Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Proba82

Oldal: 1
Dátum: 2010.03.28. 15:01:57
Lenne egy nagy kérdésem. Miért vesztem el az utolsó egy vagy két állatomat amikor max befogott dögöm van de mire odaérek h már csak egy két állatot satjiznék az utsó egy két állat eltűnik!!! Nem elösször fordul elő és érdekel h ez csak valami szabály h 5állat sajtolása után eltűnik a többi?

V3 Trombózis
Azért nem mert neked kell LE-böl növelned! Az alap amíg növelheted az elementárist az 57. A gyorsítás csak a max fejleszthetőséget növeli nem pedig 57ről 111re Tehát már te növeled tovább 57ről Le-ből mert megvetted a funkciót.
Biztos nagyon fél mindenki akit támadsz csak mond már h mi a neved v2-n Én is nyomnék neked pár meglepit
Kedves nemtomki a rák Nem multizik Phobosz ez nyilvánvaló annak aki ismeri. Nem kockáztatja a karakterét azért h legyen 1 egész darab farmja kitöl 25K vett el. De ha megnézed az össz rablását akkor láthatod h legalább400karaktert kéne futtatnia ahoz h ennyit raboljon. Szerintem nem irigykedni kell hanem megmutatni h neked is megy ez nem pedig gyanusitani De szerintem neked marad a buzogány a kézben és a mentegetözés h csak azért vagyok vadász mert mert a POK mindenkinek megy Ez gagyi gyanusitás volt Gyere hozzám is TP adni V2 Jellemtelen
Irni sem tud de v3-ban Ozzy kicsit túl lött a célon!!!
Ozzy
Üzenet címe:
Re: Háború
Dátum:
2009.08.26. 15:46:29
""Szia/Sziasztok!

Szövetségünk (Cullinan Diamonds Warrior) hadat üzent nektek!
Amennyiben 24 órán belül kapituláltok béke csarnoka +1 hét béke időt kaptok, és megmentitek magatokat a háború okozta vereségek hadától!

Gondoljátok meg!

Üdvözlettel a CDW szövetség.

Tr.""

Válasz:

Nah akkor kurva gyorsan kapituláéljatok szaros kis 1as sövetség..3as szintű citadellával mit akartok?..hagygatok már lógva..rátok küldünk egy csapást a citadekllával aztán leszophatnátok magatokat-.-"..estére lássam a kapitulációt...


Na ha ezek után nem lesz tiltva én soha többé nem veszek öskövet...
Küldő:
Ozzy
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 15:21:29


elbasztad kisfiam ez mind kamuXD...kibazsottul nem lettem zárolvaXD



Milyenüzenet ez??? Szerintem kéne neki tanulni jómodort!!!!
Meglátogatnám
Engem csak az érdekelne h a v3-on vajh ki a Winnie???
Hát ez biztos h csalás!!! 33 és megvert Cesariel szövege. Akkr szeretném kérni h nézzétek meg Zero karakterét mert sokkal jobbak vagyunk mégis ö nyer

Ovis gyerekek vitatkoznak ezen. Támadjuk a Cesarielt mert beszóltak és azt gondolják huuu de kemények vagyunk. Másik, akkor támadunk és azt na meg annyiszor ahányszor jól esik és nem kéne személyeskedni szerintem mert ez nem a háborúnak szól hanem h Böbebaba nyivákl mert hol kikap hol nyer kissebbek ellen Tehát ki a hülye??? mi akik a nagyokat támadtuk nyertünk, vagy ök a "nagyok" akik mondják h igy meg ugy de kikapnak.
Oldal: 1