Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord 4est

Oldal: 1
hozzáteszem, én sem szeretem az egyszerűkérdéseket, de ha a szebályzatnak nem mond ellent, akkor ez van!
Hy all!

Bocsánat hogy megint én vagyok az 1998-al kapcsolatos példáva, de a kvíz menüben nem szerepelnek kikötések azzal kpcsolatban, hogy milyen kategóriájú kérdést tegyek fel (számtan vagy irodalom esetleg történelem) de ha egy hétköznepi könnyű kérdést teszek fel volt már példa a 2. világban és még nem is volt az adatbázisban és kifogja egy olyan játékos aki 100-ból 1 ha nam ért hozzá és ő rosszúl értékeli akkor el lehet az embernek gondolkozni azon, hogy ha LE-t akarok szerezni és csak annyi kikötés van a Kvíznél amennyi akkor milyen kérdést fog feltenni az ember?
Én sokszok törekedtem arra, hogy azért nehéz kérdést tegyek fel, de mégis lexikális legyen, de ha a küldetéseknél pont az a feladat, hogy tegyek fel egy kérdést, akkor olyan kérdést fogok feltenni amire az emberek 75%-a minimum tudja a választ! És ezt szerintem 99%-a tudta volna!
Ennyi erővel aki azt választotta hogy tötöljék és tényleg csak annyi, hogy már sok az ilyen jellegű kérdés akkor ő hibázott mert a leirtszabályzatot nem vette figyelembe!
És ebben szerintem most nekem van IGAZAM!

Elnézést az akadékoskodásért de mondja meg aki nem ért velem együtt!
Hy all

Szeretném tudni, hogy a kérdésem ami ténylegpofon egyszerű volt miért kaptaazt az értékelést, hogy törölni?
A kérdésem a következő volt: Mennyi 1998+(1*1)*2+2-4=? szerintem ezt még egy általános iskola alsó tagozatában is tudni kellene! Ha valaki nem tudná a válasz 1998!

Miért lett törölve?
Oldal: 1