Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Toshab

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.21. 19:16:18
Hány országgal szomszédos, van közös határa Magyarországnak?

Ha nem beszélni magyar az nem számít hibának?

Ezzel a kérdéssel találkoztam az előbb. Az enyémet meg elutasítják, mert Adidas helyett ADIDAS-t írtam (jogos), és mikor javítom visszadobják, hogy már szerepelt. Na ezért nem teszek már fel kérdést.
Dátum: 2009.06.10. 10:31:39
Ebbe most futottam bele:

Ki a szerzője a Hetvenhét magyar népmese c. könyvnek?
Csukás István
Benedek Elek
Arany László
Lázár Ervin

Megoldás Illyés Gyula és nem Benedek Elek (Magyar népmesék)
Köszönöm a sok infót javítani fogom a kérdéseket.

Csak egy megjegyzést még. Igaz nem túl jó a helyesírásom, sose volt az, de egy nyamvadt kötőjel miatt?
Már nem egyszer futottam olyan elfogadott kérdésbe ahonnan hiányoztak betűk vagy fel voltak cserélve a szavakban. Azok szerintem ingen csak súlyos hibák.
Ha jól értem akkor az első azért nem jó mert szerepel benne az adidas szó, de a második miért nem?
Valaki legyen olyan kedves magyarázza meg miért dobták vissza ezeket a kérdéseket helyesírási hibára hivatkozva?

Ki volt Adolf Dassler?

Az ADIDAS márka alapítója
Magasrangú náci tiszt
A berlini fal tervezője
Az NSZK olimpiai bajnokúszója

Ki játsza A sötét lovag című filmben Bruce Wayne-t azaz Batman-t?

Christian Bale
Heath Ledger
Rino Romano
Kevin Conroy
Dátum: 2009.04.17. 16:44:19
Örülök neki, hogy a ti szövetségetek, ennyire jól működik.
Tudom, hogy másképp is látszik egy tag mennyire aktív.
Én csak a fórum aktivitását mérném, így konkrétabb szabályokat lehetne megfogalmazni.
Van ahol erre is szükség van
Legalább is remélem nem csak nálunk.
Dátum: 2009.04.17. 12:51:30
Én úgy értettem, hogy a fórumban mennyire aktív.
Hiszem szinte minden szövetségben elvárás a fórum követése, de ha már sokan vagyunk, sok témával, hihetetlenül nagy munka nyomon követni, ki mennyire veszt rész benne.
És szerintem, legalábbis nálunk, ez fontos része a tagságnak. Csak úgy lehet egy szövetség eredményes, ha a tagok között meg van a megfelelő kommunikáció.
Így könnyeben nyomon követhető lenne, ki érdemes arra, hogy a csapat tagja legyen.
Dátum: 2009.04.17. 11:00:17
Én a szövetségi fórumról nyilatkoznék.
A kérdésem az lenne, hogy lehetséges e olyan funkció bevezetése, ami számolja, hogy melyik szövetségi tag, hányszor szólt hozzá a fórum bejegyzésekhez. Ezt mondjuk a szövetségi taglistában a neve mellett egy újabb oszlopban kiírva.
Így sokkal könnyebb lenne nyomon követni ki mennyire aktív.
Oldal: 1