehogy ölöd, délután kettőkor is ugyan ennyi leölt manód volt mint most

nyugi, a 3.nak csak a kepet vadaszta le


Így van
Dátum: 2009.08.18. 19:19:27
Nah, láttam a harmadik relikvát is Nem szúrom be ide, mert nem akarok illúzió romboló lenni.
Egyenlőre nem tudom kinézni belőle, hogy mit adhat, de eddig ez néz ki a legjobban

Gyerünk gyerekek töltsétek a pilonokat!!! Meg akarom szerezni azt is
Dátum: 2009.08.18. 15:34:10
Hát ha csak állatnak ad az ember v.elnyelést, akkor természetesen nem lesz komoly hatása, de annak aki varázslat elnyelésre utazik annak elég komoly hatást ad. Főleg nekem, 33as szinten 103as varázslat elnyelésem van. Ennek köszönhetően nagyon sokan csak 1-et tudnak belém varázsolni, aki meg varázslatra gyúrt az is komolyan meg fog lepődni, ha csak 100-200at varázsol belém!

Mindig vannak új taktikák és én szeretném ezt a taktikát fellendíteni/beindítani
Dátum: 2009.08.18. 15:22:34
Nem őket védené a varázslat elnyelés, hanem engem Úgy mint a sima elnyelésük!
Dátum: 2009.08.18. 15:17:06
Akkor ide is beírom Állatok kaphatnának varázslat elnyelést adó felszereléseket!

Nektek is megérné, mert őskövesek.
Nekünk is megérné, mert mégis csak jó lenne.
És azoknak is megérné akiket támadnánk, mert nem csak sebzést növelő felszerelésük lenne az állatoknak.

Dátum: 2009.08.18. 15:14:33
Azaz 15 szintenként ugrik mindig egy szép nagyot az elnyelés.

Állatok mikor kapnak ilyet? (vagy legalább v.elnyelést adó felszerelést)
Dátum: 2009.08.18. 15:06:09
Az Engulfer behelyezhető fegyverbe is? (+20 varázslat elnyelés)
Dátum: 2009.08.18. 15:02:58
Idézet: Solina - 2009.08.18. 15:00:18
Miklos sajat szavai.. Ebbol en azt a kovetkeztetest vontam le, hogy a 3. fazis ugytunik menet kozben valtozik...:

Az sem működik, hogyha valami nem tetszik egy fejlesztésben, akkor az másnapra már megváltozik. Ennek ugyanúgy van átfutási ideje. Leírtátok, hogy nem tetszik, hogy a fázisok hasonlóak, felfogtam. Fázis végi dijazást utólag már akkor sem tudunk berakni, és struktúrális változást legfeljebb a 3. fázisra tudunk berakni, hogy egy kicsit más legyen (de itt is tervezés, programozás, tesztelés, javitások, tesztelés - a jövő hét, amig a 2. fázis tart, nagyjából ezzel fog elmenni).


Nagyon helyes, akkor epikust akarunk
Dátum: 2009.08.18. 14:36:56
Én annak is örülnék, ha a harmadik fázisban epikus ölés lenne.

A harmadik relikvát pedig úgy lehetne találni mint eddig: Pilontöltéssel, de ezzel most már lehetne csökkenteni az életerő regenerálását az epikusnak

Így lenne benne új dolog is, lenne pilon töltés is és relikva is
Dátum: 2009.08.18. 14:31:55
Idézet: Kocos - 2009.08.18. 14:29:36
Most epp azon vagyok fennakadva, hogy Miklos nem gondolta volna, hogy lesz aki minden eroforrast a manozasba ol.
Stilusosan: Hat hogy a manoba kerulne fel akkor valaki a toplistara?
Az volt a terv, hogy aki napi 1 manot ol az gyenge, a 2 mano kozepmezony a 3 mano toplista? :o


Én ezért is sejtem, hogy a harmadik relikvának köze lesz majd a spektrálishoz, vagy az elementárishoz
Dátum: 2009.08.18. 14:17:05
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.08.18. 14:11:29
Szerintem, sem az. Pontosabban az első fázis nagyon jóra sikerült. De a második egy az egyben lerombolta az eső adta élményt és a bejelentés, hogy a 3. is töltögetés lesz teljesen padlóra vágta az egészet.


Igen először én is így gondoltam, sőt talán én voltam a legjobban felháborodva. De így legalább a található relikvákat külön eséllyel lehet megtalálni.

Gondolj bele, ha egyben lett volna a töltögetés és a három relikva. Lehet az egyiket soha nem találjuk meg. Így meg külön külön van esély arra, hogy megtaláljuk ezeket.

Mondjuk annyit lehetett volna tenni, hogy minden relikvát csak egy bizonyos manónál lehetne megtalálni, és a fázisok elején ki lenne írva, hogy Moróki Thils manó valami különlegeset szorongat a kezében. Vagy valami ilyesmi
Dátum: 2009.08.18. 14:08:35
Idézet: Yasmina - 2009.08.18. 14:06:34
Nekem is tetszik a dolog, de a jövőben lehetne sokkal pontosabb és mindenki számára egyértelmű tájékoztatást adni, ha valami új kerül a játékba. Főleg akkor, ha versenyhelyzetet teremtetek a játékosok között. Az biztos, hogy drasztikusan csökkenne az elégedetlenkedők száma és ne lenne ennyi morgolódás....


Az, hogy nem mondták el, hogy lehet relikvát találni, az szerintem egy kellemes meglepetés volt! A nagy tp szerzés után sokkal jobban éreztem magam miután találtam egy ilyet.

Álá: aki mer az nyer