Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rafkós

Dátum: 2010.03.22. 16:01:35
Tegnap, 11:33 Artaxerxes az aukción megvásárolta a következő tételt: Brilliáns karkötő 710 aranydukátért.

Ez rendesen futó licit volt, még log sem kell hozzá. Az egyszeri hatások meg nyilván nem látszanak, de az eseményeknél azok is megkapottnak vannak kiírva.
Dátum: 2010.03.22. 15:42:26
Megkapták, ráadásul valaki helyett. Ha levonjátok, az nyilván érthető, egy hiba korrigálása, de még mindig fennmarad az, hogy van, aki az aktuális tárgyat megkaphatta az aktuális licitért, és van, aki (az első hibából adódóan) a dukátokat kapta vissza. Elég nagy különbség. Ti a licitet lezárni akartátok, annak pedig nem a mostani állás lenne az eredménye.
Dátum: 2010.03.22. 15:33:59
Előre mondom, mindenképp tiltakozom ellene, hogy elvegyék tőle, de ha megnézed a világ-eseményeket és a karaktereket, találsz olyat, akinél ott virít a tárgy. Sőt! Ha jól sejtem a 3 kvízmedálból is úgy lett 6, ahogy...

Semmi bajom vele, felőlem kaphatnak tárgyat, 80 kvízmedált, csak az zavar, hogy nincs átnézve a dolog, semmiképp sem igazságos.

csak, hogy meglegyen, kimásoltam az eseményeket, amíg még láthatóak:

undefined Tegnap, 11:33 Leslie16 az aukción megvásárolta a következő tételt: Az erő kisebb köve 310 aranydukátért.
Tegnap, 11:33 Kcucu az aukción megvásárolta a következő tételt: A támadás kisebb köve 310 aranydukátért.
undefined Tegnap, 11:33 Artaxerxes az aukción megvásárolta a következő tételt: Brilliáns karkötő 710 aranydukátért.
Tegnap, 11:33 RegElek az aukción megvásárolta a következő tételt: Kvízmedál 1000 aranydukátért.
undefined Tegnap, 11:33 Ghost az aukción megvásárolta a következő tételt: Beholder könyvcsomag 500 aranydukátért.
Tegnap, 11:33 MenyeT az aukción megvásárolta a következő tételt: Gyógyító mester 530 aranydukátért.

Az egyszeri hatások nyilván nem látszanak, a Brilliáns karkötő viszont ott van a helyén, és a kvízmedálok mellé is járt egy "olimpiai arany".
Dátum: 2010.03.22. 14:36:53
Visszakaptam (legalább) a dukátokat, viszont azt még mindig nem teljesen értem, hogy lehet, hogy valaki megkaphatta a tárgyat, amire épp licitált, van, aki meg nem

Mielőtt lepontoznál azért könyveld el, hogy a következő, aki ilyen esetben szívó ágra kerül, simán lehetsz Te is
Dátum: 2010.03.21. 22:12:07
Felmerült ez a kérdés bennem is, de az sem jó megoldás, hogy visszakapom a dukátot, mivel csak azért nem kaptam meg a tárgyat, mert hiba történt. Ennyi erővel aki megkapta attól el kéne most venni? Én ugyan nem szeretném, de vagy egyik, vagy másik kell, hogy legyen, különben egy hiba döntött az ügyben. Jobb lenne talán, ha ezek a tárgyak hamarosan (lehetőleg következő aukción) megjelennének, így lehetne annak is, aki most a legtöbbet adott volna érte. Aukcióban azé egy tárgy, akié épp az aktuális legnagyobb licit. Engem meg nem zavar, ha lesz belőle a játékban még egy, ha egyszer így mindenki megkapná amit vett/vehetett volna.
Dátum: 2010.03.21. 19:13:51
A többi licitből is volt még hátra, ha viszont lezárták az aukciót, akkor illene megadni a tárgyat, főleg, ha a többieknek megadták. 750 dukátot egyébként egy fókuszért annyira nem is tartok soknak, napok óta tartottam vele. Vagy akkor oké, vissza a dukát, viszont akkor korrekt lenne következő körben újra kitenni azokat a kristályokat.
Dátum: 2010.03.21. 15:11:19
Az AH is cron hiba? Pl a 3 kvízmedált megkapták mégegyszer, az aktuális licitálók helyett. Psyberpunk volt a másik, aki licitált, ha jól emlékszem, az Engulferre 500 dukáttal. A többiek ahogy láttam megkapták a tárgyakat, csak mi ketten nem.
Dátum: 2010.03.21. 14:37:01
Kettő tétel elcserélődött az AH-ban, két fókuszkristály, amik helyett az előző két tárgy nyertese kapta meg a nyereményét újra, és mi fizettük ki.
Dátum: 2010.03.21. 13:29:40
Az semmi, 750el licitáltam a Vampirere, erre sem a tárgyat nem kaptam meg, sem a dukátokat vissza. Oké, csak játék, de 750 dukátot nem 2 nap volt összeszedni. Majd egy évnyi gyűjtögetés vész el, ha nem kapom meg (vagy vissza)...
Dátum: 2010.03.03. 16:01:38
a " " háttere lila maradt
Dátum: 2010.03.03. 14:50:41
Egy-két színkombinációt lehetne még finomítani, de összességében azért tényleg minőségi lett az egész. Kinek mennyire tetszik, ízlés dolga, viszont a gépigény jelentősen megnőtt, főleg procit dolgoztatja meg. Ha több lapon nyitom meg, 50%ra tudom vele terhelni, és ez egy amd opteron, kisebb gépekkel szívás lehet, főleg ami időre megy (kvízolimpia pl.). Valahogy nem lehet optimalizálni a flash tartalmakat? Ha azt tiltom, rögtön 90%a elvesz a terhelésnek, viszont a látványnak is, meg nem is várható el mindenkitől, hogy ilyesmivel piszmogjon.
Dátum: 2010.03.03. 00:03:06
Az óra viszont végre pontos
Dátum: 2010.03.01. 01:21:15
V1 Világ-eseményeknél valami nem az igazi:

Ma, 00:34 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Ma, 00:33 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Ma, 00:33 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 21:55 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 21:54 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 21:54 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 21:54 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 20:40 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 20:40 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 20:39 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 20:39 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 20:39 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 20:39 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 20:39 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 20:39 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 20:39 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 20:36 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 20:36 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.
Tegnap, 20:36 A Darkangel szövetség szövetség kapitulált az Elemek urai szövetséggel szemben.


