Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ezüstszél

Dátum: 2011.05.27. 12:56:37
No Inspirátor...
Végre összegyűlik annyi dukát, amivel esélyem van ringbe szállni érte, erre ehh...

Hát, ezt a találkozót kihagyom.
Köszi.

A rablás ezüst agyara picit problémás, mert az csak találkozókon elérhető már. De bízom benne, hogy párszor még megszerezhető lesz.
Rövidtávú célok:

- Kristályhorda befogása
- 400-as transz. projekció (nyasgem a 15% alá beportyázó kristályoknak)

Hosszútávú célok:

- Az összes ezüst kategóriás jutalmat (Lady Alvariel, kufárcuccok) megszerezni. Nomen est omen.
- Legelső állatkámat (Guenhwyvar, macskapárduc, 7-es alapszint) csonterősítéssel első számú portyaállattá előléptetni.
Dátum: 2011.05.27. 09:29:22
Na, akkor a piaci szemszög következik:

Nem fogok kiadni 20 őskövet egy haszontalan relikviára.
Evvan.
Dátum: 2011.05.26. 15:13:45
Szívesen venném, ha az Esszencia konverterrel 4 azonos esszenciából bármilyen esszencia előállítható lenne. Így szívesen venném meg a cuccot.

Katalizátorból már van 13 darab, de intelligens kedvencből egy sem...
Dátum: 2011.05.26. 13:14:29
Olyan szövetségben kell lenned, ahol az Energiakristályosító épület legalább 3-as szintre fel van húzva.
Szintlépéskor ez az épület ad kiégett őskövet, annyit amekkora a szintje.
Szintet lépsz, és kész is van.
Dátum: 2011.05.23. 09:57:25
Köszi az aggódást, de a háttér más.

A szövetségünkben több alacsony szintű, feltörekvő végzetúr nyert felvételt nem olyan rég, és elérkeztek a "Sebezz mostantól összesen 30000-et az epikus szörnyeken!" küldetéshez.

Mivel én simán gyilkolászom egyedül az epikeket (ha épp van rá időm, és a CSP sem csordul túl), ezért mostanra eljutott oda a szövetség, hogy a normál epikusokhoz hozzá sem tudnak szagolni.

Epikus kincsek tekintetében jó nekik, mert kapnak bőven, de a küldetés szempontjából halál, ezért kell visszahívni egyet.

Edit: És köszönöm mindenkinek az infókat.
Dátum: 2011.05.22. 18:34:43
Kincseskamránál, ahhoz, hogy visszahívjunk egy epikust mi a feltétel? (A 16-os szinten, és az 5 szavazaton kívül.)

- Ki kell nyírni az aktuális epikust, és csak utána lehet szavazást indítani?
- Meg kell várni az épület szintjétől függő visszahívásos licitidőt az utolsó epikus leölésétől kezdve?

A leírás úgy szól, hogy a Kincseskamránál lehet szavazást kezdeményezni, csak hát sehol sem látom.
Most húztuk fel a 16-os szintet, ez lenne az első visszahívás.
Dátum: 2011.05.16. 00:13:41
Melyik elnevezés nem a Télapót jelöli? (Nem biztos, hogy teljesen pontosan ez a megfogalmazás)
Mikulás
Weinachtsmann
Pasko*
Christmas

No mármost elsőre megakadt a szemem a Christmas-on, ami ugye Karácsonyt jelent, pipáltam, erre kapom a választ, hogy Pasko lett volna a helyes. Utólag megnéztem, Father Christmas van mint Télapó, de ez akkor is egy igen szemét, szívatós kérdés. Ezt így nem szabadna bennhagyni. Kvízolimpián találkozni vele extra szívás...


Mi van amerikában Július 4.én?
Hanuka
A Függetlenség Napja*
Karácsony
Gábor névnapot

A helyesírás katasztrófa. Amerikában? Esetleg az USA-ban. Béna fogalmazás.


