Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jucus

Dátum: 2009.06.09. 12:45:25
cos90=0 innentől a szorzat értéke nulla.
Dátum: 2009.06.09. 11:25:33
Én is kerestem, viszont akkor nekem Szent Józsefet hozta ki elsőnek, majd csak utána a Szűz Máriát. Hopsz és a válaszok közt nem is volt József... Mea culpa nem figyeltem rendesen...
Dátum: 2009.06.09. 08:31:18
Igazad van, szerintem a kérdésből kimaradt a NEM szó. De így törlésre érett. Mi volt a helyes válasz? Szent István?
Köszi a válaszokat.
Szerepelnek már?

Milyen menetről írt verset Radnóti Miklós?

erőltetett
kényszerített
vándorló
megvadult

és

Milyen ágra vergődik az elboldoguló ember?
arany
zöld
madárlakta
bőven termő

és

Melyik természeti jelenségre jellemző, hogy átmeneti vakságot okozhat?

szivárvány
ónos eső
földrengés

Véleményeket kérek!
Melyik vulkánt nevezik a Földközi-tenger világítótornyának?

Vezúv
Stromboli
Etna
Aconcagua


A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Pedig szerintem egyértelmű. Ez van
Lehet hogy már szerepelt a kérdés. De a lexikális indokot majd megmagyarázza az elkövetője
Jelenleg nem ő az énekese. Hanem Rudán Joe. Ezért rossz a válasz. 1990-ig volt az énekese a Pokolgépnek Kalapács.
Dátum: 2009.06.08. 18:26:31
és Giblaltárral és Marokkóval is.
Dátum: 2009.06.08. 16:30:55
Írj Hatsetupnak egy PM-et. Ezt a topicot ő nyitotta. Első hozzászólás az övé. A neve alatt a borítékra katt, és írj neki. Másold be ugyanígy a kérdést.
Olvasok én könyveket, csak nem ilyen témában.
Dátum: 2009.06.08. 10:46:17
Milyen betü van a számítógép billentyűzetén "Ö" gomb mellett jobra?

D
R
S
Ü

jobbra, és érdektelen, törlés.
Mit jelent az abakusz ?

japán harcművészeti stílus
agyműtét
arab lófajta
számolótábla

abakusz: Építészetben használatos, a tartó oszlop illetve pillérfő tetején található (ez veszi át a terhelést); Az ókorban írásra vagy számolásra használt négyszögletes alakú lap. Ez a jelentése, de a kérdező a mivoltára adott válaszokat.
Ki a főszereplője a Dr. Szöszinek ?

Renée Zellweger
Cameron Diaz
Reese Witherspoon
Jessica Simpson

Felesleges szóköz, érdektelen.
Hány évig tartott az I világháború?

12
3
4
6

I. hiányzó pont.
Melyik filmben nem szerepel Hilary Duff?

Lányok a pácban
Tinikadét
Csaó, Lizzie
Öcsikém 2


Én vagyok lemaradva, vagy másnak se mondd semmit ez a név?
Talán mert speciális (legalábbis nekem, de én nem értekelek) és helyesírási hibás is. A : előtt felesleges szóköz, emellett a kérdésedet egyszerűbben is megfogalmazhattad volna.
Ha valaki törekszik a jóra, a hiba nélküli kvízekre az miért szőrszálhasogatás? Én igen is törekszem a tökéletesre, mióta van a Vajon elfogadják topic beírom a kvízkérdéseimet és együttesen megvitatjuk mehet vagy nem. Akármennyire hihetetlen volt olyan amire azt mondták hogy lex... Mégsem vettem szőrszálhasogatásnak.
Tipikus eldöntendő kérdés és az egyik sem együttes hibája.
Idézet: Texex - 2009.06.07. 16:11:37
Ok ragot azt lehet adni. Bár a szegedi Dómot levettem.

Hol található világ legnagyobb templomi orgonája, aminek 17 974 sípja van, közülük a legkisebb hat mm, a legnagyobb 11,3 m hosszú?

A passaui Szent István-székesegyházban.
A párizsi Notre-Dameban.
A londoni Westminsteri Apátságban.
A laterániai Lateráni Szent János-bazilikában.



De ha már itt vagyunk itt van még egy kérdés:

Hol található és mi a neve a kereszténység legnagyobb templomának?
A vatikánvárosi Szent Péter-bazilika.
Az elefántcsontparti Yamoussoukro Mária-templom.
A párizsi Notre-Dame.
A londoni Westminsteri Apátság.


Hiba aláhúzva. Első ránézésre.
nem Westminsteri, csak Westminster-apátság. A pontokat meg felesleges a válaszok végére raknod.
Felesleges pontok, a kérdőjelet én csak a mondat végére pakolnám. A válaszoknak meg a kezébe adnék egy-egy ragot. A passaui Szent István-székesegyházban, a párizsi Notre Dameban, a londoni Westminster-apátságban és a szegedi dómban
Ráadásul előbb tanulj meg helyesen írni. Gyakorlótér, rövid ó, de gyakorlótere a szövetségnek vagy valami magyarabb megfogalmazást igazán adhattál volna neki. Az más tészta hogy kihullott volna rosszként, mert ugye nem lehet olyan kérdést feltenni amire egy első szintű karakter nem tud választ adni. Meg am is tele van az adatbázis VU-s kérdéssel.
Földrengések erősségének mérésére használt készülék. És részemről jónak tűnik
Ja! és Hazugságvizsgáló készülék. Vagy tudja a fene ilyen későn eszköz vagy készülék. Ebben help valaki