Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.04.09. 15:55:08
Nekem olyan kérésem lenne, hogyha helyesen válaszolunk egy kérdésre 20 másodpercen belül az további +1%ot adjon
Dátum: 2009.04.09. 14:18:21
Még a levetkőzés sem segített? Amúgy amióta ti itt írtátok, hogy nem tudjátok megcsinálni a döntetlenest én aközben csináltam 3 döntetlent véletlenül. De nem örültem neki, mert sokkal gyengébbek voltak, meg a küldi is nagyon messzi van...

Amúgy érdemes a szimulációt kipróbálni, ott azt is kiírja, hogy mennyi az esély a döntetlenre.
Dátum: 2009.04.09. 14:11:46
Csak azért idegesít, mert ezt a küldetést még az előző szintemen kezdtem el és mindjárt szintet lépek, és e miatt a küldi miatt nem sikerült még elmennem az orákulumhoz, mert nem mertem eldobni ezt. Ráadásul ahogy megcsináltam az orákulumosat kapásból meg tudok csinálni még egy küldetést.
Dátum: 2009.04.09. 14:07:16
Amióta a küldetést csinálom azóta csak és kizárólag építek. És már 6al több szerencsém van azóta...

Nade ez akkor is nevetséges, amióta felvettem ezt a küldetést, azóta HÉT, ismétlem hét állatot ejtettem csapdába, holott arra csak 5% esély volt. Akkor hatalmas lényre akkor 5% alatti esély van??
Dátum: 2009.04.09. 13:46:21
Nah ez már nevetséges! 5ödik napja csinálom ezt a küldetést ÉS MÉG NEM SIKERÜLT????
Vedd lélekenergiáját 5 hatalmas méretű szörnynek!

És még mindig csak 4 van.

Majdnem minden nap megcsináltam egy küldetést eddig.... volt olyan, hogy egy nap 3 küldetést is megcsináltam!!!!! És akkor jön ez a küldi, ami egy tök egyszerű küldetésnek tűnik, és öt nap alatt nem lehet teljesíteni?? Nah ez kész....

Mivel prémiumos vagyok ,ezért napi 37 cselekvés pontot kapok, ha jól tudom, ez 5 nap alatt 185 cselekvés pontot jelent. 185-ből ne idegesítsetek már fel, hogy nem jön 5 hatalmas!! Ez a random ez nevetséges, nehogy már a valódi szerencse jelentse a kihívást!
Dátum: 2009.04.09. 11:53:36
A szövetségi taglistában nem lehetne azt megoldani, hogy kivenni az Utoljára online cuccot? Mert a nevek úgy is be vannak színezve, és akkor helyére beférne a szakértelemösszeg!
Dátum: 2009.04.09. 11:48:44
Nekem semmi bajom nincs a bajnoki viadallal, (főleg, hogy egyet nyertem XD).

Ezekre a javaslatokra emlékszem:
- A csaták ne egyszerre jelenjenek meg, hanem mondjuk 5 perces késéssel (tehát ha 14-kor kezdődik a viadal, akkor 14:00, 14:05, 14:10-kor, stb). Persze ezt csak annak aki ezt választja.
- Fastruktúrába rendezve meg lehessen nézni a saját (és esetleg mások) eredményeit. (esetleg a viadal összes csatáját meg is lehessen nézni így)


Viszont ezek jöhetnek, jó ötletnek tartom!!!
Dátum: 2009.04.09. 10:43:32
Hány lába van Róbert Gidának?

Ennek a kérdésnek a helyes és rossz válasz arányára kíváncsi lennék :D:D
Dátum: 2009.04.09. 10:42:08
Ha te írtad a wikidotosat, akkor azt megköszönöm, mert annak hála tudtam megcsinálni a 250 LE-s küldit

