Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jucus

Dátum: 2009.06.22. 09:13:28
Az első kérdést már van öten bemásoltuk Hasonló értékeléssel
A második meg gyorsan kimondva a jó. Amolyan sárga bögre görbe bögre szindróma. Viszont igazad van meggymag egy szó.
Dátum: 2009.06.22. 07:53:55
írd ki a címűt.
MEgnéztem a Föld országait, ott még 2 volt. De igazad van bármikor változhat.
Pedig csak kettőig kéne elszámolni (Új-Zéland, meg Pápua-új Guinea) de... akkor töröm a buksim továbbra is:D
Dátum: 2009.06.21. 21:50:44
Idézet: GabrielHunter - 2009.06.21. 21:23:18
Milyen kérdést kell feltenni ebben a játékban?

Melyik ünnep nevében van elrejtve egy vezető Japán szórakoztató elektronikai márkanév?

Karácsony
Pünkösd
Újév
Húsvét

egyáltalán nincs "elrejtve" benne, csak a jobb sorsra érdemes kérdező fedezte fel zseniális éleslátással.
törlés pls.


Nekem ez a kérdés tetszett
Vagy csak simán "Ki mesélt 1001 éjszakán át?''

Nem indítok már új hozzászólást írom ide:

A Föld hány országának nevében szerepel az "új" szó? Nagyon matek lenne?
Milyen emberekkel kapcsolatban emlegették az ókori görögök a hübriszt?

a gőgös, elbizakodott
a tanácstalan, dönteni képtelen
a bátor, vakmerő
az okos, bölcs
Első tuti volt már. A második első ránézésre jau.
Pont én is földrajzi kérdésen gondolkozom. Pl. Melyik hegységrendszer része az Alpok vagy valami hasonló. De egyenlőre még gondolkodom rajta!
Dátum: 2009.06.18. 12:09:21
Idézet: PottomPanna - 2009.06.18. 11:57:28
Szép napot!
Melyik ország nem tagja az Europai Uniónak?
Dánia
Norvégia*
Svédország
Finnország

Európai az. Mikor? Megtiltották, hogy valaha is belépjen?


Kétszer írtak Norvégiában népszavazást az EU-s csatlakozáshoz, mindkétszer elutasították a szavazók. Ezért nem tagja az uniónak.

Egy kis szösszenet, ezt valaki értelmezze nekem plííz!
A Végzetúr játékba hány szövetségbe léphetsz be az egyész játék alatt?

egysem
1
végtelen
20
Rockenbauer Pál csapatával végigjárta az Országos Kéktúra útvonalát, melyből televíziós sorozatot készített. Mi volt ennek a sorozatnak a címe?
Szerintem.

A rinyát nem rád értettem.
Mágnesként vonzhatnád a többieket is. Mert csak a rinya megy, hogy kapják a rossz értékelést, de be nem pötyögne ide egy karaktert sem.
Dátum: 2009.06.18. 10:41:59
A OBI milyen termékekkel foglalkozik?

Élelmiszer
Gyógyszer
Építés,Kert,Műszaki,Háztartási kisgépek
Személygépkocsi

A helyes válasz kiabál: én, én, én. Emellett helyesírási hibás is, pont a helyes válasz. A szóközök megsértődtek
Hanyadik szinten található meg az Orákulum?

12
14
15
13

Egy kezdő azért nem tudja mert még nem jár ott, én meg már réges régen túlléptem ezen a szinten.
Mit állítunk dec.24-én?

Kerítést:)
Ólat
KArácsonyfát
Angyalfát

Komment nélküli törlést neki!
Melyik filmben nem szerepel Leonardo Di Caprio ?

A nagy Lebowski
A Vasálarcos
A tégla
A part

Felesleges szóköz a kérdőjel előtt
Kicsoda Pug Midkemiáról?

Egy erdész
Egy varázsló
Egy harcos
Egy pap

Ha már idézel idézz pontosan! Hé, paraszt! Melyik út megyen itt Budára?
De am már szerepel ez a kérdés.

