Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.08.22. 11:22:46
Idézet: Rodriguez - 2009.08.22. 11:09:25
Nekem maxos és jól hoz a konyhára


Jó neked, bár neked nem csak az hoz a konyhára

Egyébként újraszámoltam, tegnap óta 11kval nőtt az LE diffem, maxolt kreatívval ez 22k lett volna. Az nem is lett volna rossz Egy másfél hónap alatt lehet én is elérek a milliós rablásig, remélem nem csak álom marad
Dátum: 2009.08.22. 10:46:52
Ahány % kábítás annyi pontnyi támadást kellene csökkentsen. És még így sem szedne sokat a bénítás elhárítás miatt.
Dátum: 2009.08.22. 09:04:56
DEL, kevertelek Kocossal
Dátum: 2009.08.22. 08:44:45
Idézet: Braka - 2009.08.22. 08:29:55
Én azt szeretném, hogy a manakonstrukciót ne csak éjféltől lehessen újrahsználni, hanem úgy 20-21 órától. Mert ha nem marad fenn az ember éjfél után, akkor reggel miután épít, várni kell 1-2 órát a mannareggel, és nem mindenkinek van erre ideje.
Vagy lehetne egy 24 órás visszaszámláló, mint a mágikus regenerációnál.


Igen nekem is bajom van ezzel, de bármit csinálnak kénytelen vagyok az éjfélt megvárni, mert akkor kap az ember pihenés pontot is.

Úgy lehetne ezt megoldani, hogy a pihenés pontot is 8 óránként kapnánk, és a manakonstrukcióhoz is járna egy pont. Mondjuk 24 óránként 1 és lehetne gyűjteni mint a térkapupontot.
Dátum: 2009.08.22. 08:35:16
Úgy néz ki nekem is lassan ki kell fejlesztenem a kreatív affinitást. Egymás után háromszor is 1000et raboltam. Így naponta 7-10 ezerrel nő a diffem. Mostanában egyre sűrűbben találok ilyeneket.

Még a végén portyás szerver lesz ez is
Dátum: 2009.08.22. 08:05:46
Idézet: Joe Perry - 2009.08.22. 06:50:43
Szia.Köszi a választ,de milyen fegyverre gondoltál?(Melyik szinten van)


Ha jól emlékszem mire megkapod a küldetést már kell lennie olyan tárgynak.
Itt ez első két kábítós cucc:

18as szinten: tört gyémánt fókuszkristály Bénítás: +4%

Fegyver csak 55ös szinten ad, bocsi rosszul emlékeztem!
De mindenesetre ha van térkaputok abból esnek egész használható kábítós cuccok:

csillogó bronzgyűrű gyűrű 15ös szinten lehet szerezni Bénítás: +7%
ork amulett nyaklánc 23as szinten lehet szerezni Bénítás: +3%

Ha ezeket megszerzed akkor 14% esély van rá, hogy egy ütésed kábít. Ezekkel bőven jó esélyed van megcsinálni a küldetést.

Ha nincs térkaputok. Akkor lebeszéled egy klánnal, hogy építesz oda X LE-t, hogy ott tudj térkapuzni egy kis időre, hogy ezek a tárgyak meglegyenek. Utána visszamész.
Dátum: 2009.08.22. 07:57:44
Idézet: Marocchi - 2009.08.22. 06:44:35
Látom a mágianyelőmet, de nem tudom kifejti-e hatását, mert a karakterlapomon a varázslat elnyelésemet nem növeli. Ez a gond...


Elméletileg működik, én sem látom sajna ott. Pedig sokkal jobb lenne, ha hozzáadná. És lehetne látni.
Dátum: 2009.08.22. 00:58:45
Idézet: Kocos - 2009.08.22. 00:51:58
Idézet: Nari77 - 2009.08.21. 23:18:56
Aukciós házba szerintem lassan rakhatnának 90es szintű felszereléseket is! (Viccen kívül) Még fantázia sem kell hozzá, és szerintem egy kettőnek tuti örülne a nép!


Sztem komolyan boritana a jatekegyensulyt ha egy 30-40. szintu karakter hozzajutna egy 90. szintu targyhoz. Foleg ha az fegyver vagy varazslat.
Fokuszkristalyok most is vannak, azok nem okoznak ekkora gondot.