Én is szoktam portyázni, most is +19 ezer LE differenciám van, de azt már csak azért csinálom, hogy fejlődjön az állatkám, vagy ha kell még egy kis extra LE fejlesztésre. Mostanában spm-re gyúrok, szal egy idő után gyengébb leszek a szintemnél, de ha jól sejtem később sokkal erősebb leszek Meg persze sajtolás is meg van már. Portya nem nagyon éri meg ha a képletet is nézed, akkor láthatod, hogy ha 1:1-es az arány, akkor tudok rabolni jelen pillanatban 150-180-at. És ha én ezt még kombózni akarom, akkor olyat kell támadjak aki többször nyert mint vesztett. Ami azt jelenti, hogy valószínűleg rohadt erős is. És csak tőlük tudsz rabolni, mert csak ők érzik magukat biztonságban. A többitől meg csak 0 LE-t lehet rabolni, mert aki már ide eljutott az beépíti a maradék LE-t.... És ha még meg is tudod verni ezeket az erős tagokat (3 szinttel ezelőtt még meg tudtam őket, akkor lettem bajnok is, de szakértelemgyúrás óta nem fejlesztettem magam), akkor is egy idő után már nem hagynak LE-t. Egyik sem hagyott soha többet magánál LE-t az első támadásom után. Mondjuk nem csodálom, ilyen kis szinten 250 LE az már eléggé fáj!
Dátum: 2009.04.08. 23:14:04
Amúgy jó lenne, ha hozzá írnátok, hogy melyik világ
Dátum: 2009.04.08. 23:12:50
Akkor a kettes lehetőséget választom, hát ez meg sem fordult a fejemben, de így logikus, köszi a választ
Dátum: 2009.04.08. 23:09:43
Az a vicces, hogy én úgy regisztráltam a V3-ra, hogy nem is tudtam, hogy az a békésebb (vagy hogy egyáltalán van ilyen, hogy békésebb). Csak gondoltam jobb a legfrissebb szerverre menni, hogy több esélyem legyen... És szerintem ezzel nagyon sokan így vannak!

Most néztem meg, hogy regnél kiírja,
"Az első 2 világhoz képest kevésbé harc-orientált, inkább a békés fejlődést helyezi előtérbe"

Viszont szó szerint észrevehetetlen. Lehet ha ki lett volna vastagítva, akkor észrevettem volna, de így félszemmel is csak azt hittem, hogy csak ilyen tooltipp, vagy valami felhasználói feltételek, amiket rossz szokásomhoz híven sosem olvasok el ^^*
Dátum: 2009.04.08. 21:44:28
Elindultam két vadászatra, de csak 1 kérdést kaptam....
Dátum: 2009.04.08. 15:26:34
Írtam neki üzenetet, kíváncsi vagyok ekkora szerencsével milyen sűrűn talál hatalmas és óriási lényeket

79es lehet neki, több mint 4 és félszer akkora mint a szintje.
Dátum: 2009.04.08. 15:21:06
M láttam egy 17es szintű tagot V3on, akinek 318 ezer LE építése volt, és egy olyan klánban volt, ahol még csak a lélekkút van kiépítve és az őrtorony. Azért milyen szar már, ha felépítesz vagy 4-5 épületet egymagad egy klánban, aztán kivágnak
Mondtam, hogy ezeket csak példaként írtam, nem pont ezeknek kell lennie.
De pont ezért kémlelné az ember, hogy akkor ne támadja meg, ha erősebb!! Szal pont lenne értelme. Miért, most miért szoktál kémlelni? Nem azért, ha magas a védelme és a támadása, akkor nem támadod?
Jah, de beszakadna a szemed az árától egy idő után.
Például kémgömb szintenként 3 tanulásnyit láthatsz, így szerintem korrekt lenne.

Gyakorlótérnél én meg nem értem miért csak támadáskor működik. A védőfalat megértem miért csak védekezéskor működik, harcban csak nem vihetem magammal a várfalat. De a gyakorlótéren szerzett tapasztalataimat azt védekezéskor rögtön elfelejtem?

Nekem lenne egy jó ötletem szövetségi épületre, Műhely (jobb név nem jutott eszembe): annyi lenne a lényege, hogy őskőért, vagy nagy mennyiségű LE-ért fejleszthetnéd a fegyvereidet, páncéljaidat pl:
Fegyver élesítése: +10 sebzés / 10 őskő vagy 10000 LE
Aranybevonat: +10 védelem / 10 őskő vagy 10000 LE
Vagy pedig 15 ezer LE és akkor akárhányszor lehet egy fegyvert pl élesíteni.

Ezeket a bónuszokat viszont csak kémkedéssel lehetne meglátni, és ezeket a bónuszok listájába sorolná fel a játék. (természetesen)
Fegyver árát is növelné (eladáskor). S ha ez be lenne vezetve több egyedi tárgy lenne a játékban, s így több tárgyat is fel lehetne használni az aukciós házban.

De nem pont ezeknek kell lennie, csak adtam pár példát.
Dátum: 2009.04.08. 10:55:54
Nem tudom, én akárhányszor újrakaptam egy kérdést mindig ugyan ott volt a helyes válasz. Volt olyan is, hogy egy 10-es vadászatban 2szer is szerepelt ugyan az, és mindkétszer ugyan ott volt a helyes. Lehet most volt az első vadászatom, ahol megkavarta volna a válaszokat?