Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rafkós

Pirosként azért bőven adok az IQ-ra, ha levarázsolnak, akkor sem negyedeli az Én sebzésemet. Közelharcnál 1-2 körnek be kell jönnie, egy jól fejlesztett karakternél többnek is, ha már rubinoknál tartunk erre ott bónusz is van. Kell erő, támadás, krit ütés, ezt el is ismerem, hogy több, de nagyon sok dolgot bele lehet még vinni, int. kedvenc, tau is ide tartozik (egy fele varázslat kb egy közelharci kör), meg ugye ízlés szerint...
No megint ez a varázslat vs közelharc dolog...

Amíg lehet krit ütéssel+állattal a varázslat 1/6 részét hozni, addig nincs baj a rendszerrel, és ennél jóval többet is lehet. Hetek óta nézegettem ezeket a nagy mágusokat/közelharcosokat, hát 100-150 erővel 300 tau ellen nem tudom mit várnak, amikor a varázslatnak alapból nagyobb a sebzése. Nem az egészség itt a baj, 15%ról csak varázsolja le nyugodtan, ha ezt a módszert követi költse el a lét mielőtt eléri, lehetőleg értelmesen, és pár hét múlva jééééé nem fog 3000/200 arányban kikapni (és Én közelharcra esküszöm), ha lebutítják a varázslatot az lesz igazán egyoldalú.

Tessék legalább 10ig tudni számolni, ennyi elég ahhoz, hogy ne akarjuk a mostani rendszert piszkálni.

Túl nagy a védekezés meg az állatok elnyelése? A varázslat random is akkora, 40-50 IQ különbséggel még simán előfordul, hogy Én kapok ki
Dátum: 2009.07.09. 18:10:14
kéretik mellé egy szaki, amivel az épületeket lehet szétverni közelharcban
Dátum: 2009.07.09. 17:31:55
A portyázás lehetőségeit is. Egy szerencsés vinné a bankot, többi meg leshetne.
Dátum: 2009.07.09. 17:16:56
Volt ma egymás után 4 csatám, ami ugyanannak a szövinek a tagjai ellen ment, nem háború, sima portya. 150-200as sebzéssel mind kivégzés. Hogy számolnánk el a lét? Egymás utáni csatákként? 1 ppért 20k LE? Nekem tetszene a dolog, de sokak törléséhez vezethetne rövid távon.

PvP az PvP, nem Pv10P, de ez csak az Én véleményem.
Dátum: 2009.07.09. 14:55:34
Sebzés nélkülinek mindig ugyanannyi a hatása, csak azt vettük észre, hogy a sebző az elméleti határ felett jóval is üthet, szal akkor lehet, hogy a vari képessége nincs jól megadva.
Háborúban akkor jó a vakító, ha fölényben van valaki, és kevés a támadható karakter. Ha egy csatából kivégzem, órákig nincs kit támadni esetleg. Amikor vannak elegen, akkor főleg -%on persze már nem szabad azzal menni.
Dátum: 2009.07.09. 14:02:46
88 (+8) tauval 56-76 sebzéssel 240et ütök, és nem egyszer, nem krittel, rubinként. Ez mekkora random? Mindegy sztrájkoljon miatta az, aki kapja

A képlet úgy (is) helyes, hogy +1% sebzés 20 feletti taunként az eddigi max sebzésre.

Bug? Vagy ősköves vari ad +50 taut rejtve?
Dátum: 2009.07.08. 16:59:29
[alap sebzés*(1,össz tau-20)]-varázslat elnyelés

ellenőrizd le pár csatánál, és kiderül
Dátum: 2009.07.08. 13:01:07
Védőfal is számít nem csak a gyaktér? Rendes csatáknál csak vagy egyik vagy másik ugye. Térkapusról nincs konkrét infó, azért meglepődnék, ha magasabb támadása lenne mint nekem összesen, első 5 karakteren kívül nem nyerne ellenük senki. Legalább azt azért jó lenne elérni, hogy ha kiírja eredményként, hogy -x valami, akkor az úgy is legyen, vagy ne írjon ki semmit.
Vakítós topicban Miklós azt írja, hogy IQ-szerencse a lényeg, támadást nem említi. Ha mégis számít, akkor átkeresztelhetjük parasztvakítóra
Dátum: 2009.07.08. 11:48:23
Ha nem hatna a támadás különbség miatt, akkor hogy lehetne az, hogy mindkét félnek bejön? Asszem ez elég bizonyíték
Dátum: 2009.07.08. 11:46:22
JV alátámaszthatná azért, melyik vari hogyan hathat, vagy szórakozhatunk vele az arénában.

Csatát nyerni biztos, hogy csak sebző varival a legjobb, védekezni viszont lehet, hogy állatba sebző praktikusabb, elmehet a támadó kedve a visszatéréstől.

Vakítót éles csatában semmiképp sem szabad használni, egy-két kivételes esettől eltekintve, háborúban pl. van haszna, több csatát lehet behúzni ha ügyesen kihasználja valaki, térkapuban meg úgy sincs kivégzés, aki biztosra nyeri, annak vp/ép spórolás, 31. szinten 1000 körül ütök bele, vakító után meg kapok tőle 200at max, 1200/400 semmivel sem jobb, sőt...
Dátum: 2009.07.08. 10:43:19
Vakító pl. biztos, hogy a támadástól függetlenül működik. Mondjuk az vicces, hogy egy varázslat hatékonysága az ellenfél krit ütésétől függjön, krit varázslat meg ezekre a csökkentésekre nem hat.
Ha nem sebző varázslatra adhatna mentőt, talán úgy nem borulna a rendszer, ha kritikussal lehetne duplázni, mert egy oldalról belenyúlni nem lehet úgy, hogy mindenki tetszését elnyerje, de még ezen is el kell gondolkozni, krit visszacsatolás pl. 70%ot adna, ami irreálisan sok.
A nem ősköves varik sem rosszak azért, ha valaki olyat választ, ami a karakterének megfelelő. Nem mindegy, hogy IQ-t vagy taut nyomja valaki veszettül, nem véletlen, hogy a legsikeresebb portyakarik szinte mind használnak vakítót vagy más alacsony vp költségűt, bár a kivégzés esélyét csökkenti, de mondjuk térkapuba nincs nála jobb.
Dátum: 2009.07.03. 18:10:43
Sebző varázslat valamennyit mindig sebezni fog, ha megadja a mentőt, akkor felét, mint amint rendesen és nem lehet krit, ebből még lejön az állat elnyelése, de minimum egy akkor is lesz. Ha nem sebző, akkor vagy teljesen bejön, vagy egyáltalán nem. A kettőtök IQ különbsége plusz egy random szám határozza meg. Sebzés nagysága meg kb a varázslat eredeti sebzése plusz minden 20 feletti tau*1%, nem sebzőnél is hat, kivéve visszacsatolás.