Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.04.07. 12:24:55
Ha lesznek NPC-k, akkor bele lehetne rakni ebbe a hordába egy két Legendás NPC-t is. Mint pl a Sárkányt, Drakint, meg hasonlókat.
Dátum: 2009.04.07. 12:02:14
Most így belegondolva írhattak volna a készítők a küldetésekhez egy-egy történetet. Mert így el nem tudom képzelni, hogy most ki fizeti ki a sok LE-t, és azt sem, hogy minek, vagy kinek kell 5 hatalmas méretű szörny .. ha lenne valami sztory, hogy egy bizonyos erdőben kell vadásznod, ahol ezek a hatalmas lények el vannak rejtőzve, akkor kicsit megnyugtatna, hogy miért ilyen ritka XD
Dátum: 2009.04.07. 11:35:22
Vagy, hogy nekem 3 nap alatt sem sikerült még mindig az, hogy vadásszak le 5 hatalmas lényt ....
Dátum: 2009.04.07. 11:21:23
az Úr szólitsa magához lelkedet gyermekem =)


Ez kb így hangzott: "dögölj meg" ...
Dátum: 2009.04.06. 21:12:40
Nah megint egy nagyobbat találtam, sztem már csak azért sem akar sikerülni, mert idegesít, hogy nem sikerül Még a 4%os Kritikus ütéses küldi is hamarabb megvolt, mint ez, pedig annak kevesebb esélye van.
Dátum: 2009.04.06. 21:05:32
Lassan sikerülhetne, mert már mennék az orákulumhoz, mert szintet léptem XD
Dátum: 2009.04.06. 20:58:15
Van most nekem egy ilyen küldetés, hogy vadásszak le 5 hatalmas méretű lényt.

Nah mármost az óriási a legnagyobb, és az apró a legkisebb lény. 70 vadászatból legalább 10 óriásit kaptam, és 15 aprót, de csak 2 hatalmasat. Ilyenkor ha fel van véve egy ilyen küldetés akkor egy másik szisztéma alapján vadászik a játék?? Csakhogy nehezebb legyen? Remélem az nem baj, ha egyesével vadászom le a CSPimet, remélem nem kell várjak 10 CSP-re és egyben ellőni egy esetleges algoritmus miatt....
Dátum: 2009.04.06. 15:09:12
SZtem leleményes De a tulajdonos már nem játszik vele, talán őt kéne megkérdezni erről, hogy törli e a karakterét = D4vid
Dátum: 2009.04.06. 14:58:09
Zokneenho: ne haragudj meg, de az ötleted tényleg nem valami jó. Meg sajnos logikátlan is, ha mondjuk elképzeled az egészet. Mondok egy példát:
Ifjabb Gellerel 10 éves kora óta egy mágustoronyban tanulta a varázslók bölcs eszméit. 19 éves korára már képzett mágus vált belőle, képes volt egy tűzfuvallattal megölni több ezer orgling disznót. Ám mikor a 20adik életévét betöltötte, hirtelen elvesztette varázserejét és hirtelen egy hatalmas izmos barbárrá változott!!!



Remélem érthető, meg amúgy is mit szólnának azok hozzá, akik meg jól fejlesztették ki a képességüket.
Dátum: 2009.04.06. 14:50:54
Az elején kapott ajándék őskőből nem fogsz kapni! *tesztelve *
Dátum: 2009.04.06. 11:18:04
Egy háború megnyerése nem ad valami sok LE-t a lélekkútba :S Sztem sokkal nagyobb tétje lenne egy háborúnak, ha a karakterek kapnának LE-t háború megnyerésekor. A vesztesek nem veszítenének LE-t, csak akkor, ha ők küldték a hadüzenetet. Mondjuk elveszítenének szint*10 LE-t. A nyertesek meg annyi LE-t kapnának fejenként, amekkora az ellenség max lélekkútja/nyertes klántagszám.
És nem támadhatna senki a saját klán átlagszintjénél 2-3al kisebb klánt.
Dátum: 2009.04.06. 10:47:29
Én vadász vagyok, és már rég fejlesztettem a TÖ-mre, de így is rengeteget tudok portyázni, és rabolni. Biztos vagyok benne, hogy a 750-eset (V3) is meg tudom csinálni.
Dátum: 2009.04.06. 10:38:05
Ez miért parasztság? Erre van a portyázás nem???

