Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jucus

Majd úgy járnak mint a focicsapat. Ők is megkapták a narancssárga mezt NE vegyél rá mérget. ÉS amúgy is téged érdekel az, hogy a Bőcs milyen hazai mezben játszik? Szerintem nem...Miért kell tudni másnak aki nem követi a kézit hogy milyen a fagyi meze?
Meg legyőz a rutinjával Nem az igazatokra értettem, hanem felesleges a vita.
Igaza van Lannak, igényesen nem tudnád feltenni. Plusz szerepel már Walesi bárdokos kérdés.
Eyesis, gsziszi: Nem unjátok még? Okosabb enged szamár szenved alapon abbahagyhatná egyikőtök. Ez a játék mindenki számára lehetőség, és pont!
Dátum: 2009.06.26. 11:18:02
Lúgosító élelmiszerek:
- Tejtermék: savó
- Hüvelyesek: zöldbab
- Zöldségek: fejessaláta, sóska, spenót, brokkoli, karfiol, cukkíni, padlizsán, paprika, paradicsom, sárgarépa, burgonya, cékla, retek, hagyma, zeller, kelbimbó, káposzta, endívia, kömény, uborka, petrezselyem, cékla, szójabab, tök, sütőtök
- Gabonafélék: köles
- Italok: ásványvíz, ionizált lúgosvíz*, kakaó, kávé, tea, bor
Idézet: Eyesis - 2009.06.25. 15:20:09
Drága Jucusom, hogy egyem a szived

1. Fidesz és az MSZP is rövidítés, akárcsak a Jobbik...
2. a Balabb a kakukk tojás, ami nem is párt, tetszik érteni okostojás?


Ööö mi ez a személyeskedő hangnem?
Idézet: Eyesis - 2009.06.25. 13:26:37
ez volt az utolsó próbálkozásom...

Melyik nem magyar párt?

Fidesz
MSZP
Balabb
Jobbik

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

1. KI adta meg ezt a választ, illetve KIK?
2. Nem értek egyet, fellebezek!
3. Várom a felelős adminok válaszait, nem egy kinevezett kvízfelelős véleménye érdekel...


Én meg azt mondom helyesen tette aki ezt az értékelést adta. A Jobbik Magyarországért Mozgalom a teljes neve. Az, hogy a köztudatban Jobbikként szerepelnek nem jelenti azt, hogy ez a teljes nevük. A Balabb meg elég gyenge. Fellebbezésnek helye meg nincsen. Már régóta ontod a rossz kérdéseket, de nem láttam volna, hogy bárkitől is segítséget kértél volna.
Dátum: 2009.06.24. 22:20:33
Más hibás kérdésétől a tied sem javul meg. Ne azzal foglalkozz, másnak milyenek a kérdései, hanem azon legyél, hogy ezeket a rossz kérdéseket másold be. De véletlenül se hasonlítsd egy régi, el nem fogadott kérdésedhez.
Idézet: Texex - 2009.06.24. 18:57:30
Bakker megint vissza jött!!

Mit nevezünk második kozmikus sebességnek?

Az a minimális sebesség, amivel adott égitestet el lehet hagyni, más néven szökési sebesség.
Az a sebesség, mellyel egy űrhajót adott pontról indítva, az elhagyja a Naprendszert.
Az a sebesség, amellyel elindított tárgy, az égitest sugarával egyező körpályára jut.
A fénysebesség csillagászati elnevezése.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Mit láthat az a sasszemű ember? Legalább írna akkor itt!!


Hát de ez már nagyon szőrszálhasogatás lesz. De csak tippek!
1. válasz: más néven a szökési sebesség.
2. válasz: mellyel helyett amellyel.
3. válasz: amellyel az elindított tárgy
a pontokra értem. Az úgy nem lenne hogy ki kinek nem vájja ki a szemét?
Idézet: Lucif_R - 2009.06.24. 18:08:36
" ....... a .......nak nem vájja ki a szemét!" Hogy szól a közmondás?

Holló / gyerek
Holló / holló
Sas / hal
Szarka / szarka


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Ebben látja valaki a helyesírási hibát? Mert én nem nagyon :S Google-ba is beraktam és ugyan ezt találta. Most lehet én vagyok már fáradt de nem látom... :


Szerintem a sok pont. Hogy szól a közmondás? "... a ...nak nem vájja ki a szemét!"
Amúgy meg ez egy kicsit idétlen szerintem.
Szerintem nem novelláiban, hanem novellaciklusaiban.

Szerk.: Vagy csak szimplán írj négy novellaírót. MErt az utolsó kettő nem az.
Ha úgy dátumozod, hogy 2009 júniusában nem kell pontot rakni!

"294. Pontot akkor teszünk az évszám (évszámcsoport) után, ha az utána következő hónapnévvel vagy időt jelölő egyéb szóval nincs birtokviszonyban
1848. márciusban; de: 1848 márciusában (vö. 295.)"

http://www.naptarak.com/naptarak_helyesiras.html
Dátum: 2009.06.24. 12:10:24
Idézet: Petyb - 2009.06.24. 10:15:22
Mit jelent az advent szó?
koszorú
születés
gyertya
várakozás

Rossz a válasz, TÖRÖLNI
Az advent szó jelentése eljövetel (a latin „adventus Domini” kifejezésből származik, ami annyit tesz: „Úr eljövetele”).
forrás:http://hu.wikipedia.org/wiki/Advent


Nem kell törölni ha a várakozás a helyes válasz. Ugyanis az advent jelentése az Úr eljövetelére várakozás.

Más: Azért sem kell törölni, mert kimaradt egy hogy. Csak javítani.

Apropó: a speciális fogalmával tisztában vagy? Mondjuk ha egy kvízjátékon kapod a léggömbös kérdést, megmondom hogy ez neked speciális?
Dátum: 2009.06.22. 22:20:26
A kifejezés nagyon is ismert. Viszont a helyesírási okok miatt én is támogatom a törlését!
Dátum: 2009.06.22. 18:37:53
Ennyire emlékszel a kérdésekre vagy kiguglizod?
Dátum: 2009.06.22. 16:47:58
Hé! Én csak egy lehetséges magyarázatot adtam kérdésedre. Feleslegesen pontoztál le... Más hibás kérdésétől a tied sem javul meg... Állj te is a sorba Kócosnál egy BB éremért.
Dátum: 2009.06.22. 15:30:58
Mégpedig a szinoníma hosszú í. Értelmező kéziszótár szerint. A wikinek se kell mindig hinni. Ugyanakkor a válaszokat kis betűvel írd, nem tulajdonnevek ezek (bár ez nem akkora probléma) és a helyes válasz szerintem meg lépcső(fok). De mivel helyesírási hibával kaptad vissza kijavítva írd meg újra.

Sokadik szerkesztés:
Legközelebb ne ide, hanem a nem fogadták el a kérdésemet, miért topicba írd.
Ha gondolod szívesen segítek neked, hogy milyen témában írd meg a kérdésed. Vagy ha van témád, írd meg nekem a kérdést a válaszokkal együtt.
szerintem már szerepel ez a kérdés.