Vagy akkor valami egyedi fegyvert aminek a tulajdonsága a szinttől függene. Mit tudom én pl: szint * 1 támadást ad, ezen kívül semmi mást. Sebzés pedig Szint * 3 sebzés. Így nem csak 5 szinten keresztül használná az ember, hanem akár 10-20 szinten keresztül is. A 90es szintet először azért írtam, hogyha valaki megveszi az sokáig tudja használni, ne csak 5 szinten keresztül és akkor pá!

Szerintem eléggé kelendő lenne valami olyan fegyver szinten belül ami másnak nincs.
Dátum: 2009.08.22. 00:39:06
Olyan fegyvert kell venni, ami ad kábítást. De van ilyen fókuszkristály is és térkapus relikvák között is van rengeteg!

Kb ilyesmit fogsz látni a tárgynál:

Kábítás: 5%

A kábítás az körül belül úgy működik, mint a kritikus ütés. Azaz ütésenként van esély kábításra. Ha kábít a fegyvered, akkor az ellenség veszít 10 támadást.

De ha olyat fegyvert, vagy felszerelést találsz, hogy bénítás, akkor azzal is tudsz kábítani.
Dátum: 2009.08.22. 00:10:16
Idézet: Mortimer - 2009.08.21. 23:35:53
Ja, a toplista első lapja nagyon örülne neki. Sok száz ember ellövi a dukátjait olyan dolgokra, amiket ők könnyedén megvesznek a kufárnál, és ők nyugisan gyűjtögethetnek a számukra fontos dolgokra. (Mondom ezt a toplista első oldaláról.)


Ki mondta, hogy az AHs tárgyak csak az első oldalnak készülnek? AZ engulfer is ott van a lélekkufárnál nektek, első oldalasoknak. Mégis berakták gyakori tárgynak...

amíg van új tárgy minek? amíg sokan arra várnak, hogy valamelyik régi tárgy végre körbeérjen, minek?


Kétlem, hogy sok időbe tartana bevezetni egy 6odik slot-ot AHs tárgyaknak. Oda meg simán mehetne.
Dátum: 2009.08.21. 23:18:56
Aukciós házba szerintem lassan rakhatnának 90es szintű felszereléseket is! (Viccen kívül) Még fantázia sem kell hozzá, és szerintem egy kettőnek tuti örülne a nép!
Dátum: 2009.08.21. 20:00:09
Elég szomorú...
Dátum: 2009.08.21. 19:27:02
A Visszacsatolás varázslatra hat a Taumaturgia?
Dátum: 2009.08.21. 13:08:01
Annyi LE-d volt, mint amennyi kellett?
Dátum: 2009.08.21. 00:05:55
Nah elkezdtem megint izgulni!!!!

winnie:

Fertőzés: 99%
Dátum: 2009.08.20. 23:58:58
Idézet: Dozer - 2009.08.20. 22:17:49
Sziasztok
Miklós kérdezném hogy terveztek e új világ indítását? Nem "gyors" világot és nem is békéset...


Én úgy tudom a V5 olyan lesz, mint a V3, hála az égnek! Haverom addig nem is hajlandó játszani ezzel a játékkal amíg az a világ el nem indul
Dátum: 2009.08.20. 21:04:53
Legendás lényeket lehetne bevezetni... Lehetnek ezek akár sárkányok is!

Ez kb úgy nézne ki, hogy lenne hozzá egy épület, mint az epikus emlékmű. Lenne benne néhány epikushoz hasonló lény, de mi választjuk meg melyiket ütjük. Ezeket a lényeket teljesen egyedül kell legyőznünk és csak 1et lehet legyőzni, ekkor a lény a szolgálatunkba áll. Ha egy másik lény szolgálatait szeretnénk igénybe venni, akkor azt egy hónap múlva megtehetjük, de ekkor az előző lény szolgálatai eltűnnek.

