Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Charma25

Oldal: 1234
Ja és így már más a leányzó fekvése, hogy nem tudnak hetente 12 ezer LE-t rabolni tőlünk. Ez így fairebb. Majd ha fejlesztik magukat, újra tudnak majd annyit rabolni, de akkor már igazságos lesz a dolog.
Én így látom.
Sziasztok!

Én nem vádaskodtam, csak felvetettem itt a fórumban pár dolgot. És ha visszaolvassátok, nem írtam olyat, hogy ők csalók lennének konkrétan, csak azt hogy ezt nem hiszem el. Éjvirág magyarázatát olvasva meg érthető miért így játszik, ahogy játszik, bár azért maradt bennem pár homályos folt az üggyel kapcsolatban...Na de erre már nem térek ki, leírtátok előttem, meg felesleges is. De ha tényleg tiszta és szabályos minden, gratulálok neki, le a kalappal előtte, ezt is írtam...
Csak ennyit szólnék hozzá...
ja és a szövim nevében írtam, nem véletlenül! Ti is ezt tettétek volna, ha ilyen helyzetbe kerültök. A magyarázatot megkaptuk, továbbítottam, elfogadjuk. Ez van....

ChDragon
erről beszélek én is... Amit ő írt, értem, de mégis...
Hát én is ezt mondom!....Érted, miért írtam, amit írtam, ez elképesztő.Ha bebizonyítja valaki, hogy ez tiszta, akkor nem érdekel, fejet hajtok előttük, és a taktikájuk előtt.
Elolvastam. De ezt akkor sem hiszem el!
Kiegészíteném annyival, hogy a játék TISZTASÁGA mindenek előtt!
Sziasztok, üdv mindenkinek!

A következő probléma állt elő a szövetségünknél, amire ezidáig NEM kaptunk megoldást, csak KITÉRŐ választ.
Megtámadott minket a RUBINPALOTA nevezetű szövetség. Ez a szövetség 3 tagból áll, a tagok durván kigyúrtak, ahhoz képest, hogy 11., 8. és 7. szintűek. A mi szövetségünk azonos szintű tagjainak esélyük sem volt.Hogy miért nem? Mindegyik karakternek az össz. LE elszívása 127-174 ezer között van!!! Legkisebb tulajdonságuk is 40-45 közötti. Amit nem hiszek el, hogy rendes játékkal teljesíteni lehet. A toplista vezetőinek, pl Sardullah Sharpának sincs meg még csak a fele se ennek az összegnek, holott ő 20. szintű!!!
Magyarul: rabszolgáik vannak.
Szövetségi társam kért már ezügyben segítséget, de nem kapott. a válaszból pár részlet és az együttes reakciónk:
1. "egyébként van aki ezt csinálja, hogy nem vadászik csak portyázik"- több mint 700 helyes kívz válasszal, ezt nem mondaná egyikünk sem. Na meg úgy hogy szívna el LE-t....
2. "hogyha valaki egy speciális taktikát használ, azt tiltsuk le?""napi 30-cat portyáznak, és ha találnak olyat, akinél sok LE van, elmondják egymásnak"- Nem erről van szó, de ez nem taktika, szerény véleményünk szerint, nagyon kíváncsi lennék, más találkozott-e hasonló esettel. valószínűségszámítás szt is lehetetlen ennyi LE-t elszívni ilyen szinten. Csak rabszolgával. Mégha mindennap ugyanazokat ütik, akkor is. Na meg, összebeszélnek mindennap egymást felhívják, hogy ekkor és ekkor ezt üsd, mert van nála 10 ezer LE?
3. "megbizhatsz bennünk, aki csal, azt kiszúrjuk
ezek a játékosok nem vadásznak, egyáltalán. csak és kizárólag portyáznak
össze lehet őket hasonlítani a velük egyidőben indult karakterekkel
nem lényegesen erősebbek, mert a többiek magasabb szintűek, jobb cuccaik vannak, és több LE-t kapnak a vadászatokért"
Nem vadásznak?Erre már reagáltam. összehasonlítottuk a velük egyidőben indult karakterekkel, nekünk is van olyan, és hogy lehetnének erősebbek? Még a Toplista első helyezettje se ilyen erős mint pl Rubinszemű éjvirág...És jó cuccaik vannak a szintjüknek megfelelően pluszban!
4. "nem lopnak sokat... nézd meg a háború végén mennyit vesztettetek
és oszd le a tagok számával, semmi lesz" Na ez nem lett semmi! több mint 12 ezer LE-t loptak a lélekkutunkból, többet mint az Elit Hordások eddig bármikor!!! Ez azért durva.

Nem tudom, meghallgatásra kerül-e a panaszunk, de a szövetségünkből, sokan úgy gondolják itt és most befejezik a játékot, mert ennek így nincs értelme, hogy valaki becsületesen játszik, épít, fejlődik, más meg ÍGY előre jut.... Én is 10 ezer forintot költöttem eddig a játékra, mégis úgy érzem, ez így nem jó.... Pedig a játékot nagyon szeretem.
Kérlek, vizsgáljátok ezt felül, ez egyszerűen NEM igazság! Ha nem így kapunk ki, egyikünket sem zavarná! ( Ja és a segítségnyújtás sem működött, amit írtatok, túl erősek.

Üdv

ChDragon, a Mitsubishi szövetségből!
Dátum: 2008.11.09. 16:36:22
Sztem se, ezért egyeztetek. Mert havernak meglett a küldi nagy szerencsével, négyes másodlagos támadással, nekem nyolcassal még nem. De rajta vagyok a témán:)
Dátum: 2008.11.09. 15:51:47
Ja bocs, nekem kell mindenképp támadni, akkor írj ha támadhatlak okés?
Dátum: 2008.11.09. 15:51:07
Okés, sztem nem kötelező nekem támadni:) Gyere akkor, várom és köszi:)Neked megvan már a küldi, vagy majd visszaadjam?vagy mivel viszonozzam?
Akkor legyen 7körül
Dátum: 2008.11.09. 14:50:50
Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy lehet megcsinálni az állat leölős küldit?
Mert nyomatom én ezerrel a másodlagos támadást, sebzek sokat, de nem jön össze.:S

Charma25
Oldal: 1234