Elemek uraival mindenesetre ne húzzatok ujjat
Dátum: 2010.01.31. 02:51:42
Jó lett azért ez mindenkinek, portyázóknak is, legalábbis szerintem. Több a célpont, ha kevesebben ütik egymást, meg inkább így hívogassanak ki, mint rendes csatában, esélyesebbek is sokkal, és nekem sem jön az a bizonyos "üres" TP. Van azért néhány hibája, állat morál jogos, de a full TP érdekes visszaélésekre ad lehetőséget. 30. szinten 4 100 feletti állat pl, vagy akármelyik szinten az ott elfogható legnagyobb... másik, hogy a totál random szakiválasztásnál egy-két kombináció ellentmondásos. Volt olyan kihívás, amiben vf-et és eh-t vizsgált egymás után, egyik tehát biztosan 0.
Dátum: 2010.01.21. 22:02:32
Nagyon mások azért a varázslatok, mint a fegyverek, gondoljunk csak azokra, amik egyáltalán nem sebeznek (vakító, tiszta fény...), vagy azokra, amik nagyon kicsit, mellé meg -tult adnak, de csak sikeres varázslat esetén... egy krit meg egy lementett között többezer lehet a különbség, és csak egy esély van rá. Krit szaki pl. varinál egy körben érvényesül, közelharcban hatszor, pedig azonos szintre fejleszteni ugyanannyiba kerül őket. Legtöbben azért érzik annyira erősnek a smaragdot, mert sok csata nem megy végig, vagy nem hasonló kaliberű karakterrel csatáznak. Meg kell kérdezni Miklóst, miért van ez így, neki jobban kell tudnia...
Dátum: 2010.01.21. 21:47:19
Jogosnak jogos lehet, mellesleg szerintem megvalósítható is, nem okozna különösebb egyensúlybeli különbséget a mostanihoz képest. Egyel nagyobb varázslathoz képest azért van két nagy különbség, egyik, hogy fegyver minden szinten van, varázslat csak minden 2.on, másik, hogy a fegyverek sokféle tulajdonságot adnak, varázslatoknál pedig inkább a sebzés az, ami leginkább lényeges, max van mellé némi extra.
Dátum: 2010.01.21. 21:39:36
Rubin karakterem van, mostmár a szövi miatt sem váltanék, de korábban elgondolkoztam rajta. Smaragddal szembeállítani a legnehezebb, végül arra jutottam, hogy a rubin horda a kimagaslóan erős karaktereknek éri meg. Ha több a lé a karakterben, akkor a varázslat kör a random miatt kb egyenlő, de annyival semmiképp sem rosszabb, mint amit utána a közelharc ad. Összetettebb persze a dolog, de a lényeg kb ennyi. Gyémánttal szemben pókok esetén érdekes, hordák eloszlása miatt kb egyenlőek az esélyeik, legalábbis szerintem (V1). Zafírnál a találati esély miatt harcban jobb, regen kihasználása meg attól függ, ki hogy játszik.
Dátum: 2010.01.21. 18:45:28
Sajnos az egyensúlyt a random miatt nagyon nehéz meghatározni, meg már nagyon sok olyan módosítás történt, ami kihatott rá. Rubinnál az egyel magasabb fegyver mindenképp jogos lenne, azért annyira nem nagy táp, mint amilyennek elsőre tűnik, prémium tárgyak hat szintenként vannak, meg a különböző fegyverek különböző tulajdonsággal vannak ellátva. Állatok krit sebzése rubinra erősebben hatott, a fegyver kb ezt kompenzálná valamennyire, nem hiszem, hogy borítaná vagy épp helyreállítaná az egyensúlyt. Azért összehasonlítani a smaragddal ennél kicsit összetettebb, varázslatból nagyobb a sebzés, közelharcból viszont van hat kör. Egy erre fejlesztett karakter azért nagyon sokat tud ütni, nem mindegy, mekkora sebzésre számítjuk a +5%ot, meg egyszer, vagy hatszor. Ha kisebb valaki védekezése, mint a rubin támadása, most is nagyon sokat lehet közelharcban sebezni. Smaragd bónusz nem hat pl állatsebzésre. Annyira sok a tényező, hogy ennyi nyilvános adattal nem lehet pontosan átlátni.
Dátum: 2010.01.20. 22:11:27
"A Tulajdonságösszeg mellett, a LE oszlopban ha valakinél 100-nál kisebb számot látsz, azt jelenti, hogy ha le is győzöd az illetőt, annyivel kevesebb LE-t és TP-t szerzel tőle, mivel már támadták az elmúlt 3 órában."
Dátum: 2010.01.20. 21:13:47
Pontosan meg van adva a képlet, ha nem éri meg miért felejtetted le a vf-et?

Erős szaki lehet nagyon az EH, de nem mindenkinek, kifejleszteni meg nem kötelező. Nekem is jobb a vf, megtartottam, de legalább van lehetőség ilyenre is.