Kb ilyen szolgálatokra gondoltam:

1. a legendás szörny beidomítottan kerül az állataink közé. Egyetlen egy dolog lesz ami speciális lesz benne, hogy mindig 2 szinttel magasabb az alapszintje, mint a karakter aktuális szintje. (még akkor is, ha szintet lépünk)

2. a legendás szörny speciális kufárként működik ezáltal amikor a lélekkufárnál felszerelést akarunk venni, minden tárgy neve aranyozott lesz és a típusa elé az lesz írva, hogy "legendás", pl: legendás fegyver, legendás páncél... A legendás tárgyakba bármilyen fókuszkristály behelyezhető (térkapus, fegyvernek való, páncélnak való, stb), kivétel a varázslatokba, azok annyi bónuszt kapnak, hogy tárgy szintjével kevesebb VPbe kerül az elmondásuk.

3. a legendás szörny naponta egyszer hajlandó maximumra gyógyítani a karaktert és feltölteni a VPjét.

4. a legendás szörny 1 dukátot ad, ha mi be akarunk váltani 2 CSPt 1 dukátra az AHban.

5. a legendás szörny segít az epikusok elleni harcban, ezáltal a harc végeredményéhez hozzáad +500 sebzést az epikusba.

6. a legendás szörny hajlandó minden kvízkérdésre válaszolni helyetted. (kvízolimpián nem működik)

7. a legendás szörny átad egy sárkány medált. Ha egy játékos találkozik / harcol egy másik végzetúrral, aki szintén birtokol egy sárkánymedált, akkor a harc végén mindkét fél győz. (ÉP, VP vesztés megmarad) Az LEt, TPt mindkét fél megkapja, amit nyert volna (LE vesztés nincs, kínzókamra nincs). Viszont így egy nap csak egyszer lehet sárkánymedállal rendelkező végzetúrt támadni. Hátránya, hogy nem lehet kínzókamrát használni.

És még biztos ki lehet találni más fajta szolgáltatásokat is Ezek majdhogynem olyanok lennének, mint az AHs tárgyak annyi különbséggel, hogy ezeket bárki megszerezheti, és egy legendás szörnyből csak egy lehet aktív mindenkinél. És persze nem is adnak komoly tápot sem.

Természetesen a megszerzésük sem lenne egyszerű, hisz teljesen egyedül kell megküzdenünk egy epikusszerű lénnyel, hogy megkapjuk annak a szolgáltatását.

A karakterlapon természetesen megjelenne a legendás lény neve, amelyik éppen szolgál bennünket. (kémkedéskor más is láthatja)
Dátum: 2009.08.20. 20:03:42
Idézet: Nimfoisten - 2009.08.20. 19:37:04
sziasztok

a szövetségemből átléptem egy másikba, hogy kitanuljam az akadémiás dolgokat, amikor kiléptem veszítettem 1 szerencsét, most hogy a háború miatt kiléptem ismét veszítettem 2 szerencsét. Eddig 8hónap alatt 2-3x váltottam klánt, mennyi időnek kell eltelni hogy nem veszítsek szerencsét? Ez azért elég jellemtelen húzás szerintem, a szabad akaratnak a porbatiprása....

Nimf


Mindennek van ára.. és ez nem hiba (gondolom)
Dátum: 2009.08.20. 17:16:37
Mondjuk így elég táp ez a két 20 varázslat elnyelős cucc, ha valaki megszerzi az Engulfert! Mert így a különböző név miatt egy fókuszkristályból kettő is lehet nálunk.

De ha 120as szinten meg jön egy +30 varázslat elnyelős fókuszkristály, akkor nem éri meg AHban megvenni Engulfert.
Dátum: 2009.08.20. 12:54:43
Idézet: Kocos - 2009.08.20. 12:50:58
Idézet: Rodriguez - 2009.08.20. 10:55:38
Idézet: Kocos - 2009.08.20. 00:58:22
Egy kis segitseg: a most liciten levo fokuszkristaly 94-es szinten megvasarolhato a lelekkufarnal. Hatha valakinek szamit.


Az Engulfer? Mennyi őskő az ára?


Mas a neve de ugyanezt tudja, kiveve, hogy nem visszavalthato es talan 8 osko. Valamiert volt egy ugras ugy 90-es szint korul es 6-rol 8 oskore ugrottak a fokuszok.
A targyak is szep lassan visszakusztak 40 oskore.


Wikin nem találtam róla semmit, ez is 20 varázslat elnyelést ad?


Mondjuk nem elképzelhetetlen, mert a Protector AHs tárgy pedig 93as szinten található meg szintén másik névvel!