Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mort

Oldal: 123
Dátum: 2009.09.10. 14:57:56
Én is számolgattam egy kicsit.
Ha a kapott tulajdonság jutalmat, most kéne LE-ből kifejleszteni, akkor az most 1,533 M LE-be kerülne, a "buliba" meg valamivel kevesebb mint 1,4M LE-t toltam be.
Szóval még ez sem volt ráfizetés.
A többiről (amit már korábban leírtam) nem is beszélve.
Szóval eddig "csak" korrektnek tartottam, de jobban belegondolva/picit számolgatva, ara jutottam, hogy tökéletesen meg vagyok elégedve a jutalommal!
Dátum: 2009.09.10. 13:26:41
Én kb 1,4 M LE-t toltam bele.

Ebből ugyan olcsóbban ki tudtam volna hozni tulajdonságok növelését, de cserébe kaptam egy új élményt (ami szerintem a legfontosabb), pár tárgyat, értékes relikviákat, -5% fertőzést, és mivel lassan aktuális az őskő vásár az kiégett őskövek se jöttek rosszul.

Így, hogy minden fázis ugyan az volt, szerintem kicsit hosszúra sikerült (V2-ről ne is beszéljünk), de összességében jól szórakoztam, és effektív töltés szerint sikerült az első helyen végezni, ami az Illuminati dicsősége is. Már ezért is megérte

Minden tizedik rubin töltés az enyém volt (10,5%) amire szerintem szintén büszke lehetek (Felhasznált LE: 72.543/A pilon aktiválására eddig elköltött LE: Rubin 684890).
Bocs, hogy nem tudok ennyire táp optimalizátor fejjel gondolkozni
Dátum: 2009.09.10. 12:37:25



Én is korrektnek tartom a jutalmat. Nem táp, így senki sem sírhat, de azt se lehet mondani, hogy a részvétel miatt gyengébb lettem.
Dátum: 2009.09.10. 09:43:52
Mivel mindenki nagyon kíváncsi én is beírom

Effektív töltés(elköltött LE/szint)
Mort 38 36.2k LE 106

Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+28 Erő, +28 Támadás, +28 Védekezés, +28 Egészség, +28 IQ, +28 Mágia, +27 Taumaturgia

53 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +3 szerencsét is)
Fertőzésem lecsökkentem 5%-ka
Oldal: 123