Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Iker Casillas

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.23. 19:05:39
Ha véletlenül ez a vicc már szerepelne akkor elnézéseteket kérem!
Remélem ez még idefér


Ki főzz jobban a férfi vagy a nő?
???
A férfi: mert két tojásból olyan habot ver, hogy 9 hónap múlva megszólal!
Dátum: 2010.05.23. 19:02:26
rendben van. köszönöm szépen!
Dátum: 2010.05.23. 18:18:12
Headshot karakter törlésekor megkaptál -3 őskövet.

huh valaki segítene... töröltem a v4-es karakterem...és elvileg nem az van ha törlöm akkor ami van őskövem valahányad részét megkapja egy másik világon lévő?
na már most az v5-ön ami van karim annak akartam átadni ha már lehet ilyet választani és akkor kiírta,hogy -3 őskő ....vki pls segítsen? most mi van?
sorry kicsit ideges vagyok amiatt,nem fogadják el őket de mindegy...de tettem fel ennél egyszerűbbet is és azok is mind lexikális na mindegy...maximum nem teszek fel többet vagy nem tudom...
Könyörgöm ilyen nincs 3napon belül 5kérdésemet dobták vissza de nem az a cink hanem az h énnél értelmetlenebbb és szerencsétlennnebb kérdést fogadnak el (tisztelet a kivételnek) komolyan akik az én kérdéseimet értékelik azok vagy harry pottert vagy barátok köztöt néznek 0-24óráig és közbe wow-oznak és azt sem tudják mi az h élet

ezeket raktam föl sztem nem nagy dolog de ha igen sajnálom biztos én vok a hülye
1)
Ki nem szerepel a NARUTO című mesében?

Naruto
Neji
Sasuke
Robin Hood

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


2)
Kinek nincs szuperereje a felsoroltak közül?

pókember
superman
batman
zöld lámpás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
tKinek nincs szuperereje a felsoroltak közül?

pókember
superman
batman
zöld lámpás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
na jo talán elhiszem h batmannak az a képessége h átlagon felüli a gondolkodása de könyörgöm ez nem olyan nehéz vagy csak én nézek tul kevés mesét????

3)
Milyen technika nincs a Naruto-ba(mese)?
ninjutsu
genjutsu
taijutsu
gamejutsu

és akkor olyat válaszol h lexikális amikor csomo narutós kérdést kapok

na jo aki nézi az biztos tudja a választ mint én de könyörgöm amikor harry potter meg ehhez hasonlo kérdéseket kapok akkor mi van???én utálom harry pottert honnan tudjam h mikor kivel hol és mikor mit csinál???? mind1 meg a másik h aki kicsit is tévét néz vagy vmi kicsit tájékozottt vagy nem??? mert amikor felteszem azt h kinyerte a konfederácios kupát és rányomja h lexikális meg minden tv-be az megy h ronaldo hova igazolt és akkor lexi amikor én olyan focis kérdéseket kapok amire simán nyomhatnák h lexikális mert még arra is lusta h elolvassa vagy odairom h ha nagyon lusta vagy otta wiki de még azt sem teszi meg hanem ö megnyomja h lexikális tehát ..... elnézést ha vkit ezzel megbántotttam de nem azoknak szántam aki normálisan játszik ezzel a játékkal....
Oldal: 1