Mit neveznek az emberiség harmadik "tűzgyújtásának"?
Sir James Chadwick 1932-ben felfedezi a neutront*
Az ősember, aki harmadjára tüzet gyújtott
Prométheusz ellopta a tüzet az embereknek
H. C. Oersted dán fizikus kísérlete (az elektromágnesesség felfedezése)

Pontok hiányoznak a mondatok végéről.
Akárhol kerestem a második tűzgyújtást a maghasadással hozták összefüggésbe, nem a neutron felfedezésével. Egy elemi részecske létezésének felfedezése még nem asszociáció a tűzgyújtásra, a maghasadás (atombomba) viszont annál inkább.
Viszont miért harmadik tűzgyújtásként szerepel a kérdésben? Esetleg az elektromosság lehetne a második, de nem találtam erre alátámasztást. Esetleg ha tud valaki infót erről, az érdekelne.
Dátum: 2011.05.13. 18:37:37
Hadtörténészek szerint legalább mennyi szovjet állampolgár szolgált a német hadseregben a II. Vh. folyamán?
150.000 körül
10.000 körül
500.000 körül
1 milliónál is többen*

Ezt mégis honnan lehet kikeresni???


Melyik nem igaz?
Aki másnak vermet ás, maga esik bele.
Ki korán kel ezüstöt lel.*
A hazug embert hamarabb utolérni, mint a sánta kutyát.
A lónak négy lába van, mégis megbotlik.

Utolérik, nem utolérni.
Dátum: 2011.05.01. 22:00:38
Melyik növény termése a csipkebogyó?
Fenyő
Tölgy
Akác
Rózsa*

Vadrózsa. Nem ugyanaz a kettő.
Dátum: 2011.04.29. 10:26:57
Továbbá milliméter, kettő l-lel.
Dátum: 2011.04.28. 21:29:57
Ki játszott a Real Madridban?
Raul*
Maldini
Gigs
Hagi

0. Helyesírás. Raúl, hosszú ú.
1. Marhára spec.
2. Ilyen sok egynevű focista van?
3. Ha már ennyire bele van bolondulva a Real Madridba a kérdés írója, legalább járna utána a dolgoknak. Ugyanis Hagi is volt a Real játékosa 1990-1992 között. 64 mérkőzésen lőtt 19 gólt. Buktam a tökéletlen kérdése miatt...

1-es, leülhet.
Dátum: 2011.04.28. 14:04:21
Ezért írtam kisebb limitet (50, 100) a nem KH célpontokra.

A te statisztikádnak is fele csak a kh-s. 50-100 valódi játékos elleni győzelem azért bárkinek beleféhet kb. 20 nap alatt.
Dátum: 2011.04.28. 13:09:02
Kicsit több mint 2 nappal az esemény indulása után V1-en Bedzsik vezet 371 győzelemmel a toplistán. Rajta kívül még 6 játékos elérte a 300 győzelmet.

Szerinted?
Dátum: 2011.04.28. 12:53:40
Érdeklődnék, hogy miért csak 300 győzelem esetén kap kufármedált a győztes csapat tagja.
Csak az aranyfokozatúak kaphatnak kufármedált???

Ha azt a 300-at kristályok ellen érte el, akkor semmit sem tett a csapat helyezésének előremozdításáért...

Lehetne kisebb limit (50, 100?) valódi játékosok ellen elért győzelmekre nézve, esetleg kufárnál tartózkodás idejét is belevéve (mondjuk min. 10 nap kufárnál), hogy ne lehessen az utolsó 1-2 napban belépni és bezsebelni a medált.
Dátum: 2011.04.27. 15:16:11
Másoknak mennyire potyognak a kalandok kufár-csatákból? Nekem eddig nulla jött.

Próbaképpen elkezdtem kihívásozni, és 10 kihíváson belül pottyant 2 kaland...
Dátum: 2011.04.26. 16:37:41
A kufárcsatás lista feletti "Nem akarok szenvedni szkarabeusztól és büntetőktől" opciót javasolnám levenni, ha már az eventben ezek amúgy sem működnek.
Dátum: 2011.04.21. 18:20:35
Kedves Vadiati. Az általad hiányolt passzus ott van fehéren-lilán Panna hsz-ének második sorában korrekt helyesírással.

Edit: Smiley.

Edit2: Savanyú alakok vajon miért nézegetik ezt a topicot? 8
Dátum: 2011.04.20. 23:55:10
Nagyon matt az a smaragdköpeny.

Természetes szépségben pedig a mi ametisztruhás, vakító mosolyú angyalunk messze übereli a ti gimis korú csitriteket.