Csak taktika kérdése, hogy most valaki akar e szenvedni valakivel és elbukni több ezer LE-t, vagy tudod, hogy kit kell támadj, és megcsinálod akár elsőre.
Én már jó ideje lemondok a kvízkérdésről LE-ért. Jobban megéri. Neked is azt ajánlom.
Dátum: 2009.04.06. 10:23:36
Nem őt kell megtámadnod, csak D4vid szórakozott kicsit a nevével, akkor 3-as Világon vagy mi?

A legendában találod majd 8as szinten, ha jól emlékszek
Dátum: 2009.04.06. 09:56:50
Hököhömmmmmm....


óriási óriás lajhár ....


lol
Dátum: 2009.04.06. 09:25:55
Jah hát nekem eléggé gyanús, hogy ott ennyien építenek, én kétlem, hogy valaha is így feláldoznám magam. Remélem nem mutliregisztrált játékosok, mert az eléggé csúnya lenne. Nemtudom dinamikus IP-t hogy tudják a készítők lenyomozni.

Egész idő alatt csak építeni .... Mondjuk, ha nekik ezt jelenti a "JÁTÉK" hát eléggé szánalmas... szerintem :S Semmi örömét nem lelném a játékban. Pont az lenne a játék értelme, hogy leverj valakit és legyen egy kis sikerélményed, hogy igen ... sikerült. Nem?

Mondjuk engem nem zavar, hogy van térkapujuk, mert gyémánt hordában vagyok. Ha egy gyémánt hordának lenne, akkor már lehet, hogy lesnék Meg egyébként is szoktam őket csapdosni, hogy fejlődjön az állatkám Sztem annyira nem zavarhatja őket, mert így legalább 15% alá kerülnek.
15 perc alatt 10 győzelem, az utolsó csatám -80%-os gyengítéssel nyertem. Akartam -90%osat is játszani, de azt írta a játék, hogy túl sokat harcoltam az elmúlt 60 percben Akkor hogy lehet elérni a -100%-ot? Mert wikin azt írta van olyan is


Törlés Ma, 01:21 Zord Sápadt Angyal Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 3 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:17 Zord Gyilkosszamoca Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 7 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:14 Zord Mordur Úrnő Te nyerted a csatát.
A jutalmad 11 lélekenergia és 4 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:13 Zord Rothen Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:09 Zord Spartan Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 7 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:08 Zord MiZY Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 9 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:08 Zord Monseus Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:08 Zord Nyehehehe Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 9 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:08 Zord Karvaj Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 3 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:07 Zord Littlemad Te nyerted a csatát.
A jutalmad 53 lélekenergia és 9 TP. Csata leírása
Dátum: 2009.04.05. 16:00:47
A fertőzés 19. szinten jelenik meg a játékban. Az Ellenség fertőzése 50%-ról indul. Küzdhetsz a fertőzés ellen. Erre mindig a szintlépést követő 24 órán belül van lehetőséged. Ha sikerrel jársz, 1%-kal csökken a fertőzésed! A küzdelem ára szint*300 LE. A fertőzés az egyéb menüpont alól érhető el. Legkönnyebb a küzdelem akkor, ha látod, hogy szintlépés közelében vagy, legyen nálad elég LE.


Nos ez mit is takar? Ha fertőzött vagyok, akkor részesülök valamilyen minuszban, vagy csak akkor, ha 100%os fertőzött leszek? Ha leküzdöm, akkor mi fog történni? (Ha sikerült valakinek)

Mit jelent ez a "Ha sikerrel jársz"? Nem is biztos, hogy ellen tudok neki állni? Mégha be is fizetek egy rakás LE-t? Ez is ilyen hülye randomként fog működni? :'(
Dátum: 2009.04.05. 02:03:44
Tudom, hogy szarkazmusból írod, de kis szinten még van értelme portyázni, és nekem azért kellett egy ilyen taktika, mert nem a portyázásra gyúrok és ehhez a küldetéshez V3-on igen is elkellene pár ilyen szakértelem. De én e nélkül megoldottam. Amúgy V3-on máshogy számítódnak a portyázás rablásai, azért örültem ennyire magamnak XD