Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.03.27. 13:14:54
Még valami: esetleg portyázásnál a frissesség növelését esetleg valamilyen itallal növelni? Pl: 2 őskő +10% frissességet adna?
Dátum: 2009.03.27. 12:58:50
wikidoton olvastam, hogy a Taumaturgia az +1% hatásfokot ad minden 20 feletti pontért. Csak azt nem értem, hogy a villámcsapás 30-50es sebzéssel hogy sebeztem 32-es Taumaturgia-val 67-et?

Akárhogy számolom +12 Taumaturgia az +12% hatásfok, ami még jó esetben is csak 55-öt kellett volna sebezzen! Akkor most hogy is van ez? 3-4% hatásfokot ad? Vagy hogy működik ez? Mert láttam olyat aki ilyen varázslattal sebzett 120-akat is az én szintemen, lekémleltem és csak 36os Taumaturgia-ja volt....

Lécc válaszoljatok, mert ha sokkal többet ad, mint 1%, akkor elkezdek arra is gyúrni
Dátum: 2009.03.27. 12:53:00
Nem tudom felvetették e már az ötletet, de nem lehetne a Kémgömbnek egy második szintje, amivel már a szakértelmeket is lehetne látni?

Régen az elnyelés jobb oldalra volt igazítva. Úgy tök jól nézett ki! Nem lehetne visszaállítani?
Dátum: 2009.03.27. 12:20:49
Kicsit rosszul számoltál

Mert te csak 50%-al kapsz többet, nem 100%-al. SZal ne felezd meg, mert nem annyi Kb 190-200 LE-t kellett volna, hogy kapj, ha nincs spm-ed.
Dátum: 2009.03.25. 15:06:17
Jah és szerencsére szoktam még néha gyúrni
Dátum: 2009.03.25. 15:05:25
3as világon. Fejlődési stratégia meg egyszerű: támadás, védekezés, IQ, de ha éppen nincs elég LE-m és nem akarom elbukni, akkor rakok Erőre és Taumaturgiára. Amióta ezt nyomom, 90% eséllyel győzök. No de az is hozzátesz a dologhoz, hogy veszem az ősköveket.
Dátum: 2009.03.25. 14:13:27
Lehetne a kémgömbnek egy második szintje, amivel már a szakértelmeket is lehetne kémkedni.
Dátum: 2009.03.25. 14:01:30
Minden horda jó, csak attól függ hogy használjuk őket.

De mindenesetre szerintem a gyémánt a legerősebb, DE csak akkor, ha az ember már ez elejétől kezdve zúzza befele az embereket portyázáskor. Nekem is most pl +8 ezer LE differenciám van. Ami legalább +10 tulajdonságösszeg .. egyenlőre, ami a velem egyszintűek ellen eléggé erős. De láttam velem, egyszintű gyémántot, akinek +30 ezer LE differenciája van, ami kb +20 tulajdonságösszeg ára.

Ebben az a jó ráadásul, hogyha később sokkal erősebb vagy a saját szintednél, akkor belekezdhetsz a kisebb szintű láthatatlanok támadásába. Ők azok akik meg vannak nyugodva, hogy így senki sem támadja őket és így dugig vannak LE-vel. Általában ilyen 150-eket rabolok el tőlük, a kis naivak

Nah a lényeg az, hogy egy idő után, ha valaki folyamatosan portyázik a gyémánttal, később olyan szintre jut, hogy már a magasabb szintűeket is leveri még 10%-os gyengítéssel is Pl én is most vertem egy 13as szintűt 10es szinten -20%os gyengítéssel Hosszú távon kifizetődő a gyémánt.
Dátum: 2009.03.16. 23:37:47
Najó ez már baromira nem vicces amit a kvíznél csinálnak az emberek!

Két kérdésemet nem fogadták el, holott az egyik szerintük túl könnyű, holott állítom az emberek 50%a nem tudja:
"A 0 az páros vagy páratlan szám?"

A másik meg szerintük csak egy bizonyos réteg ismerheti:
"Melyik sith harcolt négy lézerkarddal a star wars harmadik epizódjában?"

De bezzeg teli van sok nyomorék kérdéssel a játék, hogy ezt meg ezt a könyvet ki írta, és ezek nem tartoznak bele az általános műveltségi szintbe, ezeket a könyveket mostanában írták, és én nekem azt honnan kellene tudnom? Azokat miért nem vágták ki a francba? Állítom azokat a könyveket fele annyian sem olvasták el, mint ahányan a star warsot megnézték. Csak durcipofa nem tudta a választ és rossznak állapította meg a kérdésem. meg az F1-es kérdések, meg hasonlók, azokat nekem miért kéne tudnom? És még én rendes voltam és ilyeneket is elfogadtam, holott a választ nem tudtam rájuk. A latin szavakról és a különböző sorozatokról nem is beszélve. Ezentúl én is geci leszek.
Dátum: 2009.03.16. 22:09:18
Egy kérdés: Nem lehetne, hogy a pérmium tagok képesek legyenek megváltoztatni az állatok profilképét? Csak mert akkor választanék olyan képet neki, ami illene az én profilképemhez Így az összkép is szebb lenne
Dátum: 2009.03.15. 03:26:40
Nos nem tudtam máshová rakni ezt a javaslatomat, így ide írom:

A kérésem az lenne, hogy nem lehetne a Szerencsét hozzáadni a Tulajdonságösszeghez?