Szerk.: Emlékeztem rá hogy már valaki a fórumban lereagálta, hogy hibás a kérdés.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,121.1720
Dátum: 2009.06.18. 09:39:31
Idézet: Ferrnando - 2009.06.18. 09:19:38
Melyik emlős állat? - tudomásom szerint minden emlős állat:S

Szerintem nem jól értelmezted a kérdést. A kérdés írója meg ejtett egy felesleges szóközt. Melyik állat emlős? vagy Melyik emlősállat?

Melyik település kormányzója Lando Calrissian (Star Wars)? - Hát köszönöm szépen,e miatt buktam a 20 egymásutáni helyesválaszos küldit.

Amikor én azt a küldit csináltam, nem egyszerre nyomtam le a 20-as vadászatot hanem 4-5 kérdéseket kértem egyszerre. Minden kérdésnek alaposan utánanéztem a gugliba, mert nem akartam napokig szenvedni. Persze nem kötelező ezt csinálni, meg igazad is van, speciális kérdés, viszont gugli első sorban kiadta a név+kormányzó szűkítésre, hogy Felhőváros.
Dátum: 2009.06.17. 21:11:36
Lehet, hogy speciális kérdés, de annyit még én is tudok, hogy azt az egy nyamvadt gólt Koplárovics rúgta be. Mondjuk azt még én is berúgtam volna pedig nulla a tudásom a focihoz.

Andrew89: ez egy kellemes poén, az hogy melegkaró nincs na bumm...De gondolom ha a kérdést még elsőre nem érted meg, a válaszokból rájössz a logikára.

Bogyo111: Más hibás kérdésétől a tied nem javul meg. Viszont ezt a kérdést nem hiszem, hogy mostanság írta valaki, csak a randomnak köszönhetően most kaptad meg. Eleinte ugyanis mindenki értékelhette a kérdéseket, viszont most már csak egy páran teszik ugyanezt. Így a sok hibás kérdést könnyebben kiszűrik (a nincs ilyen válaszlehetőségest alapból visszavágják), de hidd el folyamatosan javítja Hatse a kérdéseket. Nagyon nagy az adatbázis, azzal hogy már ide bemásoltad sokat segítettél a munkáján. És jelentkezz Kócosnál egy BB emlékéremért.

Nyanya: Igazad van. Lehet, hogy rossz választ jelölt be az írója.
Azon múlik aki értékelni fogja neked. Hogy kapsz e helyesírási hibát a javításra, én nem tudom.
Idézet: Kelcas - 2009.06.17. 19:11:13
Melyik Arany-ballada szól egy férjgyilkos-a bűntudat miatt megőrült-asszonyról?

Ágnes asszony
Szőke Panni
Tetemrehívás
Tengerihántás

Mi a rossz benne?


Aláhúztam a rosszakat: hiányzó szóközök a gondolatjeleknél. Tetemre hívás, és Tengeri-hántás.
Dátum: 2009.06.17. 13:51:38
Maximum hány állatot vihetsz harcolni magaddal?

1
3
2
4


Aki nem ismeri a hordázás szakértelmet könnyen bedőlhet a kérdésnek.

Ki volt a McLaren_Mercedes utolsó világbajnoka Lewis Hamilton előtt?

Mika Hakkinen
Fernando Alonso
Ayrton Senna
Kimi Raikkönen


Pedig én nekik szurkolok, de spec. Ja és McLaren Mercedes
Dátum: 2009.06.17. 09:55:52
Csak hogy lásd, le van írva, olvasni meg tudnod kéne.

vegzetur.wikidot.com/kerdezes

Tipikus hibák:
•Nincs ilyen, nem létezik, stb. válaszok
Gyakori hiba, hogy válaszlehetőségként a kérdésre való tagadás van megadva. Ha valami nem létezik, akkor arra nem érdemes rákérdezni, ezért ezek a kérdések gyakran végzik rossz kérdésként. Használata mindenképp kerülendő!